Meszi230 (629) 98.16% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 641 | 1141 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 25 | 31 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 12 | 19 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 678 | 1191 adásvétel |
| Az eladóként kapott 772 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Sajnos még nem kaptam meg az árut !!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.allatilaci (74) (Vevő)
Semleges
2016.06.13. 06:26:55
2237255582
A parfümös üveg nyomó gombja nem mindig működik, ezért nem nagyon tudom használni! Remélhetőleg csak az enyém ilyen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nem történt vásárlás
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
JENIBABA_2009 (86) (Vevő)
Semleges
2016.04.02. 10:31:50
2209471208
Sajnos,technikai okok miatt nem tudott létrejönni az adásvétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelésem semleges, mivel megérkezett az áru, de csak többszöri felszólításra, és kb. 1 hetet vártam, valamint több levelet is váltottam az eladóval mire ide ért a csomag a megadott 1-2 nap helyett egy hét után. Már egyszer rendeltem tőle az is hasonló volt, de akkor még azt hittem csak véletlen. Kétszer egymás után viszont nem lehet véletlen a dolog, úgy gondolom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelésem semleges, mivel megérkezett az áru, de csak többszöri felszólításra, és kb. 1 hetet vártam, valamint több levelet is váltottam az eladóval mire ide ért a csomag a megadott 1-2 nap helyett egy hét után. Már egyszer rendeltem tőle az is hasonló volt, de akkor még azt hittem csak véletlen. Kétszer egymás után viszont nem lehet véletlen a dolog, úgy gondolom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
takacsneeva56 (0) (Vevő)
Semleges
2016.02.04. 10:14:40
2165098487
Én álltam el a vásárlástól.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
FlowMoneyMarti (228) (Vevő)
Semleges
2016.01.28. 19:39:27
2171487359
Kedves, közvetlen vatera-s.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kommunikáció, postázás, csomagolás rendben, az áru viszont használhatatlan, már az első spriccelésnél is érezni, hogy nem egy illatfelhő, de fél óra után aztán végképp semmi bukéja, fújhat bármennyit az ember.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Voltak negatív észrevételeim, de a végén sikeresen lezárult az adásvétel.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Külső Tényezők miatt nem jött létre a vásárlás!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Külső Tényezők miatt nem jött létre a vásárlás!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Külső Tényezők miatt nem jött létre a vásárlás!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Külső Tényezők miatt nem jött létre a vásárlás!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Külső Tényezők miatt nem jött létre a vásárlás!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Egész más illatu volt a termék.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
farkspeteee (30) (Vevő)
Semleges
2015.11.26. 20:58:14
2148595940
++ megbizható gyors korekt csak ajánlani tudom ++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnálatos módon nem azokat a termékeket kaptam amiket rendeltem, pedig az üzenetben konkrétan meghatároztam,hogy miket rendeltem.Kértem,hogy fizesse meg a postaköltségemet és visszaküldöm a termékeket a megadott címre. Mivel ez megtörtént,ezért nem adok negatív értékelést, de viszont nagy "huzavonán" mentem keresztül , mire vége lett a tranzakciónak. Nem gondolom , hogy többet vásárolni fogok tőle!!Sajnálom....
Másik fél: Sajnálom,hogy véletlenül másikat küldtem,én is ember vagyok és néha hibázok!
A parfüm árát és a postaköltséget is visszautaltam,ahogyan kérte.
Magával az ügymenettel semmi gond nem volt. Utaltam a pénzt és jött a csomag. A probléma inkább a csomag tartalmával volt. Egy fóliázott parfümöt kaptam, amiben a parfüm doboza illetve a parfüm volt. A parfüm üvegén látszott, hogy feszegetve volt a műanyag rész, kopott volt, tehát látszott rajta hogy újra lett csomalolva. A parfüm illatának pedig szerintem nem sok köze volt az eredeti illathoz.
Másik fél: Ezt te sem gondolhatod komolyan,hogy feszegetem a saját parfümjeimet?
Ennek mi lenne az értelme?
Nincs itthon csomagoló gépem sem...
Senki nem tapasztalt még ilyen problémát csak te.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem azt a terméket kaptam amit kértem, és nem is tetszik.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnálom, hogy nem jött létre, mert a pénzt átutaltam
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A hirdetésben pontatlanság volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem tetszett a parfüm illata, így az eladó korrekten és rugalmasan visszavette a terméket. Köszönöm neki! Ajánlom a partnert mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem volt raktáron, de volt más, amit rendeltem helyette.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem a meghirdetett termeket kaptam meg es az is kesve érkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Szuper árut kaptam, rendszeres vásárlója leszek, kommunikatív, problémamegoldó, jó eladó!!!++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
pitkin007_a (38) (Vevő)
Semleges
2015.03.25. 09:29:19
2046840341
nekem nem gyere be.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladóval maximálisan elégedett voltam, a termék minősége is rendben volt, de az adás-vétel meghiúsult, mert nem az a termék volt, amilyet én szerettem volna. Ez nem az eladó hibája volt, a pontos részleteket nem egyeztettük le. (Ugyanazon termékcsalád más termékét szerettem volna).
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
9565312.csuzialexa (-2) (Vevő)
Semleges
2015.03.09. 15:51:59
2034173492
Igazából minden rendben ment először még tetszett is a parfüm,csak pár perc múlva már teljesen "elillant" az illata ,pedig az eladó eredetinek állította be. Egyébként tényleg jó az illata csak egyértelműen lehet érezni ,hogy nem eredeti. Ismerem az eredetit 24 órán át simán érződött rajtam az illata..viszont ez kb. 5 percig. Magával az eladóval meg voltam elégedve a termék hamar megérkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A megvásárolt termék nem volt az eladó bírtokában, így egy másikat ajánlott, amit elfogadtam, de sajnos csalódnom kellet benne.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Tincsike79 (48) (Vevő)
Semleges
2015.01.26. 14:45:08
2025930245
A termék átvétele rendben lezajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
