toprengo27 (21) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
kriszke01 (759) (Eladó)
Semleges
2009.03.08. 21:22:37
125684039
Ő egy " kis félreértés " miatt adott semlegeset... Ez abból állt, hogy előszőr sérelmezte a postai díjszabás szerinti postaköltség összegét,aztán amikor felfogta,hogy az igenis annyi,akkor meg az utalása utáni nap délután már kereste a csomagot....:)))Nem csak a posta nem dolgozik ingyen,kedves"vásárló" hanem a bankoknál is van egy kis átfutási idő,az eladónak meg nem az a dolga, hogy percenként lesse, hogy te utaltál-e, aztán spurizzon a postára! Hol élsz???
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kriszke01 (759) (Eladó)
Semleges
2009.03.08. 21:21:25
125658984
Ő egy " kis félreértés " miatt adott semlegeset... Ez abból állt, hogy előszőr sérelmezte a postai díjszabás szerinti postaköltség összegét,aztán amikor felfogta,hogy az igenis annyi,akkor meg az utalása utáni nap délután már kereste a csomagot....:)))Nem csak a posta nem dolgozik ingyen,kedves"vásárló" hanem a bankoknál is van egy kis átfutási idő,az eladónak meg nem az a dolga, hogy percenként lesse, hogy te utaltál-e, aztán spurizzon a postára! Hol élsz???
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kriszke01 (759) (Eladó)
Semleges
2009.03.08. 21:20:43
125646246
Ő egy " kis félreértés " miatt adott semlegeset... Ez abból állt, hogy előszőr sérelmezte a postai díjszabás szerinti postaköltség összegét,aztán amikor felfogta,hogy az igenis annyi,akkor meg az utalása utáni nap délután már kereste a csomagot....:)))Nem csak a posta nem dolgozik ingyen,kedves"vásárló" hanem a bankoknál is van egy kis átfutási idő,az eladónak meg nem az a dolga, hogy percenként lesse, hogy te utaltál-e, aztán spurizzon a postára! Hol élsz???
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
