jlaszlo81 (241) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 241 | 275 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 14 | 14 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 255 | 289 adásvétel |
| Az eladóként kapott 123 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
zotyateszvesz (261) (Eladó)
Semleges
2018.05.14. 08:35:15
2602805510
sajnos nem felelt meg neki a termék.ajánlani tudom csak ezek elenére is.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: egyébb ok miatt nem jött létreAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Megbízható vásárló . Sajnos az árú nem felelt meg , méret béli különbség miatt
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos méret béli külömbségek voltakAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
BZolee848 (123) (Eladó)
Semleges
2016.06.16. 14:40:54
2264713724
Véletlenül rossz terméket ütött le, de megbeszéltük és minden rendben lezajlott a második aukción! :)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
t5macilaci3 (333) (Vevő)
Semleges
2016.04.08. 21:43:22
2230349741
Sajnos a képen nem látható,de rengeteg hibával rendelkezett a motor,sokkal rosszabb állapotban volt minta leírtak alapján elképzeltem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
lukacska (471) (Eladó)
Semleges
2016.01.12. 19:49:24
2161616294
A vásárló lealudta a postadíjat és új alkatrészt szeretett volna ami 15000-ft körül mozog.Én próbáltam korrekt módon hozzá állni,de az értékelése végett eszt benézte!
Másik fél: Persze hogy alkudtam, mikor repedt törött deknit árultál, és elmondtam hogy csak a lánc feszítő és fékszalag van szükségem, erre szakadt hibás fékszalagot küldtél! PEDIG A KÉPEKEN 1 ÉPP FÉKSZALAG VOLT!!! Írtam emailt vállaltad hogy cseréled a hibás részt vagy javitatod ami lehetetlen, vissza küldtem neked, erre azt irtad kb 1 hétre rá, hogy újat rendeltél és ha megérkezik elküldőd, azóta semmi reakció tőled, és még én néztem be mikor a termékedről készült képek nem tükrözték a valóságot, és leírásban se említetted? Ha tudnám javítani 1 szép negatívot kapnál cserébe!!! Ja és megy a tiltás ilyen ember nekem ne adjon el még egyszer semmit!!!!!!!!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos a vevő meggondolta magát.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
koltsegteriteses (588) (Eladó)
Semleges
2015.06.22. 23:12:30
2089070213
A vevő vevője visszamondta.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
TimeaFrenko (55) (Eladó)
Semleges
2015.05.14. 22:49:54
2068284578
POZITíV, CSAK A VATERA NEM ENGEDI - Elfelejtettem elfogadni a licittörlési kérelmét, az én hibám.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: POZITíV, CSAK A VATERA NEM ENGEDI - Elfelejtettem elfogadni a licittörlési kérelmét, az én hibám.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
amiszter91 (109) (Vevő)
Semleges
2015.05.06. 23:18:12
2064273197
sajnos az én hibámból nem jött létre az adásvétel mert akadt egy két problémám.... ráadásul nem is tudtam értesíteni az eladót mert nem működött az email fiókom... de egyébként ajánlom mindenkinek az eladót mert kedves kommunikatív és biztos vagyok benne hogy a termékkel sem lett volna semmi baj!! mégegyszer elnézést
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Killerinsect (86) (Eladó)
Semleges
2014.09.29. 20:05:56
1972869353
A vevő elállt a vásárlástól, mert 3 napig nem kapott számlaszámot és sűrgős lett volna neki a termék. Ebből a 3 napból 2 hétvégi nap volt, tehát se bank, se posta. Én költöztem, ezért nem reagáltam... Egy nappal később kapta volna meg a terméket, mert kedden ment volna a posta.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: elállt vásárlási szándékátólAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A termék ismét fel lett rakva a termékeim listájára. Az eset jelezve lett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
DankuBandi (105) (Vevő)
Semleges
2013.02.28. 16:11:15
1718804831
A termékből lényeges információ hiányzott. Így gyakorlatilag megvettem a semmit 3000 Ft-ért. Lehet, hogy nem sok pénz de nem tartom korrektnek, ugyan is 99%, hogy az eladó tudott a hibáról.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó gyors és kommunikatív, de sajnos a megvásárolt termék tökéletesen működésképtelen.
Másik fél: Hello nem értem mért lenne a termék müködésképtelen??? Én 3 évet használtam, csak azért cserélte mert szereztem 1 wifiset. Mért nem irtál email hogy gond van a termékel? Ami szerintem kizárt dolog!! Jó lenne ha felvenéd velem a kapcsolatot, mivel nem vagyok sem csaló sem hazudós. Arról hogy esetleg neked gondot okoz egy egyszerü router bekötése nem én tehetek!! Tisztelettel: Laci
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
henike23_v (27) (Eladó)
Semleges
2009.12.20. 19:35:13
156031814
korekt partner.
Másik fél: A dvd lejátszót megvettem, a megegyezet összegben, nem volt semijen félre értés, szerintem a partner félre kattinthatot. :-)
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
