cseperke (411) 100% felhasználó összefoglaló oldala
100% pozitív visszajelzés
(411 Felhasználó adta)
100% pozitív visszajelzés
(411 Felhasználó adta)
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 411 | 797 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 2 | 2 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 413 | 799 adásvétel |
| Az eladóként kapott 193 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Lakhely: Pincehely
Regisztráció dátuma: 2007.08.30.
Utolsó belépés: 2013.07.03. 07:46
Inaktív!
62 felhasználó kedvenc eladója
Nem vagy bejelentkezve
A funkció használatához jelentkezz be, vagy regisztrálj.
Adott és kapott értékelések listája
Még folyamatban,eddig minden rendben :)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: még folyamatbanAz értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos a blúz ujján volt háromm foszlás, megvart am, de sajnos kicsit látszik. Nagyon sajnálom, mert egyébként minden ok. volt.
Másik fél: Én pedig azt sajnálom, hogy ahelyett, hogy írtál volna egy sort, hogy a blúzon van valami hiba, rögtön semleges értékelést adsz. Akkor meg tudtunk volna beszélni, és visszautaltam volna az a blúz egész vételárát! Anita
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
