geroli (4617) 99.66%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 3 | 10 | 4632 | 37452 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 75 | 120 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 16 | 37 adásvétel |
| Összesen: | 3 | 10 | 4723 | 37609 adásvétel |
| Az eladóként kapott 6863 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Írtam az eladóra a vaterán keresztül, de nem reagált a megkeresésre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem jött létre az adásvétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem ezt az érmét kaptam.Másodszor.....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem kaptam meg az érmét. Állítólag véletlenül másnak küldte el.Többszöri kérésre kaptam mást helyette....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem egyértelmű az átvételi lehetőség.
Másik fél: A TERMÉKLAPON FELTÜNTETETTEKBEN MI A NEM EGYÉRTELMŰ?
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem működött közöttünk a kommunikáció. Az eladó megadott helyeket, amelyeken éppen 1-1 órára elérhető lett volna, ezek nekem nem feleltek meg, amikor pedig kértem, hogy inkább rendezzük a posta segítségével, már jelezte, hogy "elkéstem" és eladta másnak az érméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem működött közöttünk a kommunikáció. Az eladó megadott helyeket, amelyeken éppen 1-1 órára elérhető lett volna, ezek nekem nem feleltek meg, amikor pedig kértem, hogy inkább rendezzük a posta segítségével, már jelezte, hogy "elkéstem" és eladta másnak az érméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Rendben megkaptam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendben megkaptam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kiváló pozitiv
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ferenczi970 (38) (Vevő)
Semleges
2022.05.20. 15:03:14
3136245695
Az eladó nagyon nehezen kommunikálni, barátságtalan volt, nem adta át a hirdetesben megadott helyszínen a megrendelt árut, azonban a termék megerkezett postai úton.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
+++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kutymorgoka (21) (Vevő)
Semleges
2022.04.01. 19:17:05
3149928050
Az árut nem kaptam meg mert elveszett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
"Remek vaterás, mindenkinek ajánlom!"
Másik fél: Ilyen szöveggel minimum pozitív értékelés járt volna....Kitiltom a piacteremről, ha még az értékeléseket sem tudja kezelni!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
zsuzsika036 (125) (Vevő)
Semleges
2021.02.24. 13:40:46
2992245014
Covid,amiről nem tájékoztattam az eladót.Megérdemeltem a negatív értékelést
Másik fél: ????! Hónapokig.....
A vírus miatt nem jött létre a tranzakció.
Másik fél: Kölcsönösen pozitív értékelést ajánlottam fel, ennek ellenére engem bűntett semlegessel egy vis maior helyzetben. Elintézte a kitiltását.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vírus miatt nem jött létre a tranzakció.
Másik fél: Kölcsönösen pozitív értékelést ajánlottam fel, ennek ellenére engem bűntett semlegessel egy vis maior helyzetben. Elintézte a kitiltását.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
LÉtrejött az üzlet.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
LÉtrejött az üzlet.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
LÉtrejött az üzlet.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Imre1Imre (237) (Vevő)
Semleges
2019.07.07. 17:17:13
2771897609
Az áru az eladónál eltűnt, de a vételárat korrektül visszakaptam.
Másik fél: Akkor nem pozitív????, főleg mível én buktam a jutalékot!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Imre1Imre (237) (Vevő)
Semleges
2019.07.07. 17:16:30
2771897402
Az áru az eladónál eltűnt, de a vételárat korrektül visszakaptam.
Másik fél: Kedves Imre!
Akkor nem pozitív????
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A tételt nem kaptam meg. A postán keveredhetett el.
Másik fél: Könyveletlen küldemény, mert sajnálta az ajánlott levél díját. Felajánlottam, a visszafizetést a viták elkerülése végett, nagyképűen lemondott róla, hogy adhasson egy kedvezőtlen értékelést. Többet nem licitálhat nálam, letiltva.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Client:36859798 (14) (Vevő)
Semleges
2018.10.04. 11:25:06
2671092803
Kissé sokáig tartott összeegyeztetni az időpontot a személyes átvételre, de végül sikerült. A termék korrekt volt!
Másik fél: Megspórolom a postát, és házhoz szállítom a filléres tételeit, mert a fiatalúr nem tud a szokásos
átvételi helyemen megjelenni az adott időpontban és még nekem jár a semleges értékelés!? Nem ajánlom másoknak!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Client:36859798 (14) (Vevő)
Semleges
2018.10.04. 11:24:05
2670240467
Kissé sokáig tartott összeegyeztetni az időpontot a személyes átvételre, de végül sikerült. A termék korrekt volt!
Másik fél: Megspórolom a postát, és házhoz szállítom a filléres tételeit, mert a fiatalúr nem tud a szokásos
átvételi helyemen megjelenni az adott időpontban és még nekem jár a semleges értékelés!? Nem ajánlom másoknak!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Client:36859798 (14) (Vevő)
Semleges
2018.10.04. 11:21:16
2670239252
Kissé sokáig tartott összeegyeztetni az időpontot a személyes átvételre, de végül sikerült. A termék korrekt volt!
Másik fél: Megspórolom a postát, és házhoz szállítom a filléres tételeit, mert a fiatalúr nem tud a szokásos átvételi helyemen megjelenni az adott időpontban és még nekem jár a semleges értékelés!?
Nem ajánlom másoknak!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó javasolt egy időpontot a személyes átvételhez, de miután rábólintottam, többé nem jelentkezett, mert mivel csak nagyon olcsó tételről volt szó, nem vette a fáradtságot, hogy a vevővel találkozzon.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Problémás posta!
Másik fél: Sima vagy elsőbbségi küldemények nincsenek a választható postázási lehetőségek között! Ez csak a vásárló felelősségére történhet, mert a postára adás pillanatától nincs ellenőrzési lehetőségem a könyveletlen levelek felett.
Takarékoskodjak másnak, egy semlegesért?
Nem ajánlom senkinek az ilyen vaskalapost!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Egyéb személyes okok miatt későre történt meg az utalás, eközben az eladó a késői utalásra hivatkozva lezárt a dolgot. Megjegyzem az összeg az eladónál van. Bízom benne hogy minden a helyére áll rövid időn belül.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Egyéb személyes okok miatt későre történt meg az utalás, eközben az eladó a késői utalásra hivatkozva lezárt a dolgot. Megjegyzem az összeg az eladónál van. Bízom benne hogy minden a helyére áll rövid időn belül.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
varaljai69 (272) (Vevő)
Semleges
2015.11.02. 11:47:56
2127493430
A jelvényt kifizettem,de nem kaptam meg,három hét után sem.Valahol elveszett.
Másik fél: Ehhez azt is hozzá kell tenni, hogy a vevő sima postával kérte, így nem lehet kerestetni. Nem én vagyok a hibás, mert a vásárló spórolni szeretne a postaköltségen.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
brixi23_t (136) (Vevő)
Semleges
2013.11.16. 17:53:23
1820543555
fjjjjjjjjjjjjjjj
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adás-vétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sem az eladás , sem a vásárlás NEM JÖTT létre!+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem jött össze.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem jött össze.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem jött össze.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem jött össze.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Technikailag ő is hibázott (rossz képet tett fel egy online piactérre), én meg nem figyeltem arra, hogy nem lehet rá licitálni. (szintén egy online piactérben). Az én büntetésem ezért negatív értékelés, (bár nem tudom, hogy hol és hogyan valósult meg a 3 tényező, amiért negatívot lehet adni.) Azt gondolom, egy kis tolerancia nem ártott volna, mielőtt a sárga földig lehúzza a bögrékért rajongó vásárolni szándékozó embert.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Köszönöm szépen a visszajelzést is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
varszegi_timea (14077) (Eladó)
Semleges
2012.10.27. 11:12:46
1649844365
A termék személyes átadása során feszegetés és húzogatás által bomlott ki az anyag felső részén a polar anyag belülről 1cm-en,azt hiszen nem ez volt itt a konkrét probléma hanem az,h nagy volt a kabát mérete a kisfiúra,a színe is tökéletesen stimmelt a katalógusképpel és a fotón meghirdetett megegyező kabátot adtam próbára,azzal ellentétben amit a vásárló állít.kérem legközelebb kíméljen meg
Másik fél: Nem feszegettük. Ön adta rá a gyerekre, én csak átnéztem, amikoris kiderült, hogy hibás. A színe pedig inkább rózsaszín, mint sötétpiros.A terméklapon direkt rákérdeztem, mert a saját készítésű fotókon rózsaszín árnyalatú, és ott azt válaszolta, hogy piros, mint a katalógusképen. Ennek tudatában vettem meg egy fiúnak. A katalóguskép megtévesztő. A kapucnin 5 patentet kellet volna cserélni, mert 2 db rossz volt, és ha csak azokat cseréltetem, különbözne a többitől.
Elég durva ilyen minőségben újnak hirdetni egy terméket. És még Ő sértődik meg? Örülök, hogy nem postán kértem, hanem inkább autóztam 40 km.-t.
Messze elkerülöm a jövőben, kérnie sem kell!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
dragonheart57_a (365) (Vevő)
Semleges
2012.08.21. 12:14:49
1582739933
A budapesti személyes átvétel a budapesti eladónál heti 1x fél órat jelent. Nem jelentkezik és köszöni meg a vételt, megelégszik az automatikus Vatera-értsítövel. Az elözetes utalásra és késöbbi átvételre való ajánlatom elutasította! Ez valóban "profi" eladói viselkedés! Bár külföldön lakom, én egy vevömnek mégis személyes átvéli lehetöséget adtam meg Pesten (mert ö pesti), de mivel napközben nem ért rá, ezt nekem 5x negativval "honorálta". Én nem vagyok ilyen aljas, de a minimum a semleges...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vásárlás nem valósult meg, korrekt partner!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vásárlás nem valósult meg, korrekt partner!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vásárlás nem valósult meg, korrekt partner!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vásárlás nem valósult meg, korrekt partner!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vásárlás nem valósult meg, korrekt partner!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vásárlás nem valósult meg, korrekt partner!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vásárlás nem valósult meg, korrekt partner!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Vásárlói kérdésekre adott válaszok
Összegyűjtöttünk az eladó legfrissebb válaszaiból véletlenszerűen néhányat, amiket a terméklapon feltett vásárlói kérdésekre adott. Így a vásárlást megelőzően több információ áll rendelkezésedre ahhoz, hogy alaposabban megismerhesd az eladót!
geroli (4617) 99.66%
2026.05.11. 08:55:54
geroli (4617) 99.66%
2026.05.10. 21:18:22
geroli (4617) 99.66%
2026.04.28. 07:53:44
geroli (4617) 99.66%
2026.04.25. 14:08:30
