norbestt (275) 98.93% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Az eladó korrekt és gyors is volt de sajnos nekem nem tetszett végül annyira a termék!
Köszönöm azért a lehetőséget.
Másik fél:
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Csalódtam benne...
Másik fél: Nem is mondok semmit ... :)
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Azért semleges mert elméletileg nem volt hozzá nyulva a telefonhoz,és sajnos össze vissza volt javitja,forrasztva,nem eredeti csavarok voltak benne!
Másik fél:
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
barnassters (27) (Vevő)
Semleges
2010.03.17. 21:00:22
163187100
Rendes eladó de sajnos nem tudtunk megegyezni.
Másik fél:
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
vateralaller (41) (Vevő)
Semleges
2010.03.04. 18:57:30
163050771
Az adás-vétel sikeresen lezajlott,bár nem közölte hogy nem működik a telefon hangszórója,s nem mindig vette fel a töltést a telefon.Ezért adtam semleges mínősítést.
Másik fél: OK
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
istvan985 (264) (Eladó)
Semleges
2010.01.21. 21:37:49
160514248
Korrekt vaterás, mindenkinek csak ajánlani tudom.
Másik fél: ok
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos ez nem jött létre egy kis figyelmetlenség miatt,de ennek ellenére ajánlom mindenkinek+++++!
Másik fél: minden ok
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
790109.togeti (0) (Vevő)
Semleges
2009.12.09. 11:11:03
157816886
Az adásvétel nem jött létre.
Másik fél: OK......
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
353175.gyemasz_v (86) (Eladó)
Semleges
2009.12.04. 15:18:54
157444291
Korrekt vaterás! Ajánlom mindenkinek!
Másik fél: Minden ok
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Tévesen jelöltem be a minősítést, pozitív hozzáállású vaterás. Köszönöm!
Másik fél: okééé
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
871356.joesixx (579) (Vevő)
Semleges
2009.11.26. 21:18:49
156779865
"Sajnos az én hibámból nem jött létre az adásvétel!Megértő,rendes,kapcsolat tartó partner!"
Másik fél: oké minden
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
109175.amigo01 (324) (Eladó)
Semleges
2009.11.25. 18:43:39
157112258
Korrekt partner csak ajánlani tudom!+++++
Másik fél: Jutalék kijeátszó :)
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1193536.Dorombka (140) (Eladó)
Semleges
2009.11.16. 20:48:30
156157800
Korrekt partner, de ez most nem jött létre!
Másik fél: minden ok
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem jött össze, de ajánlom!!!!
Másik fél: Minden rendben!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A pénzt átutaltam, a telefon meg is érkezett, ezzel nem volt gond. Viszont a működésével voltak problémáim: nem kezelte a telefon a zenelejátszót és az aksija alig bír ki egy napot. Az eladó szerint a zenelejátszó "nem tartozik hozzá a tökéletes működéshez" így felelősséget nem vállalt érte. Egy szoftverfrissítés megoldott a zenelejátszós dolgot, de persze ez nekem többletköltség volt :(. Viszont az aksi azóta is rossz... és hiába írta az eladó, hogy új az aksi, ebben én kételkedek...
Másik fél: Jólvan nrinoa gratulálok!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
