toprengo27 (21) 100% felhasználó összefoglaló oldala

100% pozitív visszajelzés
(21 Felhasználó adta)
100% pozitív visszajelzés
(21 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 21 35 adásvétel
Semleges: 3 adásvétel
Negatív: 0 0 0 0 adásvétel
0 0 22 38 adásvétel
Lakhely: Szeged
Regisztráció dátuma: 2008.12.30.
Utolsó belépés: 2014.03.30. 15:26
Inaktív!

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

kriszke01 (759) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2009.03.08. 21:22:37

Termékkód

125684039

Ő egy " kis félreértés " miatt adott semlegeset... Ez abból állt, hogy előszőr sérelmezte a postai díjszabás szerinti postaköltség összegét,aztán amikor felfogta,hogy az igenis annyi,akkor meg az utalása utáni nap délután már kereste a csomagot....:)))Nem csak a posta nem dolgozik ingyen,kedves"vásárló" hanem a bankoknál is van egy kis átfutási idő,az eladónak meg nem az a dolga, hogy percenként lesse, hogy te utaltál-e, aztán spurizzon a postára! Hol élsz???

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

kriszke01 (759) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2009.03.08. 21:21:25

Termékkód

125658984

Ő egy " kis félreértés " miatt adott semlegeset... Ez abból állt, hogy előszőr sérelmezte a postai díjszabás szerinti postaköltség összegét,aztán amikor felfogta,hogy az igenis annyi,akkor meg az utalása utáni nap délután már kereste a csomagot....:)))Nem csak a posta nem dolgozik ingyen,kedves"vásárló" hanem a bankoknál is van egy kis átfutási idő,az eladónak meg nem az a dolga, hogy percenként lesse, hogy te utaltál-e, aztán spurizzon a postára! Hol élsz???

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

kriszke01 (759) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2009.03.08. 21:20:43

Termékkód

125646246

Ő egy " kis félreértés " miatt adott semlegeset... Ez abból állt, hogy előszőr sérelmezte a postai díjszabás szerinti postaköltség összegét,aztán amikor felfogta,hogy az igenis annyi,akkor meg az utalása utáni nap délután már kereste a csomagot....:)))Nem csak a posta nem dolgozik ingyen,kedves"vásárló" hanem a bankoknál is van egy kis átfutási idő,az eladónak meg nem az a dolga, hogy percenként lesse, hogy te utaltál-e, aztán spurizzon a postára! Hol élsz???

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.