Encsi70 (151) 99.35% felhasználó összefoglaló oldala

99.35% pozitív visszajelzés
(152 Felhasználó adta)
99.35% pozitív visszajelzés
(152 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 152 260 adásvétel
Semleges: 6 adásvétel
Negatív: 0 0 1 1 adásvétel
0 0 159 267 adásvétel
Az eladóként kapott 10 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: Pécsely
Regisztráció dátuma: 2009.03.27.
Utolsó belépés: 2021.09.17. 08:01
Inaktív!
1 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

ecyklon (353) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2014.11.28. 21:01:32

Termékkód

1996121549

A vevő nagyon korrekt volt,sajnos önhibámon kívül nem jött össze az adásvétel!!!A szabályok szerint ilyen esetben csak semleges és negatív mehet! AJÁNLOM!!!!!!!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos a termék megsérült.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Megveszem10 (30) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2012.02.19. 14:40:33

Termékkód

1542458414

Sajnos nem jött össze de nagyon korrekt és megbízható vaterás csak jánlani tudom!!Tisztességes becsületes!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: nem jött össze!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Vatera1 (143) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2011.07.13. 13:54:55

Termékkód

1460427293

"A sok nemakarásnak,nyögés a vége" és ez van.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Körülmények,és az idő......
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

bebik76 (663) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2009.12.27. 17:09:46

Termékkód

158948931

A vevőnek a termék anyaga nem felelt meg. Jelezte, és korrektul tájékoztatott.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Szandra019 (5) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2009.12.20. 11:43:13

Termékkód

152502704

Az eladó hibáján kívül nem tudta nekem eladni a terméket.. kisebb gond volt hogy nem tudtam sajnos átvenni. De csak ajánlani tudom mindenkinek!!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

katona69 (29) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2009.08.21. 00:31:44

Termékkód

151004060

Az árut elküldtem, a pénzt rendben megkaptam. A vevőnek nem tetszett az, ahogy elküldtem az árut, de csak utólag közölte hogy kellett volna feladnom. Emiatt vita volt.
Másik fél: Valóban nem írtam többoldalas instrukciót a csomagfeladáshoz,annyit kértem,hogy a lehető legolcsóbban postázza,ez eddig még mindenkinek elég volt.Úgy tűnt,az eladó is képes értelmezni,mert nem kérdezett vissza,hogy hogy gondolom,csak annyit írt,hogy rendben.Ehhez képest sikerült egyetlen egy kamaszöltöny postaköltségét 2600Ft-ra felturbóznia...Gondolom,egyértelmű,hogy ez nem a legolcsóbb megoldás volt!A jogos kritikára ellenségesen,sértődötten reagált.A postázás terén tanúsított totális tájékozatlansága,nemtörődömsége miatt KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTELRE JAVASLOM!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.