8827371.Pepita78_t (54) 100%
felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
A babakocsi egyik kiegészítője teljesen használhatatlan, egy másik kiegészítőjének minőségbeli hiányosságai pedig nem szerepeltek a leírásban. Egyébként teljesen rendben ment minden, kedves volt az eladó. Sajnálom, de muszáj volt megírnom az értékelést, mert a teszvesz korlátozza a saját oldalamhoz való hozzáférésemet.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
toffancs (352) (Eladó)
Semleges
2010.10.14. 11:07:31
1205060096
Csak a kapcsolat tartás miatt írok,semlegeset.Sajnos a te hibád miatt nem jött létre az adás-vétel még ha csak 1Ft-os aukcióról is van szó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az üzlet nem jött létre. Legközelebb a vevő előbb kérdezzen és utánna vásároljon. Az adásvétel meghiusúlása ellenére a vevő "egy tök normális nőci".
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tothmarika (671) (Vevő)
Semleges
2008.09.24. 13:55:15
436654786
Gyors partner, a termék minősége viszont nem olyan, mint amilyen a képen volt látható.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.