Valter77 (70) 98.61% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Korrekt, kedves szimpatikus vevő, az adásvétel az eladó hibájából nem jött létre, mivel a terméknél tárolás következtében hibát talált.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: eladó a termékben utólag hibát találtAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
zsebobaba70 (4249) (Eladó)
Semleges
2020.09.21. 12:16:55
2956702133
Mégsem kérte
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
visszautaltam a vételárat, mert a kártya csikozott.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A termék vásárlást követően meghibásodott, garancia keretén belül az ügy rendezésre került. Az adásvétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A termék vásárlást követően meghibásodott, garancia keretén belül az ügy rendezésre került.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Így technikailag nem lehet pozitívat adni, de korrekt volt, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő végül mindkettőnkön kívül álló okból mégsem vette meg a terméket.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Dodo1Dorka (695) (Eladó)
Semleges
2013.08.22. 11:15:45
1789759295
Valter77 vevő nem tudta átvenni a terméket, rajta kivül álló okok miatt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kozakbori (513) (Eladó)
Semleges
2012.08.01. 20:15:11
1613976497
Sajnálom hogy nem vettem észre a szövet szakadását, természetesen a VEVŐNEK POZITÍV értékelés jár, de azt nem engedi a vatera! Jogosan lépett vissza. Elnézést hogy felesleges jött el! A megtekintési garancia természetesen fennáll, így nem vette át a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az ágy nem felelt meg a leírásnak, megtekintéskor kiderült hogy van rajta a hajlatoknál szakadás. A vevő ezért visszalépett, elnézést hogy feleslegesen fáradt el.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
pilotazex (63) (Eladó)
Semleges
2012.05.30. 15:16:41
1592454890
Korrekt, megbízható, rugalmas partner, ajánlom! Az adásvétel a termék hibája miatt nem jött létre, szegény vevő nem tehetett róla :o(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos a termék nem működött a vevő készülékében igy az adásvételre nem került sorAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
56375.gretike (310) (Eladó)
Semleges
2010.07.20. 11:56:52
174258909
Nagyon korrekt, kedves vevő, bátran ajánlom vele az üzletkötést! Sajnos a rendszer nem engedi, hogy pozitívat adjak nem-leges adásvételnél, de én akkor is így minősíteném!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos objektív okok miatt nem valósult meg.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
jó és pontos vevő!
az árú hibás volt, így nem jött létre az üzlet...
Másik fél: korrekt eladónak ismertem meg, máskor is vennék tőle.
egyikönk sem tehet róla hogy ez a termék sérült volt
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
