DrVentura (137) 93.08% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 148 | 156 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 33 | 33 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 11 | 11 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 192 | 200 adásvétel |
| Az eladóként kapott 28 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
kicsit nehezen sikerült összehozni a személyes találkozót, de végül sikeresen lezárult a tranzakció!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ajánlott eladó!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
milcsike25 (4) (Eladó)
Semleges
2011.11.06. 23:36:12
1488372137
sajnos nem irt idde a megbeszélt határidöig
Másik fél: Sajnos a megbeszélt határidőig nem tudtam átvenni a terméket.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
TommyCorsa (22) (Eladó)
Semleges
2011.02.04. 17:22:00
1435541553
Sajnos nem sikerült megegyeznünk!
Másik fél: Sajnos nem sikerült megegyezni egyéb okok miatt.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
BoriRoland (390) (Vevő)
Semleges
2010.07.27. 21:57:41
173892241
Kedves, megbízható partner, ajánlom, a hibáról nem tehet, előfordul sajnos! :S
Másik fél: Korrekt és rendes partner, sajnos a gép meghibásodott a leszállítást követően, felajánlottam hogy ahogy lehetőségeim engedik, segítek az alkatrész beszerzésben, illetve javításban.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tandemcsiga (97) (Eladó)
Semleges
2009.12.26. 17:18:16
159131062
Sajnos az adásvétel az autó pillanatnyi állapota miatt nem valósult meg. De nagyon köszönöm a korrektséget, bátran ajánlom mindenkinek!
Másik fél: Nagyon korrekt és abszolút pozitív partner, az adás-vétel nem jött létre az autó jelenlegi állapota miatt, ettől függetlenül nagyon ajánlom, megértő és segítőkész embert ismertem me személyében.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kedvezöbb ajánlatott kaptam ezért nem sikerült az elado korekten és segitö készen ált a dolgokhoz. megbizhato és szava hiető partner mindenkinek merem ajánlani.
Másik fél: andrea978 kapott egy kedvezőbb ajánlatot, ettől függetlenül csakis ajánlani tudom, korrekt és pontos, segítőkész partner!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az áru nem felelt meg nekem.
Amugy korrekt.Ajánlom mindenkinek
Másik fél: Az adás-vétel nem jött létre. a kerék nem passzolt az autóra. Korrekt partner, csak ajánlani tudom!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladás nem jött létre.------------------------
Másik fél: Az eladás nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
150293.tilla10 (68) (Eladó)
Semleges
2008.12.21. 17:01:54
114523661
A jóindulatomnak köszönhet hogy nem kapott negatívot!
Legközelebb legyen körűltekintőbb!!!!!!!!!!!
Másik fél: Nem igazán értem, hogy miért jóindulatról kell beszélni, nekem sürgősen kellett egy processzor, nálad találtam egyet, este 7-kor átvehettem volna, de a telefonban mondtam is, hogy körülnézek máshol is azért, mert ha máshonnan nem tudok szerezni, akkor majd tőled. Namost én megvettem a lakhelyemhez a lehető legközelebbi boltban a processzort, újonnan, garival, hűtővel, mindezt egybe olcsóbban, mint tőled a használtat és jeleztem is, hogy már nem aktuális. Innentől nem tudom, miért lett volna a legkisebb szinten is jogos a negatív, nem károsítottalak meg semmivel, nem is a protidat ütöttem le, hanem egy DVI átalakítót, szóval no comment. Ettől eltekintve kösz a segítséget és a lehetőséget.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Szívesen adtam volna pozitívot, de a vatera rendszer nem engedte, hogy tovább várjak az értékeléssel. Sajnos az eladó a terméket több részletben külde, amiből van amire a mai napig is várok.
Másik fél: A billentyűzetet postára adtam, jelenleg nincs információm róla, hogy miért nem ért célba, de pótolni fogom a hiányosságomat mindenképpen!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Vallserrano (19562) (Eladó)
Semleges
2008.09.22. 10:41:35
87233100
A vevő figyelmetlen volt és véletlenül licitált, a terméket nem kívánta átvenni
Másik fél: Köszönöm a megértést.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
167916.drgdsh_v (422) (Eladó)
Semleges
2008.09.01. 13:51:28
83324016
állítólag az utalás nem jött át, mindenképp utánvételre akart rábírni, ami nem szerepel a lehetőségek között, nem véletlenül. sztem 1hónap pont elég bestálni bármely OTP-be és 2 perc alatt befizetni a pénzt.
Másik fél: Sajnálatos módon tényleg így történt, az utalás nem jött létre, valószínűleg én bénzátam el, de nem tudom mit, elvielg nem nehéz művelet... Lényeg a lényeg, munkámból kifolyólag ne mtudtam személyesen befizetni bankba a pénzt... Midnegy talán majd máskor kötünk üzletet... További sok sikert, amúgy a partner nálam +++, segítőkész és korrekt...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az üzletkötést későbbre halasztjuk mert még nem bírtam válsztani a termékek közül. Partnerem nagyon rendes és korrekt! Ajánlom mindenkinek!
Másik fél: Az üzletkötést későbbre halasztjuk mert még nem sikerült partneremnek válsztani a termékek közül. Partnerem nagyon rendes és korrekt! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
294347.bakosadams84_v (53) (Eladó)
Semleges
2008.07.09. 17:21:04
77959235
Sajnos az aukció nem jött létre!
Másik fél: Sajnos az adás-vétel meghiusult.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
stefano75_a (1185) (Eladó)
Semleges
2008.07.06. 20:25:08
78597792
Sajnos a rendszer nem enged pozíitív értékelést adni,de rendkívül korrekt vaterás!
Másik fél: Köszi, hogy időben szóltál.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
brutoczki_a (259) (Eladó)
Semleges
2008.05.21. 09:25:26
66279680
Az átvétel és a fizetés módját nem fogadta el,noha az aukción egyértelmü volt.
Másik fél: Egyértelmű volt az aukciónál feltüntetett átvételi mód, én egy egyszerűbb, gyorsabb és megbízhatóbb megoldást ajánlottam, amit utánvétnek hívnak, ő ezt ne mfogadta el, így elálltam az üzlettől... Sajnos félek előre utalással üzletet kötni, mert nincsen rá biztosíték ,hogy megkapom a terméket, vagy visszajut hozzám a pénzem. Noha nem volt konkrét okom a bizalmatlanságra, akkor is féltem a pénzem... Amúgy ajánlom mindenkinek, mert jól kommunikál és nem tojja le a partnereit.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Bár a partner a kapcsolatot tartotta velem, és udvarias volt, közel egy hónap után, többszöri levélváltást követően sem kaptam meg a terméket.
Másik fél: Sajnos így történt, melynek okát nem tudom, de ha valamit postázni kell, valamiért nekem nem jön össze... Partnerem nagyon korrekt, ajánlom mindenkinek!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ez most igy jo?
Másik fél: .
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nemlettrá mégsem szükségem...
Másik fél: Azért szólhattál volna.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
usapartner (295) (Eladó)
Semleges
2008.04.14. 15:27:03
59541405
maximálisan +++++++
Másik fél: Köszi, remélem bizniszelünk még.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Hematitis (1528) (Eladó)
Semleges
2008.04.14. 09:04:26
54684828
A vevő nem ért rá, ezért visszalépet!
Másik fél: Köszönöm a megértést és bocsánat.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
396855.kocamanci_v (29) (Eladó)
Semleges
2008.04.13. 22:24:48
61650913
Rendkívül korrekt őszinte ember,jó vaterás,mindenkinek szívből ajánlhatom!!
Másik fél: Remélem lesz még közös biznisz;)
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Aznap nem voltam otthon, és így nem tudtuk nyélbe ütni az üzletet. Másnap tudtam volna csak elküldeni. Majd legközelebb. De korrekt , mert nem eltünt és nekem kell utána futkoznom, hanem közölte, hogy stornó.
Másik fél: Nagyon korrekt Vaterás, csak nekem hihetetlenül gyorsan kellett a szett, amire senki sem számíthatott, ezért köszönöm a megértést is és midnen jót a továbbiakban;)
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Én csak várok , várok ....vártam :( .
Másik fél: Sajnos nem tudom, mi történt:(
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bestdealhungary_v (416) (Eladó)
Semleges
2008.02.23. 14:54:25
52299038
nem lett jó mégsem a méret.de egyábként minden rendben..
Másik fél: Sajna nem volt jó a méret, ajánlom mindenkinek!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
62069.vferi1_v (544) (Vevő)
Semleges
2008.02.12. 06:37:40
50076998
Csere történt pozitív az értékelés de kár, hogy a cd lemaradt.
Másik fél: Sajnálom, ezt tényleg elfelejtettem, egy esetleges következő üzletkötésél bepótolom.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos ez nem jött össze, de nagyon jó, korrekt partner!
Másik fél: Köszönöm a megértést.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
312438.szabogabi_v (576) (Vevő)
Semleges
2008.01.23. 04:53:12
49310543
Negbízhatatlan simlis alak, a megadott telefonon nem elérhető, a megbeszélt üzletet visszamondja. Nem ajánlom senkinek!
Másik fél: szabogabi partnerem megvásárolta a telefonomat, majd azonnal kijelentette, hogy személyesen nem tud eljönni érte. A megbeszélt üzlet szerint ő fizetett volna rá a saját telefonjára, hogy megkapja az enyémet, én felajánlottam neki hogy elviszem személyesen, de időhiány miatt ez elmaradt, közbe rájöttem, hogy mennyibe kerülne nekem az odaút és a visszaút, ezért magasabb ráfizetés ellenében köthettünk volna üzletet, de ebbe ő nem ment bele. Az meg más kérdés, hogy neki jól esik engem szapulni, de egs. Azt meg szerintem mindenki döntse el maga, hogy akar-e vásárolni tőlem, v nem.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
428786.talext (10) (Vevő)
Semleges
2008.01.08. 02:36:39
46732426
................
Másik fél: ................ <<--Pár pontnál azért több történt, szerintem én megtettem midnent:(
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem akarta eladni a terméket.
Másik fél: El akartam adni a terméket, de a megkapott elérhetőségek vagy valótlanok voltak, vagy műszaki hiba miatt nem sikerült kézbesíteni az üzenetemet, legalábbis a postafiókod vagy tele volt, vagy tiltja a leveleket, de nem tudtam rá küldeni semmit.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő nem jelentkezett az áruért.
Másik fél: Találta megy másik garnitúrát, ami nekem megfelelőbb volt, így nem tudta mezeket megvásárolni.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Hát haragudhatnék is,de végül is elnézést is kért, megértettem az indokát is valamennyire,ezért nem negatív,csak semleges...
Másik fél: Köszönöm a megértést.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
