patti-1 (1504) 99.93% felhasználó összefoglaló oldala

99.93% pozitív visszajelzés
(1505 Felhasználó adta)
99.93% pozitív visszajelzés
(1505 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 1505 2987 adásvétel
Semleges: 9 adásvétel
Negatív: 0 0 1 1 adásvétel
0 0 1514 2997 adásvétel
Az eladóként kapott 2008 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: Pécs
Regisztráció dátuma: 2007.08.14.
Utolsó belépés: 2024.03.14. 11:12
Inaktív!
635 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

Zsoola (219) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2013.03.24. 22:16:03

Termékkód

1710836960

A harisnya nagyon szép, csak kissé lassan érkezett meg.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

b-bandi (181) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.11.13. 14:09:00

Termékkód

1661451521

AZ ELADÓVAL NEM VOLT SEMMI BAJ NAGYON RENDES? CSAK A CSIZMI KICSI LETT! AJÁNLANI TUDOM MINDENKINEK!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

simakk_a (68) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.08.15. 20:36:12

Termékkód

1620979037

Nem egészen az aukcióban meghirdetett termékeket kaptam végül.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

katus555 (115) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.03.17. 09:01:31

Termékkód

1535566067

Utalás után 3-4 héttel kaptam meg a terméket, miután rákérdeztem, hogy feladta-e. Egészségügyi problémákra hivatkozott, amit maximálisan megértek. De egy profi eladó akkor sem engedheti meg magának ezt. Számomra kizárólag azért kellemetlen a késés, mert mire megkaptam a téli sapkát/kesztyűt, vége lett a télnek, és sajnos a 3-6 évesnek hirdetett sapka éppen jó a 3 éves lányomra, jó, ha jövőre tudjuk még használni.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

iboly31 (3) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.11.20. 21:52:59

Termékkód

1487694329

A megrendelt termékkel volt problémám,két különböző színű csizmát kaptam,amit vissza is küldtem saját költségemen.Ezzel nem értettem egyet.A termék árának vissza fizetése folyamatban van.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

308137.mbeca25 (2580) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.10.24. 14:39:30

Termékkód

1487710016

Leütöttem a terméket amit szerettem volna,de utólag kiderült h. az eladó rossz képet töltött fel a leírásban szereplő termékhez,ezért nem tudtam megvásárolni a rucit sajnos,amúgy korrekt eladó,természetesen mindenki hibázhat...az adás vétel így nem jött létre

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Adrilola (159) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.01.30. 21:09:36

Termékkód

1336633853

Sajnos az adásvétel az én hibámból nem jött létre.:(

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Adrilola (159) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.01.30. 21:08:58

Termékkód

1336633907

Sajnos az adásvétel az én hibámból nem jött létre.:(

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

gal_krisztina (127) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.08.05. 11:59:38

Termékkód

1171094702

Az eladóval minden rendben volt,nagyon gyors,és tényleg ajánlani tudom,csak a kisszandi kopottabb a jó állapotúnál.Sztem nem ért annyit amennyiért vettem,mert a képeken se látszott,ennyire.De rohangálósnak tökéletesen megfelel!!köszi

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.