Kicsiherceg (1128) 99.56% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 1133 | 1953 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 22 | 23 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 5 | 5 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 1160 | 1981 adásvétel |
| Az eladóként kapott 295 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
riflessa67 (1) (Eladó)
Semleges
2020.08.10. 19:44:48
2940079028
Az én hibámból nem jött létre a tranzakció. Épp az elutazásunk előtt sikerült eladni a Jófogáson az árut. Nagyon sok idő, energiát emésztett fel a csomagolás és az áru átadása, így az elutazás nem figyeltem sajnos arra, hogy az elutazás előtt töröljem a Vatera felületén a hirdetést. Sajnos így csalódást okoztam egy vevőnek, aki jelezte az igényét itt. Tapasztalatlanság is: nem tudtam, hogy a fix áras hirdetés esetén azonnali vétel kezdeményezhető a felületen az én jóváhagyásom nélkül.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az én hibámból nem jött létre a tranzakció. Nem töröltem időben az árut a Vatera felületén.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gemeny70_v (1082) (Eladó)
Semleges
2011.12.17. 15:48:14
1511865539
az adásvétel nem jött létre,de a partner korrekt,mindenkinek ajánlom
Másik fél: Nagyon sajnálom, közben máshol megvásároltam, mert visszavontam a licitet, de a rendszer ezt nem érzékelte. Elnézést kérek!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rákérdeztem hogy a nyakláncon repedés van-e az eladó válasza az volt hogy nem, és tényleg repedés volt a kőben,ha az eladó korrekt lett volna és bevallja hogy igen az egy repedés nem v eszem meg....
Másik fél: A medált ellenőriztem, a kő nem volt repedt. A kő úgynevezett roppantott gyöngyből készült, ami megtévesztő lehet kinézetre, azonban nem volt fizikailag sérült. Természetesen ezzel együtt visszavettem volna a terméket, ha reklamál, de a problémát nem jelezte, csak az értékelést kaptam meg. Érdemes megnézni az értékeléseit, 90 százalékos...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
SCHWARZ16_t (381) (Vevő)
Semleges
2011.06.03. 11:53:09
1455715807
A termék postázás előtt eltörött, így a forgalmazó már nem küldte el! Ha lehetett volna pozitív minősítést adtam volna, hiszen ha nem ilyen becsületes mint amilyen, akkor törötten is elpostázhatta volna és az összetörést a postára fogja! A pénzt természetesen visszautalta! Részemről maximálisan ajánlott üzleti partner!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
bulldog59_a (89) (Vevő)
Semleges
2011.03.26. 00:21:18
156652141
bocsánat korrekt partner
Másik fél: Semmi gond! Megesik....
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem a képen látható terméket kaptam.
Másik fél: Valóban, sajnos tévedés történt. Ugyanakkor a vevő hasonló, kitűnő minőségű terméket kapott. Amikor jelezte a problémát több különböző lehetőséget kínáltam fel, hagy rendezzük a dolgot. Válasz helyett csupán a semleges értékelés érkezett.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
elcsúszott az idő ...
Másik fél: A vevő rossz számlaszámra utalta a termék árát, és nem volt lehetőség, hogy korrigálja ezt a ballépést. Sajnálom, kedves, udvarias embert ismertem meg benne.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnálom az én hibámból nem jött létre az adásvétel.Elnézést kérek.
Másik fél: Én sajnálom, elkerülhető lett volna a kellemetlenség, ha visszajelez.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Jó vaterás
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Jó vaterás
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adásvétel létrejött. Mint utólag kiderült a termék nem 925-ös ezüst, csak ezüstözött kacat. az is kiderült, hogy az eladó fél nem hibás, így nem tesszük felelőssé.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladás csakis az én hibám miatt nem jött létre. Bár az eladó is lehetne kicsit rugalmasabb.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kisebb buktatókkal lezajlott az üzlet, amúgy nagyon jó partner, ajánlom.
Másik fél: Az ügyfél az órát 2009. december 16.-án vette meg. 2009. december 21-én írta meg a szállítási címet, ám a teméket nem fizette ki, csak január 14.-én. Ezt meglőzően kapott egy negatív értékelést. Erre írta: "Értem miért minősített negatívan, de már az előtt átutaltam a pénzt hogy minősítést írt volna (14.-én fizettem be, úgyhogy legkésőbb 18-án hétfőn meg kellett érkeznie)." A negatív értékelést semlegesre változettam, mert csak erre volt lehetőség. Számomra érthetelen okból négy hónap múlva Ő is írt egy semleges értékelést, miközben én mindent elkövettem, hogy elégedett legyen, és megkapja a terméket. Számomra ez felfoghatatlan.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Bár a vétel eladás sikeresen zárult le, el kell mondanom hogy az eladó kissé türelmetlen volt. Mielőtt szemrehányó levelet írt meg kellett volna engem is kérdezni, mi az oka hogy kisssé késik a fizetés. Régen és soka vaterázom, de így még nem jártam.
Másik fél: Bár az adásvétel sikeresen zárult, a vevő nem fizetett a terméklapon feltüntetett - és általánosan elfogadott, valamint a Vatera által is javasolt -határidőn belül. Nem írt, nem hívott, hogy csúszni fog a befizetéssel. A szigorúan a tényeket közlő, egyáltalán nem sértő hangnemű levél hatására viszont azonnal fizetett. Őszintén sajnálom, hogy úgy érzi megbántottam azzal, hogy e-mailt írtam, és nem hívtam fel, hogy megérdeklődjem, milyen okok miatt nem fizet. Elnézést kérek, legközelebb hívni fogom, amennyiben megtisztel azzal, hogy vásárol még nálam, és nem fizet időben.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon sajnálom, meggondolatlanul licitáltam, elnézését kérem.
Másik fél: Rendben.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Igaz nem saját magamnak licitáltam, hanem barátnőmnek. Személyes találkozó sem velem volt megbeszélve, nem kellett volna más helyett leütnöm, de ilyen nem is lesz többé.Az előző nála vásárolt terméknél minden rendben zajlott. Sajnálom, korrekt eladó volt, de nem én vagyok a megbízhatatlan!
Másik fél: Igen, én is úgy gondolom, hogy nem a vevővel volt gond, hanem az volt megbízhatatatlan, aki helyett licitált.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Apróbb kellemetlenségek akadtak,de mindösszesen korrekt eladóval volt dolgom.
Másik fél: Valóban, tévedésből nem azt a terméket küldtem, amire licitált, de sikeren kicseréltük a rendeltre. Elnézést a kellemetlenségért!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
986385.vomenlaw (-3) (Vevő)
Semleges
2009.07.20. 07:38:26
145861203
a vásárlás elmaradt, az én hibámból
Másik fél: Csak meg kell nézni az értékeléseit. No comment.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos küldenem kellett egy emlékeztető levelet hogy el kellene küldeni a vásárolt árut. De azután azonnal küldte.
Másik fél: Valóban, hibáztam. Elnézést kérek!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
571432.Gergelysas (7) (Vevő)
Semleges
2009.07.03. 16:56:35
146454866
Nem voltam Budapesten.Elnézést kérek.
Másik fél: Semmi gond. Kérem, amennyiben ilyen adódna, jelezze, és megoldjuk a problémát.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Félreinformált kiajánlást. Nem valós tranzakció az eladó részéről.
Másik fél: Rosszult tettem fel a terméket, kép nélkül. Valóban az én hibám.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó kedves, kapcsolattartó, csak _feltételezem_ sajnos fogalma sincs róla, mit árul. A gyűrű egyszerű ródiumozott réz volt, ezüst tartalma éppen zéró. Viszont korrekt volt, megtérítette minden költésgemet és amint jeleztem felé a problémát azonnal visszautalta a teljes összeget.
Másik fél: Tibeti ezüst esetében nehéz megállapítani az ezüsttartalmat. A vevő teljes anyagi kárpótlást kapott, beleértve a postaköltséget, valamint egy másik gyűrűt, teljesen ingyen (az elsőt is megtarhatta). Ezek után a semleges értékelést igazságtalannak érzem. Nem tudom, mit tehettem volna még, hogy pozítív értékelést adjon.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Gyors és pontos, csak az ár borsos. Többször meghirdetett azonos áru, a leírthoz képest silányabb minőségben. De az adás-vétel gyorsan létrejött.
Másik fél: Minimálár nélküli hirdetés volt. Nem értem az árra vonatkozó kifogást, különösen mert a leírásban foglaltaknak megfelelt a termék. Én ezt az órát egyszer, és egyetlen példányban hirdettem meg. Más hirdeti most is, de nyilván senki sem gondolhatja, hogy egy órát egyetlen példányban gyártanak la.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
