dzsoki71 (117) 97.56% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 120 | 129 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 7 | 7 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 3 | 3 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 130 | 139 adásvétel |
| Az eladóként kapott 37 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
deakjanos60 (17) (Eladó)
Semleges
2014.09.07. 17:45:48
1960103732
A termék üzemképes állapotban került a vevőhöz, amit meg is írt levelében, A kapcsoló valóban repedt, de ez a működését nem befolyásolja. A későbbiekben meghíbásodott, de hogyan és mi volt az oka azt nem tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Türelmetlen, akadékoskodó eladó. Nem ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
forgalom056 (187) (Eladó)
Semleges
2011.03.24. 11:53:16
1438087823
Sajnos a termék megsemmisült, illetve tudtom nélkül ki lett dobva.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos a termék megsemmisült, illetve tudtom nélkül ki lett dobvaAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1684728.satya198 (0) (Vevő)
Semleges
2011.01.13. 14:29:06
1435992529
Sajnos a szállitás nem volt megoldható igy nem jött össze!Eladó megértö és korrekt volt ennek elenére!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
581912.Atus84 (95) (Eladó)
Semleges
2011.01.02. 10:23:22
187637464
Nem voltam elég körültekintő és az áru nem felelt meg a vásárlónak ,de megbeszéltük és az árut vissza vettem.
Másik fél: Bemásoltam a hirdetése szövegét: 'Eladó mcculloch tipusu motorfűrész.Az oldaldekni és a berántószerkezete nem az erdeti a gép TÖKÉLETESEN MÚKÖDIK A lánc már elég kopott rajt.'
Sajnos egyáltalán nem indult el, az olajcső lyukas volt, benzincső rövid volt, nem ért bele a tankba.Nem müködött.Nem azt adta, amit hirdetett.
Igaz, visszavásárolta, de elég nagy herce-hurcával járt a dolog. Nem igazán akarta visszavenni, pedig 1 hét garancia volt rajta!!! Nem tökéletesnek kellett volna hirdetni.
Téged kelet volna negativan értékelni nem engemet semlegesnek.Én pozitvan értékeltelek te meg semlegesnek .
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A partner nem tudta átvenni az árut, így semmissé tettük az üzletet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A partner nem tudta átvenni az árut.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
pleharkaly (177) (Eladó)
Semleges
2010.07.09. 08:18:05
170764067
NEM JELENTKEZETT A TERMÉKÉRT, SZEMÉLYES ÁTVÉTEL VOLT AZ AUKCIÓBANN
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
