835780.Anduska21_v (29) 72.31% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Anitaegyvan (400) (Vevő)
Semleges
2010.04.17. 07:06:17
157286887
Egyszerűen elfelejtettem a dolgot!!!! Bocsánat! Miután negatív értékelést adott meg már nem érdekelt!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Andus79_v (124) (Eladó)
Semleges
2010.01.27. 12:43:15
157405914
Sajnos, nem értem miért nem érkezett meg az utalásod....:-( de ebből tanultam!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.tomasina_a (124) (Vevő)
Semleges
2010.01.04. 14:11:18
157344439
csak azért nem adok negativot mert végül megkaptam az árut(dec.22)(több hét múlva,pedig én a megadott sz számra másnap utaltam!!!)érdekes,azt az imailt rögtön el tudta küldeni(dec.2)!a megadott telefon sosem volt bekapcsolva.4-5 imailt irtam,de azokra nem reagált!csak akkor válaszolt,mikor kikeltem magamból.az ilyen hozzáállás nem megfelelö szerintem!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
rozinkatimot (121) (Vevő)
Semleges
2009.12.30. 17:57:10
157288324
A partner NEM volt kellően körültekintő,mikor a Bárányos fogpiszkáló tartó helyett Tehenest küldött.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
DDanka1234 (181) (Vevő)
Semleges
2009.12.21. 16:26:43
157285193
Sokáig vacilláltam a pozitív és a semleges között. A termék amit kaptam szép ,olyan mint a leírásban örülök is neki, köszönöm! Ami a gondot jelentette számomra az adás-vétel elhúzódása. Ha ezt előre jelzi akkor nem lett volna gond.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
DDanka1234 (181) (Vevő)
Semleges
2009.12.21. 16:26:16
157286242
Sokáig vacilláltam a pozitív és a semleges között. A termék amit kaptam szép ,olyan mint a leírásban örülök is neki, köszönöm! Ami a gondot jelentette számomra az adás-vétel elhúzódása. Ha ezt előre jelzi akkor nem lett volna gond.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az aukció vége: 2009/06/19 20:34:02 - most 2009/07/30 17:50 van! Ennyit vártam! 2009. július 22. 19:38 kor írt levelemben jeleztem negatívan fogom értékelni, ha nem válaszol, ennek ellenére nem jelentkezett!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem jelentkezett!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
vezmonika (757) (Eladó)
Semleges
2009.07.06. 12:02:09
147538301
Nem sikerült kapcsolatba lépnünk.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Három hetet vártam az utalásra, eddig nem sikerült... A magam részéről lezártnak tekintem a próbálkozást, úgy érzem, hogy én megtettem, amit lehetett, nem rajtam múlt. Semleges...
Másik fél: Sajnálom, hogy nem jött össze csak az én hibámból alakult így!Köszönöm a türelmed és még egyszer bocs!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
