ma-zsa (1273) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 1272 | 2191 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 10 | 12 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 1282 | 2203 adásvétel |
| Az eladóként kapott 361 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Korrekt és kapcsolattartó vevő. Szívesen ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: a vevő mégsem kérte a terméketSajnos az árucserét nem tudtuk végrehajtani, ezért az adás-vétel nem jött létre. Az eladó kommunikatív, nagyon kedves ettől függetlenül, szívesen ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kissé türelmetlen volt a vásárló,pedig közöltem vele,hogy mi a késés oka, így mivel ő semlegeset adott én sem adhatok mást sajnálom
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: .-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
TIMMY78_a (107) (Vevő)
Semleges
2012.08.10. 14:26:00
1605757232
Sajnos nem került sor az átvételre
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
hiltongirl (80) (Eladó)
Semleges
2012.03.07. 15:51:11
1554369875
Csupa +++++++++++ Az én hibámbol nem történt meg a vásárlás! POZITIV+++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az én hibámbol nem történt meg a sikeres vétel!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagyon rendes, kedves vaterás! Mindenkinek csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az áru hibás volt.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A body nem a termékleírásnak megfelelő, nagyon látszódik rajta a használat, nem mondható újnak! Sajnálom, de csalódtam! Viszont, mivel a terméket gyorsan megkaptam, értékelésem ez miatt nem negatív, hanem semleges.
Másik fél: Mint írtam, egyszer volt a fiamon, ez összesen két mosást jelent nálam max. ez látszódhat rajta. Miért nem írtál és küldted vissza ha nem felel meg? Az elmúlt években senkinek sem volt panasza a ruhákra érdekes módon.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A body bolyhos és kinyúlt! Sajnálom, de csalódtam! Viszont, mivel a terméket gyorsan megkaptam, értékelésem ez miatt nem negatív, hanem semleges.
Másik fél: A nyúlás miért nem látszik a képen? Mint írtam, volt a fiamon 1-2 alkalommal és mosni is szoktam. Visszautasítom hogy használt, kinyúlott lenne. Az elmúlt években senkinek sem volt panasza érdekes módon.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A 3 body nem a termékleírásnak megfelelő, nincsenek "szép állapotban",bolyhosak és kinyúltak. Sajnálom, de csalódtam! Viszont, mivel a terméket gyorsan megkaptam, értékelésem ez miatt nem negatív, hanem semleges.
Másik fél: A pamut anyag bolyhosodik a mosástól. De egyik sem volt agyonhasznált ill. hordhatatlan. Használtnak írtam, ezért nem értem miért vártál újat?
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
vicuska33_t (153) (Vevő)
Semleges
2010.08.20. 21:16:21
1154679341
Ismét minden a legnagyobb rendben ment. +++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
9487253.bellacica05_t (6) (Vevő)
Semleges
2009.04.23. 17:53:36
583761999
Sajnos mire küldtem a pénzt meghírdette eladásra.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Veronika292 (58) (Vevő)
Semleges
2008.07.27. 08:57:15
401485412
Bár az adás-vétel nem jött össze, az eladó nagyon korrekt volt, időben értesített, hogy az áru időközben megsérült.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
