zemtam (1073) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 1071 | 1285 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 13 | 15 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 1084 | 1300 adásvétel |
| Az eladóként kapott 1128 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
11744680.Pufi435 (-2) (Vevő)
Semleges
2016.05.13. 14:23:19
2235353489
Nem jött létre
Másik fél: Nem hát, hiszen egy bérliciter az úr, aki szándékosan leütögeti a termékeket, majd hosszú hetekig húzza az átvételt, ami aztán mégsem nem valósul meg. Vagy az a célja, hogy kivegye addig őket a forgalomból, hogy eladja a sajátját, vagy egyszerűen nem normális. Tessék megnézni a negatívok mellett a semleges értékeléseit is! Vatera! Hogy lehet ez az ember még mindig az oldalon???
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
11744680.Pufi435 (-2) (Vevő)
Semleges
2016.05.13. 14:22:36
2235341024
Nem jött létre
Másik fél: Nem hát, hiszen egy bérliciter az úr, aki szándékosan leütögeti a termékeket, majd hosszú hetekig húzza az átvételt, ami aztán mégsem nem valósul meg. Vagy az a célja, hogy kivegye addig őket a forgalomból, hogy eladja a sajátját, vagy egyszerűen nem normális. Tessék megnézni a negatívok mellett a semleges értékeléseit is! Vatera! Hogy lehet ez az ember még mindig az oldalon???
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
11744680.Pufi435 (-2) (Vevő)
Semleges
2016.05.13. 14:20:33
2232370454
Nem jött létre
Másik fél: Nem hát, hiszen egy bérliciter az úr, aki szándékosan leütögeti a termékeket, majd hosszú hetekig húzza az átvételt, ami aztán mégsem nem valósul meg. Vagy az a célja, hogy kivegye addig őket a forgalomból, hogy eladja a sajátját, vagy egyszerűen nem normális. Tessék megnézni a negatívok mellett a semleges értékeléseit is! Vatera! Hogy lehet ez az ember még mindig az oldalon???
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem volt a termékből.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos az eladó már eladta időközben a terméket egy másik aukciós oldalon, én pedig nem kérdeztem tőle a vásárlás előtt, hogy megvan-e még. Ettől függetlenül senkit nem hibáztatok és ajánlom mindenkinek, mert korrekt.
Másik fél: Valóban így történt, de "vásárlás" nem valósult meg. A licitáló leütötte a terméket mielőtt levehettem volna hirdetésből, de pénzügyi tranzakció nem történt, mert rögtön jeleztem neki emailben.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
jaffacsaba (110) (Vevő)
Semleges
2014.06.05. 21:22:56
1908063332
Minden rendben ment,de sajnos a játékot használni nem bírtuk.Az eladóval felvettem a kapcsolatot ez ügyben és rendes,megértő volt és a pénzt visszautalta hiánytalanul.Még 1 szer köszi!
Másik fél: Sajnos a vevő elmondása szerint nem működött a karcmentes lemez a gépén. Hozzáteszem, állítása szerint a csomagot kinyitott állapotban vette át a postától, és szerinte "be is mágnesezhette" akár valaki. Nem ártana ilyen esetekben a kötelező jegyzőkönyv felvételét kérni átvételkor a postástól, mert az eladó később ennek hiányában már nem sokat tehet. Főleg, hogy önhibáján kívül történik a dolog... Ennek ellenére a teljes összeget visszautaltam, de a jövőben szerepelni fog egy erre vonatkozó kitétel a vásárlói értesítőben.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajna nem jött össze a pénz!
Másik fél: Én megértem ha valakinek nincs pénze, de akkor nem tudom miért licitál. És miért hiteget hetekig, hogy vinni akarja...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Partnerem maximálisan pontos, kedves, megbízható és segítőkész volt, de sajnos a tranzakció nem jött létre. Ez NEM az ő hibája volt, én nem tudtam, hogy az a játék a mi gépünkhöz nem jó. Ennek ellenére csak jókat tudok róla mondani, és nyugodt szívvel ajánlom mindenkinek! Még egyszer elnézést, hogy ilyen tök voltam! :)
Másik fél: Azért nem volt jó a gépéhez, mert a 2012-es megjelenésű, külön "tablettel" rendelkező Wii U géphez való, nem pedig a régi, 2006-os Wii-hez. A hirdetésben sajnos ezt nem vette figyelembe.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
pirosgyongyvirag (390) (Vevő)
Semleges
2013.08.13. 23:37:55
1785900047
Nem valósult meg,de nagyon korrekt vaterás!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Hosszan tartó, elhúzódó betegség végett, és egyéb technikai és anyagi okok végett nem tudtam átvenni időben a vásárolt játékot! Az eladó, kedves, türelmes megértő és korrekt, sajnálom, hogy így alakult.
Másik fél: A vevő betegsége miatt nem vette át a terméket, anyagi gondok miatt pedig postán sem kérte. Jobbulást és jobb anyagi feltételeket kívánok neki ezúton is! Csak megkérem, addig ne licitáljon amíg ezek a dolgok nem rendezőnek :)
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Túl drágán adta!Ugyanezt a játékot megszereztem 4000 Ft-ért!
Másik fél: Vicc ez az ember...Egy hónapig húzta az átvételt, aztán azt hazudta, hogy a Vaterának megadott szám nem valós, a vonal végén lévő másik fél nem is ő... Tehát eddig nem is vele beszéltem a szóban forgó Mortal Komplete játékról...:))) 4000-ért csak a használt verzió gyűrött borítóját kaphatta meg máshol, de remélem azt sem. Most meg az én játékomat becsmérli. Nagyon remélem, hogy eltakarítják innen, nem a piactérre való.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
4692234.Lezer21 (2) (Vevő)
Semleges
2013.02.03. 21:29:21
1688933216
Jó eladó sajnos a tranzakció nem jött létre de nagyon rendes eladó ajánlom mindenkinek
Másik fél: Valóban nem jött létre a tranzakció, mivel a vevő nem tudta kifizetni hetek után sem a játékot. Azért nem adtam negatívot, mert normális módon jelezte ezt felém, bár jobb lett volna ha azért hamarabb teszi.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos már túl kései lett volna számomra az átvétel időpontja.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az üzlet nem jött létre különböző okok miatt
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Rögtön jelezte a problémát!
Másik fél: Sajnos tévesen licitáltam. Az eladó megértő volt.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
