multifit (159) 99.38% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Saját hibámból nem sikerült az adás-vétel!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A KAPCSOLAT FELVÉTEL NEM SIKERÜLT A NAGY TÁVOLSÁG ÉS A TERMÉK ALACSONY ÉRTÉKE MIATT A SZÁLLITÁSI KÖLTSÉG TUL MAGASNAK BIZONYULT
Másik fél: Itt most nem fogom védeni magam, nem éri meg, aki mégis erre kiváncsi olvassa el a vásárlóm minőstését.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
988407.szego31 (6) (Vevő)
Semleges
2009.07.19. 22:02:44
147699657
....................
Másik fél: 3 adásvétel, ebből 2 semleges és az én negatív minősítésem.
Nem is kellene kommentálnom, de azért ez nem valami szép.
Én is belefutottam, eredményem egy semleges lett. Biztosan megérdemeltem.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1005132.alexbuy_a (20) (Vevő)
Semleges
2009.06.19. 11:34:24
147010842
Sajnos nem jött létre ...
Másik fél: Egy hónapon keresztül félrevezettek, ennek ellenére még én kaptam semleges minősítést. E miatt csak negatívot tudok adni, az adás-vétel a vevő hibájából nem jött létre. Legjobb az egyenes út, ezt tudnám ajánlani a kedves vevőnek, sok kellemetlenségtől megkíméltük volna egymást.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az óra szép, de nekem túl nagy (a keret átérte a csuklómat). Megbeszélés után eladó beleegyezett az elállásba. Nagyon korrekt partner, mindenkinek ajánlani tudom.
Másik fél: Nincs gond a vásárlóval, sajnos nem volt neki jó a méret. Minden rendben
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó a leveleimre nem válaszolt,csak 1 hét után.Kérésére,hogy javasoljak alternatívákat a szállításra,megtettem,de szerinte egy sem volt jó./futárszolgálat.stb/Az eladó irreális összeget kért a postázáshoz,és görcsösen ragaszkodott ahhoz,hogy 2 vagy 3 csomagban postázza a 4 terméket amit szerettem volna vásárolni.Szerinte a postai csomag szabványmérete 30*30cm.Ezért,és a törékenyenységgel indokolta,hogy min.2 csomagot küld el.Ezt nem fogadtam el és elálltam a vásárlástól.NEM AJÁNLOM SENKINEK
Másik fél: EGY NAGYON NEM KORREKT EMBERKE NAGYON MEGSZÍVATOTT!!!
ITT NEM FOGOM VÉDENI MAGAM, NEM ÉRI MEG!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem jött létre adásvétel.Köszönöm.
Másik fél: A vevő nem akarta az általam megállapított vételárat kifizetni, ragaszkodott az ő általa vélt postadíjakhoz, sajnálom ez semleges.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem jött létre adásvétel.Köszönöm.
Másik fél: A vevő nem akarta az általam megállapított vételárat kifizetni, ragaszkodott az ő általa vélt postadíjakhoz, sajnálom ez semleges.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem jött létre adásvétel.Köszönöm.
Másik fél: A vevő nem akarta az általam megállapított vételárat kifizetni, ragaszkodott az ő általa vélt postadíjakhoz, sajnálom ez semleges.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
