Macleod22 (588) 99.66% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 589 | 740 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 13 | 13 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 2 | 2 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 604 | 755 adásvétel |
| Az eladóként kapott 51 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
1928732.kusztrajani (3) (Vevő)
Semleges
2011.07.28. 20:34:15
1461231171
Átmeneti megoldásnak kellett volna, de időközben vettem plazmát...
Másik fél: Egy telefon hívást megérdemeltem volna és akkor nem várlak hiába a megbeszélt időpontban, illetve ha már nem miattam nem jött létre az adás vétel egy pozitív értékelést elvártam volna. De úgy látom nem csak én jártam így:(
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1571147.stonerack (1) (Vevő)
Semleges
2011.04.10. 18:01:26
181859507
egy ketszinu csalo. senkinek sem ajanlom!!!!!!!!!
Másik fél: Ez egy érdekes értékelés, az adás vétel rendben megtörtén 2010.09.22-én, a vevő értékelése 2011.04.10-én érkezett. Személyes átvétel során a Abit AIRPACE PCI Express WIFI kipróbálásra került (egy teljes rendben működő pc-ben és az internetre is sikeresen csatlakoztunk a wifi hálózaton keresztül) és rendben működött, így nem értem miért értékel a vevő semlegesre és nevezz csalónak. Elképzelhetőnek tartom, hogy esetleg összekevert valakivel, ami az értékeléseit elolvasva nem lenne csoda.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden oké +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
MIATTAM nem jött létre az üzlet.
Sürgősen szükségem, lett volna a cuccra, ezért leütés után rögtön hívtam is, és kértem, utánvéttel postázza. Ettől Ő kategorikusan elzárkózott a meggyőző értékeléseim ellenére is.
Megértem én a bizalmatlanságot, mert ez a nyugati "civilizáció" termeli a gerincteleneket, de azért őrizzük meg a józan eszünket, és a mérlegelési képességünket, hogy még tudjunk különbséget tenni, és ne legyünk a szokásaink rabjai... Sajnálom, hogy nem jött létre a biznic.
MindenJót!
Másik fél: Mivel nem miattam, nem jött létre az üzlet, elvártam volna egy pozitív visszajelzést.
Az aukcióban egyértelmű fel vannak tüntetve a fizetési lehetőségek, melyek között nem szerepel az utánvétel. Sajnos a rossz tapasztalatok miatt utánvételre nincs lehetőség, felajánlottam a személyes átvételt (mivel ezt jelölted meg), illetve a banki befizetést, mert az azonnal megjelenik a számlámon, de ettől elzárkóztál, leveleimre nem válaszoltál.
A saját adatlapodon is a következő van feltüntetve: "Utánvéttel csak megfelelő pozitív értékeléssel rendelkezőknek, ill. a postaköltség előre utalása után (nem javaslom, mert jóval drágább)". Ráadásul az aukció leütése előtt lehetőség van kérdezni is.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az áru rendben megérkezett DE...
...postaköltségként az eladó postacsomag feladási díját számította fel, holott az áru ajánlott küldeményként lett feladva feleannyiért...
Tapasztalt vaterásként pontosan tudnia kellene, hogy mi az, amit ajánlottan is fel lehet adni, mit lehet csak csomagként, és ennek megfelelő postaköltséget illet volna kérnie...
Tény, hogy licitáláskor már tisztában voltam a költségekkel, ennek ellenére ezt nem tartom korrekt eljárásnak. Kicsit "lenyúlás" szaga van...
Másik fél: A videokártya rendben működik, mint ahogy leveledben is írtad, és a posta költség a vatera adatlapon is minden esetben fel van tüntetve, amikor leütötted a terméket, ez által, az abban foglalt feltételeket elfogadtad. Minden esetben biztosítom a személyes átvételt és ebben az esetben nincs postaköltség. A postai díjszabások adottak és az ajánlott küldemény lényegesen költségesebb mint a sima levél, de viszont biztos, hogy meg is érkezik. Ez az értékelés nem több mint rosszindulat, hitelrontás. Ezek után senkinek sem ajánlom.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az alaplapon meg volt sérülve az elem mellett egy alkatrész és emiatt nem tartotta meg a BIOS beállításokat. Lehetne rajt vitatkozni, hogy mikor és hol sérült meg, de már felesleges. Utána rendeltem egy másikat mástól és az tökéletesen működött.
Másik fél: Minden esetben csak 100% tesztelt és működő dolgokat adok el. Az alaplapot 5.18 ütötted le és 5.21 postázásra került (alaposan becsomagolva) legrosszabb esetben is 5.25 meg kellett, hogy érkezzen. 6.07 jelezted először, hogy gondjaid akadtak az alaplappal. 5.25 és 6.07 között két hét telt el, ami alatt bőven volt időd az alaplapot tesztelni vagy esetleg a nem megfelelő körülmények közötti használat miatt akár tönkre is tenni. Hogy pontosan mit is műveltél az alaplappal, a vásárlás után, ezt már soha nem fogom megtudni, Ráadásul az értékelés 9.7-n érkezett egy 5.18-ai aukcióra, ezek után senkinek nem ajánlom.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
122322.kisjezus_v (14) (Vevő)
Semleges
2009.07.27. 15:01:02
150154536
nem működött tökéletesen az alaplap(integrált hangeszközök, audio kiv.), ezt megoldottam egy hangkártya beszerzésével, de ez nekem plusz költséggel járt. Fontos megemlítenem, hogy nem a hozzá nem értésem miatt nem működik a hang, mert a szükséges driverek, bios beállítások megvoltak. Értékeléseit elolvasva nem először fordult vele elő, hogy nem volt hang. Kértem valamiféle kompenzáció, de ő teljesen elzárkózott előle. Amikor ő befejezettnek tekintette az üzletet, az e-mailemre nem reagált.Gyors!
Másik fél: Minden esetben csak 100% tesztelt és működő dolgokat adok el.Visszaküldeni az alaplapot már nem tudta, mivel eladta haszonnal és érdekes módon pontosan akkor összeget szerette volna rajta behajtani, amennyivel alkudni akart az aukció során. Többszöri levélváltásunkból, (amik még megvannak) olyan apró részetek kerültek még elő, például hogy már rendelkezett ugyan ilyen alaplappal.Ilyenkor felmerül a kérdés, akkor mi szüksége volt még egyre? Személyes átvételre is minden esetben van lehetőség,amikoris a kipróbálás kötelező, ennek ellenére a postázást kérte.Kérdem én, ha nem működő dolgot adnék el, mernén-e vállalni a személyes kipróbálást, ráadásul a saját otthonomban?
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendben ment a tranzakció, de nálam az alaplapi
hangkártya audiókimenete nem működik.
Másik fél: A gép nálam tökéletesen működött, minden esetben csak tesztelt dolgokat árulok. A vevő egyszer keresett meg a problémájával, Segítő készen elmondtam neki miket próbáljon ki, illetve milyen
kompatibilitási hibák adódhatnak nála. Ezek után további visszajelzést nem kaptam, csak másfél hét
múlva az értékelésből.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
264512.Ancsika3 (6) (Vevő)
Semleges
2008.04.18. 21:40:01
40371374
Sajnos nem jött össze
Másik fél: Fél év távlatában nem értem miért kapok semlegeset, miután nem az én hibámból nem jött létre az üzlet. A vevő többszöri ígérgetés után,(akkor sem magától jelentkezett) és a 2007.10.29 lezárt aukcióról csak 2008.04.18 készít értékelést. Én korrektül jártam el, több mint egy hónapot vártam, ezek után legalább elvártam volna egy pozitív értékelést. Így nem ajánlom senkinek.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Ugyan kipróbálhattam a webkamerát, de a körülmények nem igazán voltak alkalmasak (fényviszonyok) a korrekt tesztelésre, de azért elhoztam, ha már egyszer elmentem olyan messzire érte. Itthon aztán kiderült, hogy mesze nem olyan minőségű, mint mondták, sőt, mintha javítva is lett volna már. Visszavenni nem volt hajlandó, se tárgyalni róla: így jártam és levontam a megfelelő következtetést...
Másik fél: Érdekes értékelés félév távlatában. Minden esetben személyes átvétel során,(amennyiben olyan termékről van szó), lehetőség van a kipróbálásra és ha nem tetszik nem fogok érte megharagudni. Félévvel az aukció után teljesen érthetetlen számomra a semleges értékelés. A különbség tökéletesen látszik ha valaki mindkét fél értékeléseit megnézi. Ezek után nem ajánlom senkinek.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendbem volt
Másik fél: Ha minden rendben ment, nem értem a semleges értékelést. Egy indoklást szívesen olvasnék róla.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sanos az árú hibás volt és a megbeszélésünk értelmében visszaadtam.SAJNÁLOM
Másik fél: Teljesen érhetetlen számomra a semleges értékelés, miután én korrektül jártam el, elvártam volna egy pozitiv visszajelzést. Ezek után nem ajánlom senkinek.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sajnos nem jött össze nem meg felelő volt a tájékoztatás.
Másik fél: a vevő villámáron ütőtte le a terméket, anélkül hogy kérdezet volna bármit (ez bárkinek a lehetőségében áll), ha jobban megnézte volna a terméket, nem hiába volt fenn 4 kép, akkor a félreértések elkerülhetőek lettek volna, tehát a licitáló figyelmetlen és kapkodó volt
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
