Zsenyica (52) 93.33% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
mary722_a (31) (Eladó)
Semleges
2011.11.18. 18:29:32
1492971563
Két levelet is küldtem az e-mail címre,de valami miatt nem kapta meg,erről azt hiszem nem tehetek.Mindkét levelet elolvasták,és nem jelezték,hogy rossz címre ment esetleg.Nekem tiszta a lelkiismeretem,a héten két kabátot adtam 1ft-ért,és mindenki tisztességesen megkapta.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kuimarcsi_v (245) (Vevő)
Semleges
2011.01.28. 20:07:50
1332872872
Sokáig gondolkodtam milyen minősítést adjak. Pozítív, mert kedves, gyors eladó volt, negatív, mert lényegesen több postadíjat kért, mint amennyibe került és a terméksem volt tökéletes állapotú. Igy a semlegesnél maradtam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
