rozo4 (803) 99.88% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 804 | 1722 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 4 | 4 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 809 | 1727 adásvétel |
| Az eladóként kapott 185 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
KerekesBAndras (35) (Eladó)
Semleges
2021.04.06. 16:53:53
3016459616
rövid volt a derekára.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A vevő rendben, időben, korrektül fizetett. Sajnálom,hogy csalódott. Én senkit sem szándékoztam becsapni. 1,-Ft-ról indítottam az aukciót és 7 db teljes képernyőnagyságig nagyítható fotót készítettem a szandálról és annak állapotáról. Most ellenőriztem le és szinte még a szandi "pórusait" is lehet látni a fotókon. Nem én kértem, hogy ennyit ajánljon érte, még kárpótlást is felajánlottam, pedig nem érzem magam hibásnak. Nagyon sajnálom...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Én nem adok negatívot neked,egyetlen email sem érkezett tőled,megnéztem!!!Nagyon sajnálom hogy nem jött össze az adás-vétel!!!
Másik fél: Köszi...Ha nem is kaptad meg az email-eket,(a többi vevőm mind megkapta..)azt hiszem 23nap alatt eszedbe juthatott volna,hogy leütöttél egy terméket nálam!!! Sok sikert a Tesz Vesz-hez!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vásárlással minden rendben zajlott, a terméken azonban volt egy kézzel megvarrott kicsi lyuk amit nem jelzett az eladó, bár én sem kérdeztem rá hogy hibátlan e a termék.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
