nika38 (242) 99.59% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 243 | 323 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 13 | 13 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 257 | 337 adásvétel |
| Az eladóként kapott 219 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
A tranzakció létrejött, de a vaterára feltöltött képek nem fedik a valóságot a termékkel kapcsolatban! A homogén, csontszínű koponya a valóságban barnás bitumenes festékkel kicist megtuningolt koponya, ami ezáltal inkább emlékeztet egy metál zenekar frontemberének motordíszére. De a fő probléma nekem, hogy a kiírás úgy szól, életnagyságú koponya, ehhez képest a fejem 3/4-e ami persze lehet egy kis nőnek a koponyája, de nem egy átlagos felnőtt ember életnagyságú koponyája. Szóval félrevezető.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.eggyel nagyobb méretet kaptam, mint amit rendeltem
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem azt vártam, amit kaptam. Viszont korrekt volt az eladó ?s visszautalta az összeget a termék visszaküldése után.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem vettem át az küldött terméket mert teljesen mást kaptam mint amit vártam . 6db-os Dekor képet vártam és összetekercselt árut kaptam . Mikor megrendeltem ugy nézett ki hogy egy rámán van a kép, keret nélkül . Előre utaltam a pénzt imailt küldtem az eladónak hogy utalja vissza a kép árát . Egyébként együttműködő volt az eladó végig kapcsolatban álltunk nincs rá panaszom remélem korrektlesz és vissza utalja az összeget is becsületesen.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Megbízható eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az áru rendkívül gyorsan megérkezett. Sajnos nem tudom felhasználni vagy a rendelt alkatrész, vagy az én készülékem hibájából. Kompatibilis az alkatrész, de a csere előtt működő készüléket az új alkatrésszel nem lehet bekapcsolni. Nem állítom, hogy az új alkatrész hibás, sajnos ezt nem tudom megállapítani.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Simonsan217 (1) (Vevő)
Semleges
2016.07.31. 23:48:07
2272071911
elfogadható
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem találtam az utalási adatokat így újból meg szeretném rendelni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A termék nem olyan mint a képen. Mérethibája is volt, én ezért a termékért nem adnék ki pénzt. A szőrme része egyáltalán nem olyan mint a képen. Egyértelműek ezek az eltérések a kép és a valóság között, nem értem, hogy az eladó ezt mért nem vette észre.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kissé későn jött meg az áru,azonkívül minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
zsoltee_mc (35) (Vevő)
Semleges
2015.12.14. 17:52:02
2156866412
Megbeszélés szerint vártam a hívását de nem hívott. Más minden rendben ment 👌😉
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
uzumakesz (161) (Vevő)
Semleges
2015.12.06. 17:16:26
2148594155
megkaptam a terméket picit késve de meg van köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.AZ eladó nagyon korrekt volt, de a termék nem volt tökéletes, így nem működött megfelelően! Ő ezt megfelelően kezelte, és ki fogja cserélni! Mindenkinek ajánlom, mivel nem az Ő hibája!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.