836617.sedinababa_v (135) 91.93% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 148 | 165 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 12 | 12 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 13 | 14 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 173 | 191 adásvétel |
| Az eladóként kapott 10 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
MarkovicsNikoletta (175) (Eladó)
Semleges
2010.12.07. 09:09:16
183643890
Az adás-vétel megtörtént!de voltak fent akadás!!de tekintsünk el attól,hogy megigérte,hogy a fennmaradó pénzt elutalja és ez a mai napig nem történt meg!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
HaGymA200 (309) (Eladó)
Semleges
2010.11.24. 22:03:12
183051335
A vevő jelezte,hogy elfoglaltsága miatt nem tud utalni. Sajnos 3 hétnél többet nem tudok várni az utalásra. Egyébként kedves, korrekt volt. Majd legközelebb talán összejön az üzlet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem jött létre az adás-vétel, mert az eladó jelezte, hogy mégsem tudja nekem eladni a terméket.
Másik fél: Így volt, sajnálom, remélem egyszer sikeres üzletet is köthetünk!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Többször vásárolt már tőlem, nagyon megbízható vásárló. Pozitívat adnék, de ez az adásvétel épp nem jött össze.
Másik fél: Köszönöm a szép szavakat, és még egyszer bocsi a mostaniért! Még találkozunk ;-)
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem abban a minőségben és méretben jött ahogy az aukcion volt.
Másik fél: A méretek valódiak voltak, én magam mértem le őket! A minőség pedig nem hinném, hogy az én hibám, egy képnél többet nem tudok nyújtani itt a vaterán!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves,gyors eladó! Viszont az áruval nem vagyok megelégedve, nem csak 2 kis lyuk volt a pulóveren, hanem vagy 5, és én direkt rákérdeztem az áru megvétele elött, hogy bíztos hogy csak azon a két helyen szakadt ahogyan ő feltüntette a leírásban, és ő állította, hogy csak az a két kis hibája van.
Másik fél: Sajnálom, én a hibát amit észrevettem a felsőn, feltűntettem a termékleírásban, valószínűleg nem vettem észre a másik 2 hibáját! Elnézést! Legközelebb kérlek e-mailben rendezzük le a dolgot, és akkor nem kell semleges értékeléssel rontanunk a másikat :-(
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos nem jött létre az adás-vétel!
Másik fél: Így van,de sikeresen megbeszéltük, semmi probléma nem volt! Mégegyszer bocsi!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
yoghurt18_a (354) (Eladó)
Semleges
2010.05.05. 11:31:43
166458489
Mivel ez egy második lehetőség az értékelésre pozitívat nem enged adni a vatera, bár nem is akartam azt adni. Végül sikerült az adás-vétel, de azoknak ajánlom akik türelmesek és elnézik a hazudozást. Részemről az ügy le van zárva.
Másik fél: Tudtommal enged a vatera ilyenkor is pozitívat adni, de nyilván te nem akartál, ahogy írtad is, bár nem értem miért, mert a "tranzakció sikeresen lezárult". A pénzedet megkaptad,és pedig a trikót, szóval azt leszámítva h késtem pár napot, nem hiszem h okod lenne "anyázni", meg fenyegetőzni. Én pedig azoknak "ajánlom" ezt a "kedves" vaterázót, akik elviselik ha úgy beszélnek velünk mint egy kutyával, ugyanis tőle olyan értékelést kaptam pár nap után 700ft-ért,amit más százezrekért nem ad!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sajnos nem jött létre az üzlet
Másik fél: Sajnálom..
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Egy másik termékkel összekevertem, és azt hittem, hogy már rendeztem...de nem!!!:(
Másik fél: Hazudozott össze vissza, hogy miért nem tudja utalni a kemény 500.-ft ot. Hát nem ajánlom senkinek, mert egy megbízhatatlan kezdő és figyelmetlen Vaterás!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
szekreny (2298) (Eladó)
Semleges
2009.06.10. 18:44:52
147912875
sajnos már sokat vártam és nem jött utalás telefonon is érdeklődtem.igy is csak semleges mert nem akarok senkinek negát adni csak ha nagyon muszáj.
Másik fél: Az eladó korrekt volt!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Így alakult! Sajnos!
Másik fél: Legközelebb
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
