Anetta1977 (349) 96.53% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 362 | 526 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 9 | 10 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 13 | 15 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 384 | 551 adásvétel |
| Az eladóként kapott 89 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
anitszirk86 (581) (Eladó)
Semleges
2012.12.04. 13:55:56
1648390421
A vevő többszöri megkeresésre sem jelentkezett
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.nszandra1 (117) (Vevő)
Semleges
2012.08.03. 09:20:57
1599688913
Nem jött létre, de megbeszéltük, egyébként kedves és segítőkész partner! remélem még találkozunk!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
linacska05 (84) (Vevő)
Semleges
2012.07.25. 19:06:52
1615493153
Sajnos nehézkes volt a kommunikáció, de ezt leszámítva minden rendben történt! Köszi
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A terméket megkaptam, kicsit megkésve. Az email-ekre nem kaptam választ, de ezen kívül minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gabrus80 (157) (Eladó)
Semleges
2012.05.21. 21:41:24
1585383116
Sajnos nem jött létre a tranzakció. A Vevő többszöri megkeresésre sem reagált.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Mire leesett a tantusz,hogy jutalékot akarsz megkerülni! Leüttettél velem 100ft,ért egy felsőt,amit 10.000.-ft.ért akartál eladni!Nem is mertem elutalni a pénzt,és felháborítónak is találtam! Inkább nem vásárolok tőled!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
adribaby2121 (52) (Vevő)
Semleges
2010.08.16. 17:54:00
1161666911
Sajnos nem felelt meg a termékleírásban írtaknak. Elég rossz állapotban van a táska.Ha ezt le írta volna nem vásároltam volna meg a terméket. Sajnos ezt nem tudom pozitívra értékelni!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.az eladó készséges de a termék az egy nagy ..... arra mérget veszek hog ez nem egy 50 dolláros amerikai babydoll, és mérete sem S, de még a képen lévő dollra sem hasonlít
Másik fél: A termék AZ,ami a képen van,én is ez alapján rendeltem,és igazad van,nem 50 dollár volt,csak 49! Látom ma neked semmi nem tetszik és mindenkinek semlegest adsz csak úgy! Hasonlítsd össze a képpel. UGYANAZ! A feltételezés is sértő...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
3242101.sylvike (322) (Vevő)
Semleges
2008.01.17. 13:39:47
1430762509
A nadrágot már novemberben megnyertem, de sajnálatos módon csak 2008. január 17.-én kaptam meg. A nadrág szép állapotú, azzal semmi gondom, csak a kapcsolattartás hiánya és hogy majdnem 2 hónapot vártam a termékre. Legalább megkaptam
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.3242101.sylvike (322) (Vevő)
Semleges
2008.01.17. 13:39:47
1430762551
A nadrágot már novemberben megnyertem, de sajnálatos módon csak 2008. január 17.-én kaptam meg. A nadrág szép állapotú, azzal semmi gondom, csak a kapcsolattartás hiánya és hogy majdnem 2 hónapot vártam a termékre. Legalább megkaptam
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.