nyuszika001 (36) 100% felhasználó összefoglaló oldala

100% pozitív visszajelzés
(36 Felhasználó adta)
100% pozitív visszajelzés
(36 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 36 42 adásvétel
Semleges: 3 adásvétel
Negatív: 0 0 0 0 adásvétel
0 0 39 45 adásvétel
Lakhely: budapest
Regisztráció dátuma: 2008.12.17.
Utolsó belépés: 2019.09.25. 17:39
Inaktív!

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

johnypapa01 (45) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2011.05.12. 13:59:49

Termékkód

1447856372

Nem jött létre az üzlet.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem jött létre az üzlet.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

akrilkad (131) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2010.06.21. 09:17:14

Termékkód

173578579

A partner kérte, hogy töröljem a licitjét, de mivel ez nem lehetséges, csak utólag és csak ily módon tudom semmissé nyilvánítani a tranzakciót. Köszönöm, hogy még az aukció ideje alatt értesített a téves licitről! Üdv!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

734893.fredomax (10) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2009.01.31. 19:02:43

Termékkód

116027830

A termék nem felelt meg a vásárlónak. Újat várt, mert újnak volt hirdetve. A műszaki termékeink amelyeket árusítunk újak, de angol import csomagolás és/vagy szállítássérült termékek. De mind működik, esztétikai hiba előfordulhat. Nem véletlen teszek fel nagy képeket a termékekről, lehessen látni mindent. Különben egy ilyen gép kb. 4-5x ennyi. Sajnálom
Másik fél: Újat hirdetett!!!Ütött kopott,működésképtelen porszívót küldött!!A "nagy képen semmi hiba nem látszik.Ha az eladó veszi a fáradságot a gép nevére rákeres a neten fele árban kitesz egy csomó új gépet.Ahogy megérkezett a csomag jeleztem az eladónak,hogy nem felel meg,nem ezt hirdette!!!Rögtön utánvét vissza küldtem!17 napot vártam de semmi nem történt!Közben "Ő"értékelte az adásvételt ami elég érdekes elfelejtette megemlíteni,hogy nem vette vissza a csomagot!!Ma jött vissza a csepeli postára.Eddig 18000forintomba van a "nagy semmi"most megint át kellene vennem+2000ft.20000-ért nem rossz.Ajánlom mindenkinek akinek felesleges kidobni való pénze van!!!!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.