thuranyuka (132) 100% felhasználó összefoglaló oldala
100% pozitív visszajelzés
(132 Felhasználó adta)
Lakhely: Vác
Regisztráció dátuma: 2009.01.07.
Utolsó belépés: 2013.08.21. 08:27
Inaktív!
Adott és kapott értékelések listája
Köszönöm,az értékelést ,igaz nem értem a semleges okát! de Ön biztosan úgy látta,hogy problémák voltak az üzlet során.
Üdv
K
Másik fél: Második vásárlásom volt, a semlegességet én pozitív értékelésnek gondolom, hiszen létre jött a vásárlás. Míg más esetben nagyon udvariasan,elláttak információval, az elküldött árú feladását jelző e-mailokat is kaptam, úgy gondolom, hogy másoknál ezt honoráltam a pozitív jelzéssel.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
