9606570.petiteluna (11) 66.67% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Hiába írtam semmi, persze a vatera szabályai szerint levonta a jutalékot.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem jelentkezett.Hiába írtam, semmi.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem jelentkezett.11evike (5049) (Eladó)
Semleges
2015.04.14. 11:55:23
2035091510
Majd legközelebb. Sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.heidfeld03 (405) (Eladó)
Semleges
2015.03.23. 18:32:49
2041228658
Nem utalta a vételárat, később nem is jelentkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.disciplina1 (799) (Eladó)
Semleges
2015.03.21. 12:35:59
2040543932
Nem utalt, nem jelentkezett, inaktív.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.anna154 (1841) (Eladó)
Semleges
2015.03.20. 14:42:53
2038596827
Két hét elteltével a vatera a tranzakciót lejártnak tekinti, így értékelnem kell.A vatera szabályzata szerint a vásárlónak kell érdeklődni, ez már az első adásvételünk során sem történt meg. Akkor sikerült elérnem a vásárlót, most viszont nem válaszolt A leütött termék átadása nem történt meg. A küldött levelem( másolatát a vatera felé megküldtem (archiválva:2015031810001361 azonosító számon)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos zárnom kell, eddig nem sikerült a terméket átadnom.anna154 (1841) (Eladó)
Semleges
2015.03.20. 14:42:02
2036513867
Két hét elteltével a vatera a tranzakciót lejártnak tekinti, így értékelnem kell.A vatera szabályzata szerint a vásárlónak kell érdeklődni, ez már az első adásvételünk során sem történt meg. Akkor sikerült elérnem a vásárlót, most viszont nem válaszolt A leütött termék átadása nem történt meg. A küldött levelem( másolatát a vatera felé megküldtem (archiválva:2015031810001361 azonosító számon)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos zárnom kell, eddig nem sikerült a terméket átadnom.PAULUSZ55 (792) (Eladó)
Semleges
2015.03.18. 16:59:46
2037630095
A vevő többszöri megkeresésre sem jelentkezett biztos megvolt rá az oka, de velem nem közölte. Pedig látom, hogy naponta belép, mástól vásárol, de akkor miért licitált? Sosem értem az ilyen "partnereket". Nem adok negatívat, más már ilyenkor azt ad. De kérem, legalább abban legyen korrekt, hogy pozitívan értékel, bejelölve, hogy nem jött létre az adásvétel, (a vevő ezt megteheti!)nehogy még jutalékot is kelljen fizetnem, mint már annyiszor az ilyen esetek miatt!Kész ráfizetés!----NEM AJÁNLOM----
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.