alatkai (294) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 294 | 337 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 9 | 10 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 303 | 347 adásvétel |
| Az eladóként kapott 107 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
hamimelus (172) (Vevő)
Semleges
2012.04.19. 18:20:53
1562595695
Csak kommunikációs nehézségeink voltak. A többi pozitív.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
hamimelus (172) (Vevő)
Semleges
2012.04.19. 18:04:17
1562595638
Csak kommunikációs nehézségeink voltak. A többi pozitív.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Én ugyan e-mailt nem kaptam vagy csak nem jött át. Na mindegy,talán majd máskor:)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos az én hibámból, mert nagyon súlyos anyagi okok miatt nem tudtam a pénzt elutalni!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
BlackCat78 (53) (Vevő)
Semleges
2012.02.02. 10:49:53
1543158017
Sajnos nem jött létre az aukció, mivel késedelmes fizetést kértem, de közben az eladó eladta másnak a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Dincsa79 (276) (Eladó)
Semleges
2011.11.19. 11:13:29
1496356040
A vevő kedves, megbízható! POZITÍV!!! A személyes átvételkor kiderült, hogy méretben nem megfelelő a termék. Közös megegyezéssel döntöttük az adásvétel meghiúsulásáról!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: MéretproblémaAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
fakopacs211 (3) (Vevő)
Semleges
2011.08.12. 13:55:13
1469414952
Sajnos a méret nem lett jó,ezért vissza kell adnom a terméket.Sajnálom,mert nagyon jó lett volna...
Másik fél: A méret nem lett jó???Személyesen vetted át!A méret adott volt centire pontosan,megfelelt az aukció leírásának sajnálom, hogy nem tudod a gyermeked lábméretét :)És még Te adsz nekem SEMLEGES értékelést,holott Te hibáztál!"Saját oldalamon" olvasható,hogy "Licitet nem törlök" "ÁRÚT NEM CSERÉLEK VISSZA" amúgy is eltelt már lassan 2 hét az átvétel óta!Sajnálom...:(
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos az áru nem érkezett meg a külföldi nagykereskedésből, erről tájékoztattam a vevőt. Ez egy hivatalos vállalkozás, vannak könyvelési szabályok, ezért kellett néhány napot várni a visszautalásra. Sajnálom, h nem tudtam teljesíteni az eladást.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az áru nem érkezett meg a külföldi nagykereskedésből.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A termékleírásból hiányzott, hogy foltos a kabát!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem jött létre az üzlet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
