milla2006_a (565) 99.82%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 566 | 1073 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 12 | 12 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 579 | 1086 adásvétel |
| Az eladóként kapott 125 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
1stFashion_a (1306) (Eladó)
Semleges
2018.01.23. 09:11:33
2585302148
A termék nincs raktárkészleten ezért nem jött létre a tranzakció
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A termék nincs raktárkészleten ezért nem jött létre a tranzakcióolcsoelado1 (336) (Eladó)
Semleges
2016.05.03. 12:20:23
1830690593
Nem jött létre a tranzakció.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem jött létre a tranzakció.Minden rendben volt, még ha nem is volt most adásvétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Ismerősétől az utolsó hiányzó mágnest is megkapta a vevő, miután leadta a rendelést, így erre az egyre már nem volt szükség.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vásárló gyors és pontos lehetett volna,de sajnos géphiány miatt nálam meghiúsult az eladás,így telefonon egy másik oldalról elvitték! SORRY
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Másik oldalon elkelt!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
varadirobi (157) (Eladó)
Semleges
2014.06.17. 13:29:28
1901597399
A leütés után be kellett feküdnöm a kórházba, a babámat műtéttel hozták a világra így nem tudtam elküldeni a terméket!! A pénzt vissza utaltam és szóltam a vevőnek is!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Miattam nem jött létre! Be kellett feküdnüm a kórházba mert terhes voltam! Így nem tudtam elküldeni a terméket!! A vevővel ezt közöltem!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Megbízható,gyors mindenkinek ajánlom +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A ruha használtabb, többször mosott. A leírtak szerint jobb állapotúnak gondoltam. Nem érte meg az árát. Ennek ellenére köszönjük szépen !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kankalina (4496) (Eladó)
Semleges
2012.09.14. 22:06:38
1630094030
A terméket a licit lejárta előtt máshol eladtam, de 1 ft-os aukció lévén sajnos nem tudtam törölni.A vevő egyáltalán nem volt megértő minden féle aljas szemétnek elmondott,most meg várja az értékelésemet, hogy ő meg negatívat tudjon adni. Teheti, de az én lelkiismeretem mégis tiszta,ő viszont ismeretlenül olyan jelzőkkel illetett ami egy ismerőstől se megengedett,trágárságok sokasága egy vadidegenre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A licit lejárta előtt máshol értékesítettem a terméket.monic839 (477) (Eladó)
Semleges
2011.07.31. 15:37:36
1458197930
Ugyan megtörtént az adás-vétel de nagyon nyögvenyelősen...
Másik fél: Nyögvenyelősen? Kértem várjuk meg a fehér felső lejártát, mivel nem hiszem, hogy az 51.-Ft bármit jelentene. Nem volt hajlandó várni, holott elég lett volna egyszer kifizetnem a postaköltséget! Kértem, hogy törölje a másik felsőről a licitet, mert nem kívánok ilyen önző és egyáltalán nem segítőkész eladótól többet vásárolni, ezt sem tette meg! Senkinek nem ajánlom nem a segítőkészség dominál, hanem az önzőség, hogy azonnal fizetni kell neki. Nem ajánlom senkinek, ha én így jártam más is így fog járni!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kisvirag4 (280) (Vevő)
Semleges
2011.03.28. 21:32:33
1436279128
Sajnos, a ruha a leírásnak nem felet meg. A leírásban szereplő adatok nem a valóságnak megfelelőek voltak. Mivel a leírásban idézem: "Szép állapotú, keveset használt halásznadrágos szett." volt írva. Ehelyett agyon mosott, kopott és nagyon bolyhos, csúnya ruhákat kaptam. :( Ennyi pénzért nem vettem volna meg, ha tudom. Még játszós ruhának se való. Valamint a kommunikációval is gondok voltak.
Másik fél: A kommunikációval január 25-től valóban gondok voltak, hiszen akkor vette meg a ruhát és március végén jelezte, hogy még sem tetszik. Felajánlottam, küldje vissza, ha nem tetszik visszaveszem, ezt nem tette meg, nem korrekt vásárló, ha nem tetszett nyugodtan vissza lehetett volna küldeni. Már sajnálom, hogy pozitívan értékeltem, a ruha gézszerű anyagú szett, amikor megvettem újonnan már akkor is használtnak tűnt az anyaga miatt. A nextek ráadásul 1-2 mosás után már bolyhosodnak. A 2 hónapig tartó csend miatt pedig
nem tartom korrekt embernek!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendben megjött a csomag, a leírásnak megfelelő cipőt kaptam.
Másik fél: Ha rendben megérkezett a csomag és a cipő is megfelelő a semleges értékelést nem igazán értem!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
9075353.sissy8 (487) (Eladó)
Semleges
2011.01.27. 22:14:59
1438371859
Korrekt, gyors teszveszes, ajánlom !+++++++++++
Másik fél: Korrekt akkor lettél volna, ha ezek után nem a semleges értékelést választod.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
