Mater99 (496) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 495 | 669 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 3 | 4 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 498 | 673 adásvétel |
| Az eladóként kapott 433 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
kisasszony27 (182) (Vevő)
Semleges
2014.12.01. 09:29:30
1980220658
Ilyen tolakodó Partnerrel még nem találkoztam a Vaterán.
Felajánlottam neki a jutalék átvállalását, erre azzt aválaszt kaptam, hogy alamizsnát nem kér.
Mellékletként elküldtem a törött kuglófsütőt.
Nem hatotta meg.
Nemszeretnék még egyszer kapcsolatba kerülni ilyen kukacoskodó Vaterással.
Nem ajánlom Senkinek.
Másik fél: Ezt az arcátlanságot. A vevő leüti a terméket, nem veszi át, hiteget, majd küld egy fotót egy törött kuglófsütőről. Ennek ellenére nem minősítem le és semlegest adok, ahelyett, hogy viselkedésének megfelelően bánnék vele. Játszik az aukciós felületen és én lennék a kukacos? Bocsánat, de a vevőnek álcázott hölgy fejben beteg. Bízom benne, hogy az élet mindezt vissza törleszti, így nekem nem kell az ő szintjére süllyednem. Mindenkinek azt ajánlom, hogy a kapcsolat előtt felvétele előtt nézze meg a vevő semleges és rosszabb minősítéseit. Ez magáért beszél.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
balanceee64 (24) (Vevő)
Semleges
2013.01.27. 13:05:24
1699038116
Megbízható,jó kapcsolattartó eladó.Sajnos a termék egyik karja eltört amit az eladó a személyes átvételnél meg is mutatott,ezért így én már nem tartottam igényt rá.Ennek ellenére az eladót másoknak is ajánlom.Pozitív!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Lemaradtam.
Másik fél: Nem értem. 4 hónapja lett volna az adás-vétel, sokszor telefonáltam és emaileztem Önnek, de nem volt elérhető, sőt a vaterának megadott telefonszám a tudakozó szerint teljesen másé. Lemaradt, de nem a termékről, az nem is kívánta valószínű átvenni, mert azzal több mint egy hónapig vártam, hogy hátha jelentkezik. Minősítéseit látva nem is csodálkoztam igazán Üdvözlettel.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos lemaradtam.
Másik fél: Nem értem. 4 hónapja lett volna az adás-vétel, sokszor telefonáltam és emaileztem Önnek, de nem volt elérhető, sőt a vaterának megadott telefonszám a tudakozó szerint teljesen másé. Lemaradt, de nem a termékről, az nem is kívánta valószínű átvenni, mert azzal több mint egy hónapig vártam, hogy hátha jelentkezik. Minősítéseit látva nem is csodálkoztam igazán Üdvözlettel.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
