horvath67 (89) 88.7% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
A vevő egy idő után nem jelentkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő egy idő után nem jelentkezett.schwanjeanne (55) (Eladó)
Semleges
2011.02.18. 10:07:23
1439657391
Nem történt meg az adásvétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Emporioarmani80 (283) (Eladó)
Semleges
2011.02.08. 21:45:54
1436556671
profi vaterás csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: sajnos a posta közbeszóltAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt,megértő,sajnálom ,hogy nem tudtunk üzletet kötni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos egyéb probllémák miatt az adás-vétel meghiúsult,az én én hibámból.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnálom,de nem tudtam tovább várni!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
popcornfake (356) (Eladó)
Semleges
2010.08.25. 19:51:01
178391386
rajta kivul allo ok miatt nem tudott eljonni a termekert
Másik fél: Köszönöm a megértését.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Mai napig nem jelentkezett január-óta!
Másik fél: Még mindig várom az árut szerintem elfelejtette,hogy telefonon mit beszéltünk meg.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
digittech_v (568) (Eladó)
Semleges
2010.01.08. 18:31:45
157122109
Korrekt vásárló, feladáskor még jó volt a telefon, átvételkor már nem, visszaérkezéskor kiderült, hogy keresztbe el van repedve a kijelző. Valószínűleg a postai szállítás során történt a sérülés.
Másik fél: A jót csak ő állítja,de be se kapcsolt,egyébként is az azonnali szállításból két hét lett,és az hogy made in china nem volt feltüntetve a leírásban
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Ez így sikerült.
Másik fél: Ez van.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Okt. 26.-án licitált,első igérete az utalásra, nov.4.volt. ez nem történt meg, de még csak magától nem is jelentkezett, én kerestem meg mailben.Még egy hét fizetési haladékot kért,ami múlt hét csütörtökön lejárt,azóta sem jelentkezik és az utalása nem érkezett meg.Semmi értelme tovább várnom, legalább őszintén megmondhatta volna, hogy nem tud fizetni!
Másik fél: Bocsi,pedig nagyon akartam
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
almasigergelymilan (54) (Eladó)
Semleges
2009.06.04. 14:36:31
147905197
A hűtöt leszállítottam saját költségen működőképes állapotban a vevőt tájékoztattam, hogy 48 órán belül ne dugja be, mert 10 éves hütőnél ez a szabály szakszerűen volt szállítva, szállítás közben nem sérült! A vevő szerint( hamarabb dugta be, mivel fél napot ázott az esőben, és utána rakta a helyére így még ezt az időt is hozzá kell adni a 48 órához)nem működik! Érdekes....
Másik fél: Honnan tudja hogy fél napot ázott!!!először is egy napról volt szó a másik mi az hogy 48 óra a szerelő megmondta hibásan szállították le nemhiába mondta el többször is hogyha valami baja van vissza veszi csak most már nem akarja,maga mondja hogy érdekes,mikor én lettem becsapva 4 gyerek szájától vette el a 15000 Ft-ot.A szállításról meg csak annyit egy pléd volt ráterítve szorosan a kocsi oldalához rakva,az biztos hogy ehez nagy arc kell.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Elnézést! Utánfutóra pakolás közben kicsúszott a kezünkből a hűtő. Leszakadt a kompresszor és eldeformálódott a az egész. Amúgy korrekt, megértő partner, ajánlom mindenkinek. Köszönöm.
Másik fél: Tudtam róla mert értesített.Ajánlom mindenkinek korrekt eladó.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
