799919.benpeter02_v (142) 93.29% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Sajnos az én hibámból nem jött létre az adásvétel!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem jött létre a vétel
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.301461.zsuzsy85_v (292) (Eladó)
Semleges
2009.07.30. 21:30:31
150019143
A vevő nem jelentkezett,még annyit sem irt hogy bocsi de nem kell!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnos a termék elkeveredett, de az erre elutalt összeget visszakaptam. Mindezzel együtt korrekt, megbízható a partner!!! AJÁNLOM! +++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó, kedves, rugalmas, csak azt felejtette el mondani, hogy nem igazán jók a csatok a görkorin. Jó állapotban lévő görkorcsalyának volt feltüntetve, de a csatjai nem jók. Nagyon ki vannak kopva, erősen nem is lehet becsatolni, csak lazábbra, de akkor meg nem fogja a lábat. Ezt leszámítva minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
