XtraKidsClothes (1367) 99.56% felhasználó összefoglaló oldala

99.56% pozitív visszajelzés
(1373 Felhasználó adta)
99.56% pozitív visszajelzés
(1373 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 1372 2789 adásvétel
Semleges: 19 adásvétel
Negatív: 0 0 6 8 adásvétel
0 0 1392 2816 adásvétel
Az eladóként kapott 625 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: Budapest
Regisztráció dátuma: 2007.11.12.
Utolsó belépés: 2011.07.22. 12:28
Inaktív!
210 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

Jetroz (111) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.10.06. 15:04:53

Termékkód

1330268271

sajna ne tudtam lebonyolitani az adásvételt

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

orhidea41 (10) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.07.21. 16:24:04

Termékkód

1293177670

Nem kivánok véleményt irni!
Másik fél: Nem is írhatnál véleményt, mert aki nem fizet, az bizony negatív értékelést kap. Nem kell ezen csodálkozni. Fizetni kell és kész, ha vásárol az ember.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

dianyul (492) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.12.17. 08:00:29

Termékkód

1365876407

Köszönöm! ez lett nagy! GYors pontos eladó! Benne nem lehet csalódni

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Such741 (135) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.11.05. 23:35:56

Termékkód

1284661289

kicsit másra számítottam
Másik fél: Kedves vevő szerint, ő termékmintákat kapott.Ajánlok valamelyik nagy drogéria hálózatba egy kis sétát és nézze meg,hogy mi mekkora kiszerelésben kapható és mennyiért.3000Ft-ért 3darabot lehet venni, nem 20at!Nem korrekt értékelés!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

1205142.HADIDZSE (284) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.10.15. 10:37:11

Termékkód

1229130275

SZÉGYELD MAGAD!!!!!! KIKÉREM MAGAMNAK NEM VAGYOK HAZUDÓS!!!!! SAJNOS ÉDESANYÁM MEGHALLT!!!! TANULHATNÁL EMBERSÉGET "A TÖBBI ELADÓ TÁRSADTÓL"!!!!!!!!!!!!!!!!! AKIK MEGÉRTŐEK ÉS TUDNAK VÁRNI!!!!!!! EMBERILEG EGY NAGY "O" VAGY!!!!
Másik fél: És végezetül tudod ki az emberileg 0?Aki másnak azt kívánja hogy neki is haljon meg az anyukája.Amúgy természetesen RÉSZVÉTEM!De ha nem írod meg mi történik,nem tudok emberséges lenni.Tudod nem adakozok csak úgy a teszvesznek 444Ftot sem!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

1205142.HADIDZSE (284) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.10.15. 10:36:40

Termékkód

1229130273

SZÉGYELD MAGAD!!!!!! KIKÉREM MAGAMNAK NEM VAGYOK HAZUDÓS!!!!! SAJNOS ÉDESANYÁM MEGHALLT!!!! TANULHATNÁL EMBERSÉGET "A TÖBBI ELADÓ TÁRSADTÓL"!!!!!!!!!!!!!!!!! AKIK MEGÉRTŐEK ÉS TUDNAK VÁRNI!!!!!!! EMBERILEG EGY NAGY "O" VAGY!!!!
Másik fél: Ezért14-én mindenképpen negatívat kellett adnom,mivel 444Ft-a nem eladott termékek jutaléka-rám volt terhelve.Ezek után írja a vevő hogy meghalt az anyukája13-án és nem voltam elég türelmes.Érdekes,h a negatív után 1ből fel tudtad venni a kapcs.ot!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

1205142.HADIDZSE (284) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.10.15. 10:36:19

Termékkód

1227929052

SZÉGYELD MAGAD!!!!!! KIKÉREM MAGAMNAK NEM VAGYOK HAZUDÓS!!!!! SAJNOS ÉDESANYÁM MEGHALLT!!!! TANULHATNÁL EMBERSÉGET "A TÖBBI ELADÓ TÁRSADTÓL"!!!!!!!!!!!!!!!!! AKIK MEGÉRTŐEK ÉS TUDNAK VÁRNI!!!!!!! EMBERILEG EGY NAGY "O" VAGY!!!!
Másik fél: Ezek után türelmes voltam október 11-ig. Ekkor felhívtam, ígéretet kaptam arra, hogy a pénzt elküldi. A pénz nem jött meg 3nap alatt! 14-én 20óráig tudtam a jutalékot visszaigényelni az eladás után. Ennek feltétele a negatív értékelés.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

1205142.HADIDZSE (284) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.10.15. 10:36:01

Termékkód

1227928327

SZÉGYELD MAGAD!!!!!! KIKÉREM MAGAMNAK NEM VAGYOK HAZUDÓS!!!!! SAJNOS ÉDESANYÁM MEGHALLT!!!! TANULHATNÁL EMBERSÉGET "A TÖBBI ELADÓ TÁRSADTÓL"!!!!!!!!!!!!!!!!! AKIK MEGÉRTŐEK ÉS TUDNAK VÁRNI!!!!!!! EMBERILEG EGY NAGY "O" VAGY!!!!
Másik fél: "Kérnék egy pár nap türelmet és a héten utalom a pénzt csak én is várom a számlámra de nem tudom melyik nap jön!!!! De akkor azonnal küldöm neked!!! Köszi a türelmed és a megértésed!"

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

1205142.HADIDZSE (284) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.10.15. 10:35:40

Termékkód

1227923727

SZÉGYELD MAGAD!!!!!! KIKÉREM MAGAMNAK NEM VAGYOK HAZUDÓS!!!!! SAJNOS ÉDESANYÁM MEGHALLT!!!! TANULHATNÁL EMBERSÉGET \"A TÖBBI ELADÓ TÁRSADTÓL\"!!!!!!!!!!!!!!!!! AKIK MEGÉRTŐEK ÉS TUDNAK VÁRNI!!!!!!! EMBERILEG EGY NAGY \"O\" VAGY!!!!
Másik fél: Akkor hát a tények: Legelső vásárolt termék lejárt szept. 12-én, legutolsó szept. 26-án. 26-án elküldtem az összesítő levelet, melyben megköszöntem a vásárlást és küldtem az utaláshoz szükséges adatokat. Erre a válasz ez volt:

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

AnCy14_t (235) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.09.13. 09:16:52

Termékkód

1215000580

Az eladó írta: Kedves Ildi! semmi gond. A jutalék teszvesztől való visszaigényléséhez azonban negatív értékelést kell adnom. Gratulálok az évfordulótokhoz, üdv, Brigi
Másik fél: Csak negatív értékelés után kérhetem vissza a jutalékot. Licitáltál, és még semleges értékelést adsz azért, mert TE nem akarsz fizetni. Majd számonkéred, hogy negatívan értékellek a jutalék miatt. Én nem kérem, hogy gondolkodj el rajta. Ezek tények.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

klarissza13 (47) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.08.23. 12:37:52

Termékkód

1166917008

A blúz egyáltalán nem új szerű,ehhez képest drága volt.
Másik fél: A vevő egyszerűen hazudik. Leírásban ez szerepelt: használt, újszerű . Ilyen terméket kapott kézhez, semmi baja nem volt az 1700Ft-os blúznak. Ha meg igen, akkor elöbb minimum egy emailt vártam volna képekkel igazolva a problémát.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

5519299.Macs45 (187) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.06.05. 13:40:06

Termékkód

1030730654

A termék sajnos nem került elő, az eladó emailben korrekten jelezte - az adásvétel így nem történt meg.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

12326425.riki21_2008 (1) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.05.10. 23:50:58

Termékkód

987695295

Válaszoltam:( ha jól emlékszem sorry
Másik fél: Mi jogon mersz nekem semlegest adni? Én készen álltam, vártam az utalásod. Ne vásárolj itt, ha nem fizetsz. Csak rontod az értékeléseimet, remélem boldog vagy tőle. Jelenteni foglak a teszvesznek és lógni fogsz.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

lani60_t (187) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.05.02. 19:43:23

Termékkód

972574564

Csak három levelet küldtem, ebből egyet a múlt héten, amikor utoljára üzent. Bosszúból nem szoktam negatívat adni.
Másik fél: Levelet nem kaptam. De mit írtál? Lerajzoltad a pénzt és elküldted? Egy hónapja licitáltál, ha utalod a pénzt, visszavonom a negatívat. Csak rajtad áll, megint...

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Gizimama30 (61) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.04.16. 15:57:03

Termékkód

967556636

Nem adok bosszúból negát természetesen. De egy kis toleranciát talán elvártam volna, mivel jeleztem édesapán halálát és kértem türelmedet.
Másik fél: 28napig toleráltam azt, hogy nem fizettél. Sajnálom ami történt, de 1500Ft ot netbankon el lehet utalni, főleg úgy, hogy két hete kérted el a számlaszámomat. Haladákot nem kértél, mire kellett volna várnom?

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Gizimama30 (61) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.04.16. 15:57:03

Termékkód

967549362

Nem adok bosszúból negát természetesen. De egy kis toleranciát talán elvártam volna, mivel jeleztem édesapán halálát és kértem türelmedet.
Másik fél: A jutalékot nekem rögtön felszámolják, ha te 28napig nem fizettél, akkor mit kellett volna gondolnom, hogy majd most fogsz? Ne viccelj! A magánéleted pedig nem rám tartozik. Üdv Brigi

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Doci_2009 (6) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2009.11.14. 18:10:15

Termékkód

787500226

Sajnos nem tudunk a gép előtt reggeltől-estig ülni. Pénzt úgy tudunk keresni ha dolgozunk és amire licitálok azt a keresetemből tudom megvenni. Másnak 1 hét igen hosszú idő de vannak olyan eladók akik 30 napot is várnak.Tisztelettel.
Másik fél: Teszvesz felhasználási feltételeit kéne olvasgatnod,14nap áll rendelkezésre,hogy fizess! Te nem tetted meg!A jutalékot nem fizetem ki helyetted!A semleges téged minősít, jó lenne ha elkotródnál innen végleg! Engem kerülj el messziről!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

cipike (257) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2009.11.14. 09:12:31

Termékkód

788214364

Sajnos megkaptam az influenzát, ennek kiheverése nem egyszerű 4 gyerek mellett.Sajnálom, hogy így alakult, természetesen a szabályok értelmében jogosan járt el.
Másik fél: Mi jogon adsz nekem a semlegest?Kértem hogy utald át,utána akkor viszed el amikor akarod!Kifogás az van!Nov.7-i vásárlásod(ez okt 23) le van értékelve,akkor nem voltál beteg?Hazug dög vagy! Másnak5nap alatt fizetsz,nálam21nap is kevés

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

timea8 (211) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2009.04.17. 18:27:26

Termékkód

607894243

Sajnálom, hogy végül mégsem kötöttünk üzletet!Hátha legközelebb... A visszautalt összeg megérkezett.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.