schrickeva (294) 99.66% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 293 | 550 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 6 | 7 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 300 | 558 adásvétel |
| Az eladóként kapott 127 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
mandula05 (90) (Eladó)
Semleges
2017.04.01. 19:14:50
2451717206
Mindenkitől elnézést kérek! Szennyvízcsőtörés miatt a termékekben állagváltozás következett be... A vevő nem hibázott, de csak semleges értékelést enged a rendszer...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: ---------------------Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
mandula05 (90) (Eladó)
Semleges
2017.04.01. 19:14:08
2451713825
Mindenkitől elnézést kérek! Szennyvízcsőtörés miatt a termékekben állagváltozás következett be... A vevő nem hibázott, de csak semleges értékelést enged a rendszer...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az eladó hibájából nem jött létre...Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A terméket megkaptam, igaz, elég hosszú idő után, ezért az eladó elnézést is kért, de azt nem tudom mire vélni, miért nem tüntette fel, hogy a nadrág nem hibamentes... Mert hogy tele van foltokkal, amiről sem a leírásban, sem a képeken nem látni semmit... :(
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A cipő újként lett meghírdetve, de több folt is volt rajta, és a gumiszegélye is el volt válva a cipőtől. Ezt jeleztem az eladónak, aki egy bizonyos összeg visszautalását ígérte. Ez nem történt meg, sőt már az e-mailemre sem válaszol. Szerintem más erre negatívot adna...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon segítőkész és kedves az eladó.Igazából nekünk csak a színe az oldallécnek nem tetszett,azt hittük natúrabb,ezért nem vettük meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A leírtnál rosszabb állapotban voltak a ládák, de egyébként kedves és rugalmas partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon korrekt, megbízható, kedves partner, csak sajnos az ágy méretei nem voltak megfelelők. köszönök neki mindent
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
