cameraface (157) 99.37% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 156 | 307 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 7 | 7 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 164 | 315 adásvétel |
| Az eladóként kapott 122 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
horanygyuszi (4) (Eladó)
Semleges
2020.04.01. 08:19:56
2893128269
Saját hiba miatt hiúsult meg az eladás.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Tévesen meghatározott eladási árdrkovacsgyorgy (4) (Eladó)
Semleges
2020.02.12. 16:00:19
2869979507
a vevő tévesen értelmezte az ajánlatot
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.nancsineniked (150) (Vevő)
Semleges
2016.03.03. 19:08:24
2199113852
A terméket sikeresen átvettem, de a leírással ellentétben az objektív egyáltalán nem gomba- és karcmentes, a váz bal felső sarka egy valószínű leejtés miatt horpadt, valamint a "b" idő és az 1/25 idő nem működik megfelelően. Ezeket a hibákat az otthoni alaposabb tisztítás- átnézés során fedeztem fel, és nagyjából előre tudom hogy mi lesz a reakció. Legszívesebben negatívot adtam volna, de mivel már átvettem a gépet és én becsületes ember vagyok, erre nem került sor. Víg estét.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kevin108ww (156) (Eladó)
Semleges
2015.11.01. 13:39:20
2139150434
Az adás vétel nem jött létre. A vevő majd egy pár nap múlva jelentkezett telefonon hogy jön a termékért.Vártam hogy,jön de nem jött majd párnap múlva újra fel hívott hogy, jön de újra nem jött. Meg untam és fel raktam a terméket mert ugy gondolom hogy,nem várok már egy fél hónapot.Majd egy pár nap után hívott hogy, jönne a termék ért.De én már akkor közöltem vele hogy a terméket újra fel raktam.azért 3 hét majd nem az már sok.Lehet hogy fontos dolgai voltak!!De viszont elég soká vártam.Üdv
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő csak telefonon beszélt velem mindig azt mondta hogy , holnap jön de sajnos nem ért a termékért majd napok teltek el és még mindig nem jelent meg a termék ért. igy újra értékesítettemAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő korrekt volt, az üzlet az én hibámból meghiúsult. Csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő korrekt volt az üzlet az én hibámból meghiúsult.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az én hibámból, nem volt precíz a műszaki leírás a géphez, elnézést!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az én hibámból, nem volt precíz a műszaki leírás a géphez, elnézést!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Antikbia (820) (Eladó)
Semleges
2015.01.20. 09:18:29
2025016178
A vevő hibát vett észre a terméken személyes átvételkor amit én se vettem észre mikor feltöltöttem vaterára így tehát a semleges visszajelzésben megegyeztünk.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
