MUINTEZET (5637) 99.79% 
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 2 | 2 | 5649 | 12311 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 179 | 199 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 12 | 12 adásvétel |
| Összesen: | 2 | 2 | 5840 | 12522 adásvétel |
| Az eladóként kapott 9687 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Valóban megfeledkeztem róla, de erős túlzás, hogy többször szólt, mert az a többször egyszer sem volt. Miután többször vásároltam tőle, eddig mindig mindent elhoztam, és kifizettem. Valóban érdemes lett volna legalább EGYSZER szólni. Bár ez engem nem mentesít.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A személyes átvétel során egy hibát találtam a tárgyon, ezért az eladóval történt egyeztetés után elálltam a vételtől.Az eladó korrekt és együttműködő volt.Köszönöm a megértését.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vásárlás nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
SAJNOS MÁR KAPTAM SÉRÜLTEN TERMÉKEKET,BÁR NEM VATERÁRÓL EZÉRT KÜLÖN KÉRTEM AZ ELADÓT, HOGY NAGYON GONDOSAN CSOMAGOLJA BE A RITKA MINTÁZATÚ KÁVÉSKÉSZLETET, MELYNEK VÉGÜL KÁVÉSKANCSÓJÁNAK FÜLE 6 DARABBAN ÉRKEZETT. AZ OSZTOTT DOBOZ EGYIK REKESZÉBEN BUBORÉKOS FÓLIÁBAN, ( A FÜLNÉL CSAK EGY RÉTEGBEN) DE KITÁMASZTATLANUL UTAZOTT A KANCSÓ. NEKEM A KÖVETKEZŐ ESETT ROSSZUL:?KISSÉ? EMELKEDETT HANGON KÖZÖLTE EGY ÚR, HOGY ÉN VONZOTTAM BE A TÖRÉST ÉS RÁM CSAPTA A TELEFONT.
Másik fél: Akkor személyeskedés és pszichológiai megállapítások nélkül, pedig... A tárgyat (porcelán készletet) szakszerűen és gondosan csomagolva elküldtük az ön által kért címre. A tárgy egy 17 egységből álló tétel, aminek egy darabja megsérült. A Magyar Posta teljes mértékben kártalanította úgy hogy a tétel teljes árát megkapta (Zsolnay készlet!) és a teljes készletet is egyetlen hibás darabbal megtarthatta! Ön nagyon jól járt, de amit el kellett szenvednünk ez miatt azt nem kívánom senkinek! Értékelése, annak formátuma, a sikeres és remek üzlet után 90 nappal elkészített értékelése is önt minősíti, akivel soha nem kötünk többet üzletet és másoknak sem ajánljuk ezt!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos nem valósult meg a tranzakció a termék kisebb hibája miatt, idő hiányában (ajándék) a javítást nem tudom megvárni. Az eladó abszolút korrekt módon kezelte a kerdést, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem olvastam el a kiírásban szereplő sérülést a terméklnek.
Elállok a vételtől.
Másik fél: OK.nem olvassa el a termékleírást a licitje előtt és a fotók sem érdekelték... OK.két hétig nem jelentkezik a termékért...Ok. hogy nem jön el érte sem... Egy 1 Forintról indult minimálár nélküli aukció nyerteseként csak úgy eláll egy vaterán írt levében, még privát csatornáinkon sem keres...Ezzel a másik félnek anyagi kárt okoz...Kettő kérdés van, ha a licit előtt nem olvasta el a termékleírást és nem nézte meg a remek kinagyítható fotókat, akkor ezután két héttel miért??? Illetve mi miért kapunk ezért semleges értékelést??? :)
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Személyesen mentem el a borért, de végül nem került sor az üzletkötésre, a termék minősége miatt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt partner!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Beteg vagyok és kértem az eladót, hogygyógyulásom után tudjam átvenni a borotvát.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnálom! A partner korrekt volt!
Másik fél: Kettő probléma van! Az első hogy nem sajnálni kell, hanem jelentkezni a az 1 Ft-os aukción megnyert tételért, a második, hogy ha már így viselkedek,szórakozok más pénzével, idejével akkor nem adok még semleges értékelést is...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnálom! A partner korrekt volt!
Másik fél: Sajnálat helyett jelentkezni kellett volna az elnyert tételekért!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
xxxxxxxxxxxxxxx
Másik fél: XXXXXXXXX = Elnézést nem jelentkeztem az 1 Ft-os aukción megnyert tételért és amellett hogy problémát okoztam még adtam egy semleges értéklelést is...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos az adasvetel nem tortent meg, de az elado turelmet es keszseget pozitivra ertekelnem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a termek merete es sulya miatt nem tudtam attvenni a termeket. Az elado keszseges es megerto volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
megtörtént
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
megtörtént
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Figyelmetlen voltam,megfeletkeztem a vásárlásról. Nagyon sajnálom,remélem nem haragszik rám nagyon. Kapok még esélyt a vásárlásra akkor igérem nem fordúl elő többet. Bocsánat. és köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt jó vaterás.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Csalódtam az elküldött termékben,amit jeleztam az eladónak,kérte küldjem vissza,amit megtettem,ö pedig nagyon korrekten visszautalta a vételárat és a postaköltséget.Mindenkinek ajánlom +++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A termék sajnos nem felelt meg teljesen a leírtaknak, így végül az adásvétel nem jött létre, de az eladó teljesen korrektül járt el, megfelelő volt a kommunikáció. Mindenkinek ajánljuk.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem kapkodtak az elküldéssel
Másik fél: Folyó hó 17.-én megadta email-ben a postázási adatait és KETTŐ nap múlva 19.-én postára adtuk a megnyert tételt... :) (archiválva az email váltás) Ez valóban nem nevezhető kapkodásnak, ez a normális és a korrekt kategória. Viszont az ön kitiltása vásárlóink sorából sokkal sebesebben ment ez viszont igaz!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Én vettem át a tárgyakat. Csomagolási nem volt szükség.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A tranzakció sikeresen zárult, a magyar posta logisztika pedig hozta a gyenge teljesítményét.
Másik fél: Gondolom semleges értékelését azzal érdemeltük ki, hogy utalását követően azonnal, az ön által megadott címre elküldtük, az ön által kiválasztott formában az ön által megszabott áron megvásárolt terméket...Majd miután ön vagy a posta hibázott, saját költségen megelőlegezve önnek a postaköltséget visszavettük a csomagját hogy az ne vesszen el, amit azóta is tárolunk és gondolom majd átadhatunk egyszer ha érte jön... Sajnálom hogy átvettem a csomagját!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Juszticia52 (133) (Vevő)
Semleges
2023.02.04. 10:06:12
3234978905
Nagyszerű partner. Gyor pontos és főleg segítőkész. Ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az áru gyorsan megérkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Jozanatti77 (6) (Vevő)
Semleges
2023.01.18. 13:48:42
3229531781
Abszolút korrekt eladó, meghiúsult üzlet. Érveim elfogadta.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben,gyorsan ment.Hiányolom a termék leírásban,hogy a festményen sérülés van,és a keret az,nem találok jobb szót,mint gagyi.Sajnos a fotón nem nagyon látni
Másik fél: Az Ön által megszabott 3600 ft-os áron, egy 1 ft-os minimálár nélküli aukción jutott hozzá, egy 97 éve készült eredeti keretében pihenő festményhez, amiről 12 remek,kinagyítható fotó megtekintése után döntött... A tárgyat minden további nélkül visszaküldhette volna,ha élőben nem tetszik, de ez az üzletrontó értékelése semmiképpen nem indokolt!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon korrekt eladó, később vette észre, hogy a termék hibás, így arról időben tájékoztatott, emiatt sajnos meghiúsult a vétel. De minden tájékoztatást megkaptam, az eladó lelkiismeretes volt minden tekintetben. Remélem legközelebb összejön az üzlet. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kutyuska47 (691) (Vevő)
Semleges
2022.08.08. 15:43:50
3182346650
Minden rendben gyorsan ment. mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Adatfelvétel sikertelensége miatt az adás-vétel meghiúsult.
Másik fél: A vásárló 15 napig a termékért nem jelentkezett. A nyertes licitjét követően néhány perccel a megadott email címére egy a Vatera által küldött automatikus levélben minden adatunkat megkapta, ezért az általa "adatfelvételi sikertelenség" indokát sem nem értjük, sem nem tudjuk elfogadni.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az az adásvétel sajnos az én hibámból nem jött létre! Ezúton is köszönöm az eladó szíves megértését!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a termék véletlenül máshová lett postázva és így nem tudtam megkapni. Az Eladó ettől függetlenül nagyon kedves volt és megpróbált megtenni mindent, hogy kiköszörülje a csorbát.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt partner. Hibámból nem jött létre az üzlet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt és pontos tájékoztatás, megértő eladó, mivel az üzlet nem jött létre. Ennek ellenére csak ajánlani tudom az eladót, mert gyors, pontos és megbízható!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A termékleírásban szándékosan félrevezettek. Azt állították az óráról, hogy működőképes csak rövid időn belül megáll. Az órásom szakvéleménye szerint az óra abban a formájában ahogy eladták egy másodpercet sem képes járni. Ha az eladó a valóságnak megfelelően működésképtelenként hirdeti, akkor nem adtam volna ennyi pénzt érte.
Másik fél: Ön másodszor állít valótlant... Első alkalom az volt amikor velünk akarta kifizettetni a javítás költségét, másodszor pedig itt, ezért kimásoltam a termékleírás azon részét amely az óra állapotát írja le, melyet Önnek is elküldtünk:" ha el is indul de rövid időn belül leáll, tisztításra, időszaki szervizelésre szorul." Ezek után még minden további nélkül visszaküldhette volna az órát azonnal vissza utaltuk volna a vételárat, de javítás költségekbe egy 1 forintos aukciót követően utólag nem szoktunk beszállni :)
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Anyagi okok miatt lemondanám a megrendelést.
Másik fél: A gond csak annyi, hogy ez nem egy megrendelés volt, hanem egy aukció, ami 1 forintról indult és saját döntésétől vezérelve beszállt egy licitbe, ahol egy másik vevőt elvágott a felelőtlen ajánlatával, az eladónak pedig anyagi kárt okozott! Persze, hogy mindezt még semleges értékeléssel zárja, mintha bárki más is tehetne erről önön kívül, az talán minősíti is a licitjét,ami nálunk az utolsó volt!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
hunkiraly1 (298) (Vevő)
Semleges
2021.06.14. 18:24:08
3044976608
Sajnos a személyes átvétel során kiderült,hogy az adatok nem voltak pontosak,így az adás-vétel nem jött létre.Az eladó hozzáállása maximálisan pozitív volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
McBurney (1058) (Vevő)
Semleges
2021.04.21. 16:18:08
3008146106
03.03. 19:18-kor elküldtem az eladó által kért számlázási címet és azt, melyik automatába kérem a terméket. Számla nem érkezett, közben beleestem covidba is, így nem volt időm követni a vételt.
Az eladó cca 1 hónappal a tranzakció után semlegessel lezárta és újraindította az eladást.
Ez van. Nem tudom, mi ment félre.
Másik fél: Csak egyet nem küldött el, a termék árát... :) A számla,a kifizetett tárggyal együtt érkezett volna ha utalása megjött volna!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A pandémia miatt nem jöhetett létre a személyes kapcsolat. Az árut postai úton nem kívántam átvenni!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnálatos módon a COVID járvány miatti korlátozások melynek időtartama kiszámíthatatlan nem jött létre a tranzakció.személyes átvétel ellehetetlenült,postázása nem érte volna meg.
Előre nem akartam kifizetni.bocsi
Másik fél: A gond csupán annyi a leírtakkal, hogy a vásárlása és a bevezetett szigorítások között két és fél hét telt el, ami 17 nap bőven elegendő lehetett volna az átvételre...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnálatos módon a COVID miatti korlátozások miatt nem tudtam a termékért menni. Mindig személyes at étellel hozta el amit liciten nyertem Korlátozások miatt egyenlőre bizonytalan ideig erre nincs mód!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
krizsanfarkas (94) (Vevő)
Semleges
2021.02.24. 15:41:53
2997593687
Nem vagyok boldog.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sajnos az adás vétel nem jött létre -az eladó rendkívül korrekt volt
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
krizsanfarkas (94) (Vevő)
Semleges
2021.02.01. 15:08:36
2997588782
Pár nappal ezelőtt vásároltam egy hasonló Szegvári festményt.Mindkettőt szerettem volna megtartani. Az eladó a helyszínen is mondta, hogy nem ismeri az anyagot, amire festett a művész.Én sem találkoztam még ilyennel.A téma szépen meg van festve és hibátlan, de a felhő egyszerűen elmaszatolódik, ahogy hozzá értem egy puha törlővel, mivel egy helyen koszos volt.Hogy maszatolódik el egy több, mint 20 éves festmény? Üzletben sötét volt, ott nem lehetett ezt észrevenni.Ezért nem vettem még egy képet.
Másik fél: Kedves vásárló! Ön amikor a második megnyert festményért jött, egyetlen szóval nem említett minőségi kifogást! Egyetlen problémája volt hogy igazából eredetileg is a sötét keretes festményt szerette volna megvenni nem a világosat! Érdekes lehet az az információ is az értékelését olvasva, hogy mindkét festmény egy időben ugyanarra festőkartonra készült ugyanattól a művésztől, ha az egyikkel gondja lett volna miért vette volna meg a másikat, ami gyakorlatilag ugyanaz, csak más a mérete és a keret színe? Nem értettem a dolgot, most sem értem és azt gondolom utólag minőségi kifogásra hivatkozni egy következő át nem vett tétel miatt nem túl ízléses egy értékelésben...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sikertelen adásvétel, a termék már eladásra került, de a hirdetés nem lett levéve.Egyébként minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
birosbela (328) (Vevő)
Semleges
2020.11.19. 09:58:11
2969949191
A termék hirdetésében szerepelt,hogy csomagként feladható.Mivel ez nem volt megoldható a tranzakció nem jött létre
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A valós megtekintés után, a kép nem tetszett,sajnálom. Ez nem ok arra, hogy a vásárlót földbe döngöljük! Festményről van szó, nem krumpliról.Az eladó stilusa pökhendi, kioktató. Ha ennyire fél a Világjárványtól, akkor zárja be a boltot.Egyértelmű, hogy nem ajánlom senkinek!
Másik fél: Egyet nem lehet " kedves vásárló", szórakozni más pénzével és idejével, és ilyenkor pedig hatványozottan nem! Ön pedig ezt tette!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A termék a leírásnak megfelelt.Minden rendben zajlott le.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
rozinant_a (350) (Vevő)
Semleges
2020.05.25. 06:36:57
2904982181
Nem felelt meg a termék leírásnak.
Másik fél: Licitje előtt a tárgyat megtekintette, kézbe vette, vizsgálta, majd hazament licitált nyert... :)
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Vásárlói kérdésekre adott válaszok
Összegyűjtöttünk az eladó legfrissebb válaszaiból véletlenszerűen néhányat, amiket a terméklapon feltett vásárlói kérdésekre adott. Így a vásárlást megelőzően több információ áll rendelkezésedre ahhoz, hogy alaposabban megismerhesd az eladót!
MUINTEZET (5637) 99.79%
2026.06.21. 07:59:21
