751134.CSAK36 (353) 99.44% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 355 | 649 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 8 | 8 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 2 | 2 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 365 | 659 adásvétel |
| Az eladóként kapott 55 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
pizzahate (3664) (Eladó)
Semleges
2011.04.21. 19:42:03
1443112960
Sértődött ember,mert nem adtam kedvezményt,belém kötött és lehúzott az értékeléssel,nem egy korrekt hozzáállás.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner, aki egyoldalúan szigorú feltételeket támaszt, és nem veszi figyelembe a másik fél lehetőségeit.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szabina-szabina (177) (Vevő)
Semleges
2010.10.08. 00:26:47
177152393
Megbízható vaterás, nagyon korrekt eladó. Sajnálom, hogy nem jött össze az adásvétel! De ennek ellenére ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1084676.Janeko (5) (Vevő)
Semleges
2010.05.18. 07:11:09
163135568
Lassú volt
Másik fél: Szánalmas vagy ! Azért vagyok lassú, mert nem tudtam elküldeni még aznap és úgy hogy még aznap meg is kapd ? Nem ajánlom senkinek, megbízhatatlan, komolytalan ! Nem véletlenül kapott tőlem negatívot és a tiltólistámra került !!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
686420.vasmacska08 (402) (Vevő)
Semleges
2010.03.24. 10:09:28
164891650
A vételár és a postai díj átutalását követően tájékoztatott, hogy a két gumi egyikén sérülést talált, így nem postázza. Az átutalt összeget visszaküldte.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos, nem érkezett meg a postán az áru.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A megkereső e-mail után többször kerestem a megadott mobilszámon, de nem vette fel a telefont. Ezek után nem tulajdonítottam ennek a tranzakciónak túl nagy jelentőséget. Remélem most boldog, hogy negatívot adott.
Másik fél: Engem nem keresett mobilon egyszer sem, állandóan elérhető vagyok (éjjel-nappal)a munkámból kifolyólag, ha véletlenül nem tudom felvenni a mobilt, mindig visszahívom, ha nincs letiltva a számkijelzés! Nem tudom miért kell valótlant állítani!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
776224.RMG885 (9) (Vevő)
Semleges
2009.01.23. 08:38:56
110598243
így alakult sajnos
Másik fél: Nem tudom,hogy én miért kaptam semlegest,hiszen ő nem válaszolt többszöri megkeresésemre sem.Tisztába kellene lenni a Vatera szabályaival !!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
