mildi58 (30) 96.88% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Az árút már előre kikötöttem, hogy csak személyes megtekintés után veszem át. A megtekintés során fenntartásaim merültek föl, amire az eladó nem tudott számomra megnyugtató választ adni,ezért az árut nem fizettem ki, lemondtam róla. Az eladó ezt tudomásul vette és elfogadta, nagyon korrektül viselkedett,udvarias volt, mondhatni barátian váltunk el egymástól.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
szinesz2 (236) (Eladó)
Semleges
2012.02.14. 22:09:11
1540532651
Korrekt és megértő vevő. Sajnos az üzlet nem jött létre, mert a bútort a havas utak miatt nem lehetett elszállítani és én hosszabb időre elutazom. Remélem lesz még szerencsénk egymáshoz!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: út takarítás hiánya, szállítás megoldhatatlanAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
zoltan064 (1235) (Eladó)
Semleges
2011.07.01. 09:28:31
1461960859
A vevő megtekintette a terméket, de nem felelt meg, így az adásvétel sikertelen volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
ordacsehi (247) (Eladó)
Semleges
2010.03.15. 09:04:06
164622175
Korrekt partner, ajánlom mindenkinek.
Másik fél: Megbízható, megértő partner ajánlom mindenkinek.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
