AtisKnow (519) 99.81% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 520 | 648 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 32 | 34 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 2 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 553 | 684 adásvétel |
| Az eladóként kapott 106 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Kowalszky (1450) (Eladó)
Semleges
2021.08.18. 09:49:52
3067970867
Rendkívül korrekt megbízhetó partner. CSAK ++++++++++++. Nyaralási időben sajnos nem tudtuk időben kiszolgálni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos a szállítási határidő kihúzódott így a vevő elállt a vásárlástól, máshonnan szerezte be.Nem történt meg az adás-vétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.corneelio (56) (Eladó)
Semleges
2015.03.29. 21:45:50
2054377613
adásvétel megtortent némi idobeli alkalmazkodas után.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Marran77 (504) (Eladó)
Semleges
2014.11.25. 17:58:35
1998390419
A vevő figyelmetlen volt és véletlenül licitált, a terméket nem kívánta átvenni
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Kedves, korrekt partner, de sajnos a termék már elkelt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
babonicszs (723) (Eladó)
Semleges
2014.01.10. 16:54:10
1844891453
a vevo eljott a megbeszelt idopontban de a keszulek mivel regen nem volt bekapcsolva furcsan viselkedett . igy az uzlet nem jott letre
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
zolirigoletto (3622) (Eladó)
Semleges
2013.09.10. 12:34:07
1793458817
A vevő megtekintette a terméket, de nem felelt meg, így az adásvétel sikertelen volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felesége időközben vett egy másikat így ez feleslegessé vált,korrekt volt jelezte!ezért ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: időközben már vettek egy másikat és erre nem volt szükség.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
"Minden rendben volt, csak a termék nem tudott annyit mint szerettem volna. A partner korrekt, megbízható. AJÁNLOM. *****"
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Félreértettük egymást a termék jó lett volna csak egy kicsit nagyobb kivitelben.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: a vevő nem erre a termékre gondoltAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
adokveszek89 (16) (Vevő)
Semleges
2012.11.05. 22:48:59
1654974773
Nem figyeltem oda eléggé.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos fél óra próbálkozása után sem tudtam csatlakoztatni a telefonomhoz a készüléket.Az eladó nagyon korrekt segítőkész volt.Köszönöm,és remélem el tudod adni a fülest.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A partner korrekt,türelmes az én hibámból nem jött létre az adásvétel!Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
zoltankekes (315) (Vevő)
Semleges
2011.11.25. 17:00:40
1496664245
Korrekt partner, de a készüléknek volt egy rejtett hibája, ezért meghiúsult az adás-vétel
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Külföldi tartózkodás miatt nem volt lehetőségem értékelni, de mint kiderült a termék nem érkezett meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pozitívat érdemelne, de ezt nem engedi a rendszer, nagyon korrekt, megértő partner, kiváló vaterás!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Egy másik termékemhez kellet volna, de sajnos elvitték előlleAz értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1744643.bagolypamacs (879) (Eladó)
Semleges
2011.03.16. 22:04:21
1443639041
Pozitívat adnék csak nem engedi a rendszer.Gyors, pontos, megbízható vaterás! Mindenkinek szívből ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos nem volt kompatibilis a fényképezővel.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos kicsi lett a felső, de a vevő nagyon korrekt és rugalmas, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: méretproblémaAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem G Star volt az áru hanem G STORY nem mindegy
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos - nem szándékosan -, de akadtak problémák. De végül sikerült orvosolni a dolgokat, így negatívat semmi esetre sem adnék.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az üzlet létrejött, akadtak félreértések, de végül minden tisztázódott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos nem jött össze
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden OK. Csak nem jó a méret. Korrekt eladó.Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
anitawhite (256) (Vevő)
Semleges
2010.08.25. 21:05:06
175187405
téves licit
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Önhibámból nem jött létre a tranzakció.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Félreértés volt az aukcióban
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
önhibámból nem jött létre a tranzakció
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1125180.g1e2r3 (28) (Vevő)
Semleges
2010.02.06. 14:58:46
158737432
Költözködtünk, igy nem volt jó a nett. Ha ezt nem lehet megérteni, akkor sajnálom. Én is hivtalak és elkértem a számlaszámodat, de mire utaltam volna a pénzt megkaptam az értékelést. Egy hónapja rendeltem meg nem kettő és egyszer nem vettem fel a telefont. Nem vagy korrekt, de nem is érdekel a továbbiakban a véleményed. Minden jót.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Ne haragudj!++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A tranzakció az én hibámból nem jött létre, mivel előre nem látott anyagi kiadások jöttek közbe.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Azóta is várom az állítólag elküldött árút...
Másik fél: Elmehetsz a jó fenébe pajtikám!!! Ugyanis én úgy elküldtem neked, hogy egy fillért nem fizettél érte!!! Amire annyit nem mondtál, hogy kössz... Az összes feladóvevényemet megőrzöm, megmutatom, hogy feladtam, de ezzel te is tisztában vagy, csak valamit kellett reagálnod az én értékelésemre... Látszik, hogy mennyire voltál érdekelt a dologban, hogy így fél évre rá csináltad meg az értékelést te gyík! Szánalmas vagy!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Leütöttem a terméket, de közben a párom meglepett egy ilyen készülékkel (szerencsére még az utalás előtt). Ezért kértem az eladótól az üzlet törlését, amiben megértő volt, amit ezúton is köszönök!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az adásvétel létrejött, de a termék hibás volt, amiről az eladó nem adott információt, így az a vétel lebonyolítását követően derült ki.
Másik fél: Tulajdonképen mi volt hibás?!? Igazából nem tudom, hogy miről lehet szó, mert erről nekem nem ön nem
szólt, hogy vmi probléma van a készülékkel. Lehet, hogy érdemes lett volna szólni és akkor cseréltem
is volna, de néma gyereknek az anyja sem érti a szavát! Megtudtuk volna korrektül beszélni.... Üdv
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mindent korrektül megbeszéltünk, sajnos nem jött létre az üzlet, de rendes lelkiismeretes vaterás, ajánlom mindenkinek...
Másik fél: Köszönöm a megértést. Üdv...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
