spyoutlethungary (2467) 99.92% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 2466 | 2634 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 35 | 35 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 2 | 2 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 2503 | 2671 adásvétel |
| Az eladóként kapott 1353 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Korrekt eladó.
Másik fél: Igen igy történt
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Ez sajnos nem jött létre
Másik fél: Igen igy történt
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
godhand27 (886) (Vevő)
Semleges
2018.07.06. 12:44:47
2637283940
Kár érte, és kár hogy nem vette le időben a terméket.
Másik fél: igen úgy történt a vevő kedves megértő!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt eladó, sajnos a szoftvert nem tudtuk feltelepíteni.
Másik fél: Igen úgy történt nyílván ez nem a termék hibája
+ más el is vitte / tudta használni.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Anettka61 (178) (Vevő)
Semleges
2018.02.20. 17:57:24
2584553963
Sajnos nem ilyenre számítottam, de az eladó készségesen állt a visszavételi szándékomhoz, de sajnos így pozitívat nem adhatok, ajánlom mindenkinek !
Másik fél: a felhasználónak nem felelt meg a termék / nem tudta azt használni...
Nyilván ez nem a termék hibája...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
SPComputer (3315) (Vevő)
Semleges
2018.01.22. 22:05:30
2578948595
Minden rendben ment, leszámítva az egyik, fotón is feltüntetett elem hiányát, amire pedig direkt rákérdeztem...
Másik fél: A vásárlónak részben igaza van, egy tétel valóban nem volt a csomagban, de nem az amire rá kérdezett.
Ami nem volt benne arról nekünk sem volt tudomásunk, mivel eddig senki nem jelezte mi meg nem bontjuk ki a termékeket.
Új csomagolásokba már az a 1 tétel nincs benne.
Mi hibáztunk a visszavásárlását felajánlotunk,de a terméket a kedves ügyél tudta használni.
Használhatóság szempontjából az a tétel nem szükséges,ezért már a gyártó ezt nem is teszi a termékbe.
Mi hibáztunk elnézést kérünk.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék, amit rendelni szerettem volna aktuálisan nem volt kapható, de az eladó elnézést kért emiatt, és igen gyorsan, korrekten, visszajelzett ezügyben, és minden a termékkel kapcsolatos kérdésemre segítőkész választ adott.
Másik fél: Megértő korrekt vásárló!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
gabriella001 (156) (Vevő)
Semleges
2018.01.14. 12:28:18
2571437750
Sajnos nem tudtam az eladó elérni vásárlás után.
Másik fél: Biztos úgy volt, de a többiek, hogyan értek el akkor...???
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
faterock50 (29) (Vevő)
Semleges
2017.12.08. 12:51:21
2554312088
Sajnos nem jött létre a tranzakció,mivel a az áru már elfogyott.
Másik fél: Igen úgy történt, a vásárló korrekt megértő volt!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos az eladó a terméket nem találta meg.
Másik fél: Igen úgy történt, a vásárló korrekt megértő volt!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
bandyannamaria (43) (Vevő)
Semleges
2017.11.08. 12:26:45
2544867569
Nagyon régi Vaterás (Tesz-Vesz) vagyok, sokat vásárolok.
Az eladóval való időpont egyeztetés csak e-mailben volt lehetséges. Minimum 1 napba telt mire válaszolt, de csak részben. Teljesen olyan volt, mint aki el se akarja adni az árút.
A megvett árú más volt, mint amit a Vaterán látni lehetett. A képen látott termék dobozában volt a jóval régebbi típus.
Másik fél: Vagy kever valakivel a Kedves vásárló...
Vagy 1-2 pohárral többet ivott és úgy adta az értékelést...
Az értékeléshez amit a kedves vásárló küldött úgy érzem nem nagyon szükséges mást is hozzátenni...
Max annyit, hogy ismerőse vette át a terméket aki telefonon többször is egyeztetett velem...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék egyik oldaláról le volt törve egy darab műanyag.Használatát neü befolyásolja,csak nem szép.
Másik fél: új termékeink vannak, mi egyiket sem használjuk.
Az elképzelhető, hogy szállításnál megsérült, nem volt szándékos a dolog.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A csomag megjött de sajnos volt benne egy kis hiba. Az eladó visszautalta az árát.
Gyors és megbízható partner.
Másik fél: Igen úgy történt, a vásárló korrekt megbízható volt végig!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Gyors segítőkész az eladó a termék típusa nem felelt meg az autóhoz.
Másik fél: Igen úgy történt korrekt megbízható partner
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Létrejött az adásvétel
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem felelt meg a termék de az eladó késégesen vissza vete. Ajálom mindenkinek
Másik fél: Igen úgy történt megbízható korrekt partner!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vasarlastol elalltam. Kedves. Segitokesz partner. Csak ajanlani tudom....
Másik fél: Igen úgy történt, korrekt megbízható partner.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vásárolt termék nem ment át a termék hivatalos gyártójának id ellenőrző rendszerén, valószínűleg hamis volt. Nem az eladó hibája, elmondása és a termékleírásban szereplő adatok alapján egy négyes csomag részeként tett szert a termékre egy csereügylet során.
Másik fél: Igen így történt, 4 darab volt a termékből mint értékelésekből látható 3 terméket elvittek azok megfeleltek a vásárlóknak!
A vásárló korrekt volt pénzt vissza utaltuk a a terméket vissza küldtük.
Részemről pozitív volt az vásárló+++++
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos fél órát működött, ezért visszaküldtem. Lehet én bénáztam el vmit, de nem sikerült újra működésbe hozni. Még várom vissza az árát.
Másik fél: igen elméletben így történt gyakorlatban ha jól tudom már utánvételel visszaküldte ismerősöm üzletébe...
Ha jók az emlékeim, ön volt az akinek küldtem a levelet a legnagyobb tisztelettel, hogy inkább NE vásárolja meg a terméket, mert tudtam, hogy ez lesz!!!
Én úgy érzem végig korrekt voltam és a terméket vita nélkül és AZONNAL visszavettük.
A vevő is korrekt volt végig és jóindulatú...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
lorinccity (38) (Vevő)
Semleges
2017.01.24. 19:09:21
2404962695
KIDOBOTT PÉNZ !,1 hét a garancia,10 napig működött (háromszor lehetett használni )
Az eladó másik termékével ugyanígy jártam :"MICRO DIKTAFON Pendrive, MP3 lejátszó 8GB POLOSKA"
Az 1 HÉT GARANCIA NEM TRÉFA,ennyit ki is bírtak.
Másik fél: Igen feltételezhetően így volt + az összes termékem ilyen, értékeléseim is ezt mutatják meg a visszatérő vevők is.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A terméket nem kaptam meg. Semmi visszajelzés hogy miért.
Másik fél: Nagy tisztelettel jelezted ezt felém E-mailba vagy csak küldtél itt vaterán egy semlegest...???
Levelet én biztos nem kaptam tőled, talán ha jelzed felém akkor korrigáljuk a dolgot ha esetleg mi hibáztunk, de itt jelezném mindent ajánlva adunk fel...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az első csomagban nem volt benne ez az áru, a második küldeménnyel pedig a rendelésemtől eltérő termék érkezett. Harmadjára végül megkaptam a rendelésemet.
Másik fél: Igen úgy történt, elnézést és köszönöm a megértést és a korrektséget.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
az adásvétel nem jött létre készlethiány miatt.
Másik fél: Igen úgy történt, ez nem a vásárló hibára.
A vásárló maximálisan korrekt és megértő volt, részemről maximális POZITÍV!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó hozzáállása példás!
Másik fél: Köszönöm
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
teljes mértékig megbízható, nagyon korrekt partner, ajánlom mindenkinek. sajnos nem azt vettük amire szükségünk volt, de nagyon korrektül vissza adta a pénzünket annak ellenére hogy nehezen tudtam elmenni hozzá a cserét lebonyolítani. érdemes tőle vásárolni, köszönöm.
Másik fél: Igen úgy történt a vásárló is korrekt volt végig!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék véletlen maradt fent, nem volt készleten. Én nem akartam a termékre várni. Telefonon minden rendben lebeszéltünk. Előfordul az ilyen.
Másik fél: igen úgy történt, köszönöm a megértést.
Ha lesz belőle azért írok majd...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
9619250.sztib01 (5) (Vevő)
Semleges
2016.11.23. 22:33:00
2374843073
Sajnos használhatatlan a cucc.
Másik fél: Ha a tisztelt vevő ezt mondja akkor feltételezhetően igaza van...
Másoknál működött eddig probléma nélkül...feltételezem egy egyszerű kábelnél nem sok esély van hogy hibás legyen,
de én mindent mindenkinek elhiszek vita nélkül a terméket bármikor visszaveszem vita nélkül...
A termék visszahozható elérhetőségemet feltételezem tudja a kedves vevő...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sajnos pár nap elteltével tönkre is ment az alkatrész se kép se hang.
Másik fél: Feltételezhetően úgy volt...
Nem 1-2-3 ment el ebből a termékből tudomásom szerint nem szokott vele probléma lenni...
Főleg hogy webshopok is 1?1-ben ezt adják 3-6x áron...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladóval minden rendben volt, a termék viszont amire kellet volna arra nem tudom használni mert gyárilag nem adtak hozzá driver cd-t, enélkül sem webkameraként sem pedig távolról, például okostelefonról nem tudom élőben a felvételét nézni.
Másik fél: Tisztelettel:
A termék nem WIFI-s / IP kamera...
A hirdetésben és a képeken látható tartozékokat kapta meg a gyártó azért nem adott driver CD-t mert nem kell hozzá...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
parabelum_a (61) (Vevő)
Semleges
2016.09.10. 06:22:51
2330520152
Nem volt egyértelmű a termék leírása (apróbetű)
Másik fél: Elismerem, hogy én is hibáztam 2 helyen volt jelezve, de mivel Magyarországon vagyunk, itt tényleg nem elég!
Utána meghirdettem megint első sor kiemelve nagy betű az sem volt másnak elég, utána meghirdettem megint elsősorban is ott van kiemelve második sorban kiemelve, nagy betűvel, pirossal:
"FEHÉR SZÍNŰ A TERMÉK, AZ AZ FEHÉR, FEHÉR SZÍNŰ...!!!"
Őszintén egy 0 felhasználó "vette meg" vagy nem majd meglátjuk ha itt sem volt egyértelmű a fehér szín akkor 4. is meghirdetem 48-es betűmérettel.
Remélem vatera 3x azért a jutalékot is levonja...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A leírás, a termék és a szállítás tökéletes volt, a kommunikáció és a termék postára adásának késése még elviselhető volt.
Másik fél: Feltételezhetően minden úgy volt, ahogy a Kedves vevő állítja, hatalmas nagy tisztelettel...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék már nem volt meg, mikor leütöttem. Konkrét film volt, így más már nem érdekelt a felajánlott kiadványok közül.
Megkeresésre sem érkezett válasz, viszont egy pozitív értékelés igen (véletlenül). Újbóli megkeresésre jött a válasz, hogy nem került levételre a termék, amit már eladott. A többi felajánlott kiadvány számomra érdektelen volt. Tulajdonképpen az eladó hibájából nem jött létre az adás-vétel, legszivesbben negatívot adnék. A (véletlen) kapott értékelés miatt lett semleges.
Másik fél: Igen az velem is előfordulhat, hogy X helyen esetleg eladom X terméket és elfelejtettem levenni esetleg újra indult, emberek vagyunk tévedhetünk szerintem.
Azért nem válaszoltam mint mondtam telefonba mert külön elmentem ismerősöm üzletébe külön ezért a filmért hátha van belőle...
Ez az esetleges bosszú negatív meg max itt divat Mutyisztánban, máshol nem igazán jellemző...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Tmagyar_a (111) (Vevő)
Semleges
2016.07.30. 13:56:03
2297377457
Már nem volt a termékből raktáron,az eladó korrekten megpróbálta másik árúval kiváltani.
Másik fél: gen úgy történt, nem a vásárlós hibása ő végig korrekt volt, köszönöm a megértést!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
STREICHER012 (5) (Vevő)
Semleges
2016.06.28. 19:32:45
2278663007
A tranzakció megtörtént.
Másik fél: Feltételezhetően úgy volt...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
realcapmusic (32) (Vevő)
Semleges
2016.05.31. 06:02:02
2252320718
A termek eladasra kerult a megvasarlas elott. Az elado segitokesz volt.
Másik fél: Igen úgy történt korrekt megértő partner, ha érkezik belőle írok...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
