bendiner (116) 99.15% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 117 | 120 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 14 | 14 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 132 | 135 adásvétel |
| Az eladóként kapott 49 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
bendibrig (52) (Eladó)
Semleges
2013.09.14. 12:03:37
1797035852
A vevő megnézte a terméket, de sajnos nem felelt meg neki. Gyors és korrekt vevő, mindenkinek bátran ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
126374.guld01 (135) (Vevő)
Semleges
2013.06.29. 11:01:43
1769512805
A készülék átvételekor kiderült, hogy nem független a készülék, és sajnos nem az én szolgáltatóm zárolta! Az eladó szerint tévedés történt, nem ő használta, így nem tudott róla! Ezt leszámítva normális volt az eladó, elnézést kért, és látszott, hogy őszintén sajnálta a dolgot!!!
Másik fél: Vásárló, aki később visszalépett, meglepve tapasztalta, hogy a telefon mégis függő, ugyanúgy, mint én.
De korrekt volt és a fentiek értelmében én is csak pozitívan tudok nyilatkozni.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
megtekintettem de nem felelt meg.
Másik fél: Sajna nem, mit tehetünk. inkább megtartom
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Igen próbáltam megérteni az eladó érveit, de azt gondolom, hogy hiába vásároltam márkás terméket,
ha a cipő mindkét orra le van verve, amit én így viselni már nem tudok... Az eladó minden kérdésemre készséggel válaszolt.
Másik fél: Hát embere és hölgye válogatja ki mit hord. ár/érték arány rendben volt. Megértőnek mutatkozott
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos kiderült, hogy gépéhez nem felelt meg az optika.
Másik fél: sajnos
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
durango95_a (76) (Vevő)
Semleges
2012.07.04. 23:25:51
1607895419
Valószínűleg rendszerhiba miatt a licitem, villámáras leütésként lett értelmezve. Nem értem miért.. Az eladó nagyon korrekt és megértő volt!
Másik fél: Így a dolog nem került megvételre...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagyon sajnálom, leütöttem és utána gondolkoztam, elnéztem a telefon típusát! Az eladó megértő korrekt nagyszerű vaterás. Még egyszer sajnálom.
Másik fél: semmi baj!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
AtisKnow (519) (Eladó)
Semleges
2012.03.10. 12:52:06
1530130559
Minden rendben volt, csak a készülék nem ismerte fel az eszközt. A partnert ajánlom. +++++
Másik fél: ez a tény valóság...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem jött létre a vásárlás.Korházba kerültem
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vásár nem jött létre, a vevő jelzése szerint a licit véletlen volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó bőrnek hirdette a cipőt, de kiderült, hogy nem az, így nem vettem át a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem tudtam megoldani a szállítást és kiderült mégse fér be :( sajnálom... pedig nagyon korrekt volt
Másik fél: Nem is baj, a húgom hazajött külföldről és lecsapott rá. Kívánom, hogy megtalálja a megfelelőt!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
madagascar82 (66) (Eladó)
Semleges
2009.10.19. 22:41:51
154240969
Teljesen normális, megbízható korrekt partner, ajánlom mindenkinek! A Gitár azóta szerencsére elkelt, egy kedves barátom vásárolta meg, úgyhogy nem panaszkodom.
Másik fél: Akkor minden oké.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
746536.Donconsole22 (938) (Eladó)
Semleges
2008.12.18. 21:08:28
110677048
Korrekt, megbízható, bátran ajánlom
Másik fél: Korrekt, minden rendben ment..
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
