Katica19 (171) 97.77% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 175 | 247 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 6 | 8 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 4 | 4 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 185 | 259 adásvétel |
| Az eladóként kapott 69 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Nem volt megfelelő a méret,de ettől eltekintve kedves,gyors vaterás!!!+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem volt megfelelő a méret.Az Eladó olcsóbb szállítási móddal küldte el a terméket, mint amiért én fizettem. A termék újnak volt meghirdetve, én viszont nem új kabátot kaptam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos nem volt megfelelő a méret!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos nem volt megfelelő a méret!Kedves,kapcsolattartó,sajnos nem volt megfelelő a méret.Remélem még üzletelünk!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sanos nem volt megfelelő a méret!Anita0101_2009 (98) (Eladó)
Semleges
2011.03.28. 22:05:33
1442103135
Az adás-vétel sikeres volt. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
LEVELEKRE NEM VÁLASZOL,KOMOLYTALAN.......................................
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Vásárolt tőlem köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.marianna231 (2396) (Eladó)
Semleges
2009.01.16. 09:11:00
513030727
Felelőtlen vásárló, két hét után gondplta meg, hogy mégsem kéri az 1 Ft-os megnyert terméket. Sajnálom, nem ajánlom senkinek!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.