ildikoart (147) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Nem volt méretben..
Másik fél: Nem volt méretben?Még az elején volt,addig,amíg nem kértem,hogy küldjetek az eladó cipőről képet!Írtam,nem vagyok hajlandó ennyi pénzt adni egy full gagyi cipőért.....Akkor most ezek után 20.000 Ft.ért eredeti?:))))))))))
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
husika70 (3733) (Eladó)
Semleges
2015.03.10. 17:07:33
2040103985
Mint vevő 100%pozitív a mi hibánkból nem jött össze. de csak is++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: én hibámból nem jött összeAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nagy volt a termék!:(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: SAJNOS NAGY VOLT A TERMÉK!Szó szerint:semleges!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnálom,azért szólhattál volna......................Sajnálom:((((((Legközelebb megfontoltabban licitálni......
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.ibolyakek (189) (Eladó)
Semleges
2012.12.16. 12:08:12
1673173352
Az adás-vétel nem jött létre egyéb félreértések és kommunikációs hiba miatt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Egyéb félreértések miatt nem jött létre az adásvétel.A VEVŐ NAGYON BECSÜLETES,KORREKT,HIÁBA MEGHIÚSULT AZ ÜZLET,SAJNOS MÉRET PROBLÉMA MERÜLT FEL!ETTŐL FÜGGETLENÜL AJÁNLOM ŐT!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Méret probléma