nobati (130) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 130 | 162 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 131 | 163 adásvétel |
| Az eladóként kapott 69 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
marcsika011 (801) (Vevő)
Semleges
2012.11.18. 12:51:08
1649407616
az eladóval nem sikerült felvennem a kapcsolatot az üzenetek visszajöttek olvasatlanul ezért igazságtalannak tartom az értékelést!!!!!
Másik fél: HAZUDSZ!!!!!!!!
A vevőt több hét és levél után lehetett elérni, amikor ígérte hogy utal, mégsem tette. Az értékelései alapján úgy látszik, ez nála a folyamat. Nem kellene felelőtlenül licitálni, vagy időben jelezni, ha a termék nem kell, akkor az ilyen estek
elkerülhetők! Nem nagy összegről van szó, de a kellemetlenség, várakozás, talán nekem utal-e, a negatív értékelés
számomra sem élmény!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
