XtraKidsClothes (1367) 99.56% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 1372 | 2789 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 14 | 19 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 6 | 8 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 1392 | 2816 adásvétel |
| Az eladóként kapott 625 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
sajna ne tudtam lebonyolitani az adásvételt
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem kivánok véleményt irni!
Másik fél: Nem is írhatnál véleményt, mert aki nem fizet, az bizony negatív értékelést kap. Nem kell ezen csodálkozni. Fizetni kell és kész, ha vásárol az ember.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Köszönöm! ez lett nagy! GYors pontos eladó! Benne nem lehet csalódni
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kicsit másra számítottam
Másik fél: Kedves vevő szerint, ő termékmintákat kapott.Ajánlok valamelyik nagy drogéria hálózatba egy kis sétát és nézze meg,hogy mi mekkora kiszerelésben kapható és mennyiért.3000Ft-ért 3darabot lehet venni, nem 20at!Nem korrekt értékelés!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1205142.HADIDZSE (284) (Vevő)
Semleges
2010.10.15. 10:37:11
1229130275
SZÉGYELD MAGAD!!!!!! KIKÉREM MAGAMNAK NEM VAGYOK HAZUDÓS!!!!! SAJNOS ÉDESANYÁM MEGHALLT!!!! TANULHATNÁL EMBERSÉGET "A TÖBBI ELADÓ TÁRSADTÓL"!!!!!!!!!!!!!!!!! AKIK MEGÉRTŐEK ÉS TUDNAK VÁRNI!!!!!!! EMBERILEG EGY NAGY "O" VAGY!!!!
Másik fél: És végezetül tudod ki az emberileg 0?Aki másnak azt kívánja hogy neki is haljon meg az anyukája.Amúgy természetesen RÉSZVÉTEM!De ha nem írod meg mi történik,nem tudok emberséges lenni.Tudod nem adakozok csak úgy a teszvesznek 444Ftot sem!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1205142.HADIDZSE (284) (Vevő)
Semleges
2010.10.15. 10:36:40
1229130273
SZÉGYELD MAGAD!!!!!! KIKÉREM MAGAMNAK NEM VAGYOK HAZUDÓS!!!!! SAJNOS ÉDESANYÁM MEGHALLT!!!! TANULHATNÁL EMBERSÉGET "A TÖBBI ELADÓ TÁRSADTÓL"!!!!!!!!!!!!!!!!! AKIK MEGÉRTŐEK ÉS TUDNAK VÁRNI!!!!!!! EMBERILEG EGY NAGY "O" VAGY!!!!
Másik fél: Ezért14-én mindenképpen negatívat kellett adnom,mivel 444Ft-a nem eladott termékek jutaléka-rám volt terhelve.Ezek után írja a vevő hogy meghalt az anyukája13-án és nem voltam elég türelmes.Érdekes,h a negatív után 1ből fel tudtad venni a kapcs.ot!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1205142.HADIDZSE (284) (Vevő)
Semleges
2010.10.15. 10:36:19
1227929052
SZÉGYELD MAGAD!!!!!! KIKÉREM MAGAMNAK NEM VAGYOK HAZUDÓS!!!!! SAJNOS ÉDESANYÁM MEGHALLT!!!! TANULHATNÁL EMBERSÉGET "A TÖBBI ELADÓ TÁRSADTÓL"!!!!!!!!!!!!!!!!! AKIK MEGÉRTŐEK ÉS TUDNAK VÁRNI!!!!!!! EMBERILEG EGY NAGY "O" VAGY!!!!
Másik fél: Ezek után türelmes voltam október 11-ig. Ekkor felhívtam, ígéretet kaptam arra, hogy a pénzt elküldi. A pénz nem jött meg 3nap alatt! 14-én 20óráig tudtam a jutalékot visszaigényelni az eladás után. Ennek feltétele a negatív értékelés.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1205142.HADIDZSE (284) (Vevő)
Semleges
2010.10.15. 10:36:01
1227928327
SZÉGYELD MAGAD!!!!!! KIKÉREM MAGAMNAK NEM VAGYOK HAZUDÓS!!!!! SAJNOS ÉDESANYÁM MEGHALLT!!!! TANULHATNÁL EMBERSÉGET "A TÖBBI ELADÓ TÁRSADTÓL"!!!!!!!!!!!!!!!!! AKIK MEGÉRTŐEK ÉS TUDNAK VÁRNI!!!!!!! EMBERILEG EGY NAGY "O" VAGY!!!!
Másik fél: "Kérnék egy pár nap türelmet és a héten utalom a pénzt csak én is várom a számlámra de nem tudom melyik nap jön!!!! De akkor azonnal küldöm neked!!! Köszi a türelmed és a megértésed!"
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1205142.HADIDZSE (284) (Vevő)
Semleges
2010.10.15. 10:35:40
1227923727
SZÉGYELD MAGAD!!!!!! KIKÉREM MAGAMNAK NEM VAGYOK HAZUDÓS!!!!! SAJNOS ÉDESANYÁM MEGHALLT!!!! TANULHATNÁL EMBERSÉGET \"A TÖBBI ELADÓ TÁRSADTÓL\"!!!!!!!!!!!!!!!!! AKIK MEGÉRTŐEK ÉS TUDNAK VÁRNI!!!!!!! EMBERILEG EGY NAGY \"O\" VAGY!!!!
Másik fél: Akkor hát a tények: Legelső vásárolt termék lejárt szept. 12-én, legutolsó szept. 26-án. 26-án elküldtem az összesítő levelet, melyben megköszöntem a vásárlást és küldtem az utaláshoz szükséges adatokat. Erre a válasz ez volt:
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó írta: Kedves Ildi! semmi gond. A jutalék teszvesztől való visszaigényléséhez azonban negatív értékelést kell adnom. Gratulálok az évfordulótokhoz, üdv, Brigi
Másik fél: Csak negatív értékelés után kérhetem vissza a jutalékot. Licitáltál, és még semleges értékelést adsz azért, mert TE nem akarsz fizetni. Majd számonkéred, hogy negatívan értékellek a jutalék miatt. Én nem kérem, hogy gondolkodj el rajta. Ezek tények.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
klarissza13 (47) (Vevő)
Semleges
2010.08.23. 12:37:52
1166917008
A blúz egyáltalán nem új szerű,ehhez képest drága volt.
Másik fél: A vevő egyszerűen hazudik. Leírásban ez szerepelt: használt, újszerű . Ilyen terméket kapott kézhez, semmi baja nem volt az 1700Ft-os blúznak. Ha meg igen, akkor elöbb minimum egy emailt vártam volna képekkel igazolva a problémát.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
5519299.Macs45 (187) (Vevő)
Semleges
2010.06.05. 13:40:06
1030730654
A termék sajnos nem került elő, az eladó emailben korrekten jelezte - az adásvétel így nem történt meg.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
12326425.riki21_2008 (1) (Vevő)
Semleges
2010.05.10. 23:50:58
987695295
Válaszoltam:( ha jól emlékszem sorry
Másik fél: Mi jogon mersz nekem semlegest adni? Én készen álltam, vártam az utalásod. Ne vásárolj itt, ha nem fizetsz. Csak rontod az értékeléseimet, remélem boldog vagy tőle. Jelenteni foglak a teszvesznek és lógni fogsz.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Csak három levelet küldtem, ebből egyet a múlt héten, amikor utoljára üzent. Bosszúból nem szoktam negatívat adni.
Másik fél: Levelet nem kaptam. De mit írtál? Lerajzoltad a pénzt és elküldted? Egy hónapja licitáltál, ha utalod a pénzt, visszavonom a negatívat. Csak rajtad áll, megint...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem adok bosszúból negát természetesen. De egy kis toleranciát talán elvártam volna, mivel jeleztem édesapán halálát és kértem türelmedet.
Másik fél: 28napig toleráltam azt, hogy nem fizettél. Sajnálom ami történt, de 1500Ft ot netbankon el lehet utalni, főleg úgy, hogy két hete kérted el a számlaszámomat. Haladákot nem kértél, mire kellett volna várnom?
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem adok bosszúból negát természetesen. De egy kis toleranciát talán elvártam volna, mivel jeleztem édesapán halálát és kértem türelmedet.
Másik fél: A jutalékot nekem rögtön felszámolják, ha te 28napig nem fizettél, akkor mit kellett volna gondolnom, hogy majd most fogsz? Ne viccelj! A magánéleted pedig nem rám tartozik. Üdv Brigi
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem tudunk a gép előtt reggeltől-estig ülni. Pénzt úgy tudunk keresni ha dolgozunk és amire licitálok azt a keresetemből tudom megvenni. Másnak 1 hét igen hosszú idő de vannak olyan eladók akik 30 napot is várnak.Tisztelettel.
Másik fél: Teszvesz felhasználási feltételeit kéne olvasgatnod,14nap áll rendelkezésre,hogy fizess! Te nem tetted meg!A jutalékot nem fizetem ki helyetted!A semleges téged minősít, jó lenne ha elkotródnál innen végleg! Engem kerülj el messziről!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos megkaptam az influenzát, ennek kiheverése nem egyszerű 4 gyerek mellett.Sajnálom, hogy így alakult, természetesen a szabályok értelmében jogosan járt el.
Másik fél: Mi jogon adsz nekem a semlegest?Kértem hogy utald át,utána akkor viszed el amikor akarod!Kifogás az van!Nov.7-i vásárlásod(ez okt 23) le van értékelve,akkor nem voltál beteg?Hazug dög vagy! Másnak5nap alatt fizetsz,nálam21nap is kevés
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnálom, hogy végül mégsem kötöttünk üzletet!Hátha legközelebb... A visszautalt összeg megérkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
