Lazytown_a (283) 99.65% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 284 | 347 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 10 | 10 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 295 | 358 adásvétel |
| Az eladóként kapott 138 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Betegség miatt az ügylet elhúzódott, sajnos nem tudtuk megbeszélni az átvételt, elnézést érte
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Betegség miatt az ügylet elhúzódott, sajnos nem tudtuk megbeszélni az átvételt, elnézést érteAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem tudtuk megoldani az átadás-átvételt, de kommunikációban udvarias és korrekt volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő első időpontja nekem nem volt megfelelő, ezt követően pedig a vevő nem tudta megoldani a szállítást.Moszkvicska (7) (Vevő)
Semleges
2015.04.13. 13:23:09
2057476631
Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ISTOKSZEGED076 (219) (Vevő)
Semleges
2015.01.29. 20:29:37
2020858814
Nem volt kompatibilis a termék a gépemhez.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Személyes találkozó során kiderült, nem megfelelő a tetőcsomagtartó mérete, amit eladó korrekten jelzett is, hogy próbálni kell. Időben pontosan megjelent a megbeszélt helyen, miután kiderült, hogy nem ehez a tipushoz való, mindketten elálltunk az üzettől. CsF
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
5017946.kiraly617 (36) (Vevő)
Semleges
2013.04.22. 09:52:46
1733749544
Az adás-vétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem kellett szobadísznek elhasználnom,tökéletesen illett a helyére, csupán a termékleírással volt gondom mivel,újszerűnek volt hirdetve.Na hát ez olyan messze van az újszerűtől mint Makó Jeruzsálemtől.A kép meg ugye csalóka.Ez a kormány csupán annyiban különbözik az enyémtől,hogy nem forog rajta el a gumiborítás. A tranzakció többi részével semmi gond nem volt.
Másik fél: Amennyiben hibát talált rajta, szólni kell,vagy ha a kákán is csomót akkor meg mindegy is,legközelebb újra kell bőröztetni 30e.ért.Sajnálom,én nem láttam,de hogy a kormányból kiszereltette velem a légzsákot,majd a felére alkudta,és ezek még után...Kormányon volt egy hiba,sajnos nem láttam,de még mindig nem látom,a fénykép meg lehet csalóka,de nem 14mp,3200x2400ben készült képnél.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Annamatilda_a (33) (Eladó)
Semleges
2011.12.16. 16:07:22
1443569971
Jelentkezett a vevő telefonon, de nem tudtunk időpontot egyeztetni.
Másik fél: Köszönöm az értékelést,a kemény 80 ft-os gránitdarabjaidért,ami után !TE! kaptál egy pozitívot tőlem,még valamikor februárban.Ha eddig tartott megírni az értékelésed,nem is csoda,h nem sikerült időpontot egyeztetnünk..
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves, kommunikatív partner, ám időközben már "megalkudtunk" egy másik családi házra. Sok sikert az eladáshoz, szeretettel: Marietta
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Jaborcsik (160) (Vevő)
Semleges
2010.11.02. 18:36:10
1279042880
Sajnos, nem jött létre az adás-vétel, mert meg gondolta magát.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
