pofabe (165) 99.4% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 166 | 187 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 7 | 7 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 174 | 195 adásvétel |
| Az eladóként kapott 21 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
MatrixNetKft (5955) (Eladó)
Semleges
2015.02.26. 16:42:48
2041426517
A termék kifogyott raktárkészletünkről.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A termék kifogyott raktárkészletünkről.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
ADVESPHOTO (99) (Eladó)
Semleges
2010.12.09. 12:41:10
180827864
Sajnos nem tudtuk teljesíteni a rendelést mert a termék elfogyott,de a vevőt maximálisan pozitívan értékelem ,de a rendszer nem engedi a sikertelen tranzakcióknál,csak a semleges értékelést. SZÓVAL POZITÍV+++++++ és sajnáljuk,de azóta sem kaptunk a diffúzorból,köszönjük megértését.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos elfogyott a termék így nem tudtuk teljesíteni a megrendelést.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő megtekintette a terméket, de az nem volt kompatibilis a készülékéhez.Az üzlet emiatt elmaradt. Talán majd legközelebb. Megbizható, jó vaterás! Járna a pozitiv értékelés!++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagyon korrekt partner. A fényképezőgépnél kézhezvétel után problémákat észleltem, ezt közöltem az eladóval, majd felajánlotta, hogy visszavásárolja a terméket. Köszönöm szépen az együttműködést, csak ajánlani tudom+++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kisebb címzési hiba miatt a csomagot kisebb utánajárás után épségben átvettem. Az utalást követően pofabe rögtön postázott is. Mikor megtudta, hogy nem kaptam meg a csomagot nagyon segítőkész volt, azonnal elküldte a szükséges adatokat.
Ezt a kis hibát leszámítva korrekt és megbízható partnernek tartom. Ajánlani tudom mindenkinek!
Másik fél: Elnézést a hibáért!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
korrekt, megbeszéltük, nem volt megfelelő a tipus
Másik fél: Nem volt megfelelő a típus.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
davidkrisz7 (300) (Vevő)
Semleges
2008.04.26. 14:06:59
347299065
Nem olvastam végig a termék leírását, és nem erre számítottam, de az eladó korrekt volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
