youhi1 (521) 98.15% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 3 | 531 | 595 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 24 | 25 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 10 | 10 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 3 | 565 | 630 adásvétel |
| Az eladóként kapott 510 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
A tarcsa akad, nem mukodik a telefonon, ez nem volt feltuntetve, talan belso tisztitas kell az uzemkepesseghez
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Licitáltam a semmire. No comment...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos egy ilyen régi kamera mindig lutri. Sötétben valamiért az elvártnál is gyengébb képet adott így nem kötetett meg az üzlet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A törzs tranzakció kifogástalanul zajlott, az eladó felvetett egy kiegészítő tranzakciot, ami végül meghiúsult nem pontosan tudom értelmezni mi okból, ezért a semleges értékelés.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem jött össze az üzlet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
a posta több, mint egy hétig nem tudott a csomag hollétéről. A feladó elengedte a csomag keresését, ami pedig mindig az ő feladata. Nekem, mint címzettnek kellett a postával a keresést intézni. Az átvételkor szembesültem, hogy a készülék burkolata 2 helyen is törött. A képek ismételt átnézése, alapos nagyításkor lehetett látni az egyik képen, hogy a burkolat törött. A fotón ez elsőre karcnak tűnt. A leírásból hiányzott a törés megjelölése. Elintézte a leírásban az alábbiakkal: "szép állapotban"
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék már nem volt meg, mire megnyertem. Kár érte, de megesik. Amúgy minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1533540.Piritucsok (1) (Vevő)
Semleges
2022.07.12. 16:21:24
3176674133
-----------
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
DOMBRADY111 (3) (Vevő)
Semleges
2021.12.22. 16:20:41
3110898320
HALLO, AZ ELADÓ EGY NEM HÍZELGŐ MEGJEGYZÉST ÍRT,AMI SZÁMOMRA ÉRTHETETLEN,MIVEL AZ ÁTUTALÁST ELVÉGEZTEM,MÉGHOZZÁ POSTAI HÁZHOZ SZÁLLÍTÁSI DÍJAT EGYÜTT FIZETTEM.AZ ÁTUTALÁSI BIZONYLATOT,IDE NEM TUDOM MELLÉKELNI,EZÉRT CSATOLNI FOGOM AZ E-MAILHEZ AMIT ELKÜLDÖK AZ ELADÓ CÍMÉRE.KÉREM AZ ELADÓ MEGJEGYZÉSÉT ELLENŐRIZNI.REMÉLEM VÉLEMÉNYÉT LESZ OLYAN KEDVES ÉS KORRIGÁLJA AHOGY ÉS AMENNYIBEN AZ ÁTUTALÁS MEGJELENT A SZÁMLÁJÁN.ERRŐL ÉRTESÍTÉST KÉREK,A BABÁT PEDIG REMÉLEM MIELŐBB MEGKAPOM. KÖSZÖNÖM
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
monszun73 (372) (Vevő)
Semleges
2020.02.01. 08:39:41
2852436845
Sajnos, eladta máshol.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Pontosan időben , és gondosan csomagolva megérkezett
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tothlaci71 (232) (Eladó)
Semleges
2018.11.27. 09:13:26
2695791950
Halál eset miatt természetes hogy nem adom hiszen sajnos már nincs ok amiért megvegye.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Meghalt akinek vette volna természetesen ilyenkor marad az áru nálamAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos elmaradt az üzlet, de a vevő jó partner, korrekt vaterás, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Van még mit tanulnia az "úriember"-nek a Partnerrel való kommunikációból, és az üzletpolitikából, de nagy nehezen létrejött az üzlet.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adásvétel nem jött létre, a licitre kínált áru már nem képezte az eladó tulajdonát. Az általa küldött termék meg sem közelítette a képeken szereplőt -még a színe sem, az állapota pedig egyenesen katasztrofális- ezért visszapostázásra került az ellenérték átutalása után.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
megbízható partner ,az órát azért egy kicsit jobban kellettvolna a csomagban védeni ,mert az eredeti csomagolás kevésnek bizonyult a postai szállításhoz,(lötyögött a csomagolásban) ami ugye nem tesz jót egy karórának
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
carambola_a (309) (Eladó)
Semleges
2014.06.28. 09:46:41
1924764350
Semi gond csak azt sajnálom rakhattam fel újra++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nos a vevő szerint aö csak 4010FT licitet adott rá viszont a Vatera 10000Ft fix árat mutatott nekiAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Szentendrére nem tudtam le utazni .
rendes és meg értő .
Másik fél: semmi gond
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
letudva a dolog
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
karlopapa (305) (Vevő)
Semleges
2013.02.01. 10:43:03
1695541880
A vásárlás szállítási probléma miatt nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Postán elkalódótt a megrendelt árú.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
eltonjohn88 (465) (Eladó)
Semleges
2012.08.12. 21:48:05
1622683787
Más volt az elképzelés, így az adásvétel nem jött létre. Korrekt, megbízható vevő. Csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem volt semmi gond az úrral.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nincs probléma az úrral.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
29410.markbori (40) (Eladó)
Semleges
2009.01.27. 12:23:38
118873817
Korrekt és megbízható partner. Sajnos más volt az elképzelés a termékkel kapcsolatban. Köszönöm.
Másik fél: n
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Vásárlói kérdésekre adott válaszok
Összegyűjtöttünk az eladó legfrissebb válaszaiból véletlenszerűen néhányat, amiket a terméklapon feltett vásárlói kérdésekre adott. Így a vásárlást megelőzően több információ áll rendelkezésedre ahhoz, hogy alaposabban megismerhesd az eladót!
youhi1 (521) 98.15%
2026.06.05. 20:07:58
youhi1 (521) 98.15%
2026.05.26. 00:01:21
youhi1 (521) 98.15%
2026.05.23. 00:37:54
