bartucz1966 (512) 99.81% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 1 | 2 | 509 | 657 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 17 | 17 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 1 | 2 | 527 | 675 adásvétel |
| Az eladóként kapott 625 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
ibituba58 (1234) (Vevő)
Semleges
2021.08.03. 19:01:14
3057086258
Minden rendben lett volna, ha azt kapom amit rendeltem.Lebeszéltük email-be hogy szeretnék 4 pár NIKE zoknit.Még a szár hosszúságát is egyeztettük.Erre jön a csomag 2pár NIKE 2pár Adidas zoknival.Ki kért itt Adidas-t?Irtam az eladónak erre a válasz az volt, hogy a segítsége eltévesztette....azt hogy esetleg kicseréli nekem, az fel sem merült.Nagyon dühös voltam....Nem az összeg miatt, nem mert azt igazán jó áron kaptam, hanem a nem odafigyelés, és a korrektség hiánya bosszantott fel.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos a koronavírus helyzet miatt nem jött létre az adásvétel. Az eladó korrektül tájékoztatott időben!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Majd máskor! :-)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Client:34793594 (31) (Vevő)
Semleges
2019.05.17. 17:26:15
2766226910
10 pár férfi zoknit kértem 42-43as lábra. Ebből 4 pár 41-45ös méretezésű volt, sokkal nagyobbak, mint amit kifejezetten kértem. 46os lábra valók.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem minden az volt benne amit kértem.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bujtizsu88 (13) (Vevő)
Semleges
2017.05.29. 12:19:10
2474590211
A meghirdetett termék az aktuális időpontban nem állt az Eladó rendelkezésére, így csak későbbi időpontban kaptam volna meg.
Másik fél: Előre nem egyeztettünk a szállításról,a vásárlónak pedid meghatározott időre kellett volna a termék.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
semleges a véleményem
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Zoknit szerettem volna vásárolni de ez nem jött össze.Úgy hirdeti a terméket hogy képek is vannak és megírtam neki hányadik képről melyik zoknit szeretném és folyton olyan e-maileket írt nekem hogy írjam már meg milyen zoknit szeretnék mert nincs készleten neki és akkor olyat vesz.Ennél érthetőbben nem tudtam megírni neki milyet szeretnék mint hogy megírtam hányadik képről melyiket szeretném.Nagyon ÉRTHETETLEN.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Fèlreèrtès miatt a tranzakció meghiúsult.
Másik fél: Félreértés történt.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
guanlong70 (355) (Vevő)
Semleges
2014.09.25. 15:09:03
1973867114
Nem jött létre az adásvétel, a terméket visszaküldtem és az eladó visszautalta a pénzemet. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nyusziful882 (31) (Vevő)
Semleges
2014.03.12. 11:09:55
1868314139
A megvásárolt termékekkel teljes mértékben meg vagyok elégedve, viszont a kommunikáció pontatlan és nagyon lassú, a postázás pedig röpke másfél hetet vett igénybe, még úgy is, hogy készleten volt a termék, illetve ajánlva kértem. ( megjegyezném, hogy a csomagon, feltüntetik a feladás napját )!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
most vásároltam
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
comgame89 (33) (Eladó)
Semleges
2012.08.17. 16:03:21
1617232982
Nem tudtam rendelni sajnos a kért terméket. Kedves, megértő partner!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos nem volt a kért termékből.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
macispizsi (378) (Vevő)
Semleges
2012.07.18. 14:07:29
1605134189
A meghirdetett termék (fotó!) nem a valóságot tartalmazta. Nem olyan zoknit kaptam.A telefont nem vette fel(külföldön van), aztán majd ekkor, meg akkor küldi,végül írogatja a leveleit: "először is... másodszor..." FELHÁBORÍTÓ STÍLUS 1x azt mondja:küldi, ha kap új zoknit,aztán a postaköltségem nem küldi vissza (mert 2x kellett kifizetnem)stb...Tudnék még írni!!! csak nincs hely. Egy dolog miatt SEMLEGES: ma megkaptam a zoknit, még az a szerencse "csak" néhány hét telt el...!!!!NAGYON NEM AJÁNLOM!
Másik fél: Tisztelt Vásárló! Kérem a valóságot leírni! Vásárolt 12 pár zoknit.A hirdetésemben a fotón titok
zokni volt a termékleírásban boka és titokzokni.Boka zoknit küldtem Önnek mert külön nem jelezte én
meg elfelejtettem rákérdezni és titok zokni helyett boka zoknit küldtem.Leírtam többször,hogy kicserélem szívesen a saját költségemre de előbb
kérem, hogy küldje vissza a zoknikat,mert addig nem küldöm a másik csomagot.2 hétbe telt Önnek,hogy ezt megértse és vissza küldje(ezért volt a néhány hét késés).A 650 FT
POSTÁÉRT AMIT FIZETETT,HOGY VISSZA KÜLDJE A CSOMAGOT 5 PÁR ZOKNIT KÜLDTEM CSERÉBE AMINEK AZ ÉRTÉKE 1250 AMIT NEM EMLÍTETT.Azt még most se érti,hogy 1x Ön is fizet postát.EZÉRT NEGATÍV
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
a képen egyáltalán nem így néztek ki a zoknik, mert itt a puma jelzés csak a szárán van. és a képen pedig a lábfejen is, és én olyat szerettem volna, ráadásul a puma jel is rózsaszín, sokkal mutatósabb....amúgy meg megérkeztek, csak hát eléggé, gagyik ....
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1865697.bery201 (14) (Vevő)
Semleges
2011.11.21. 15:45:29
1502776376
Nem jött létre az adásvétel:(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
tutiturijudit (50) (Vevő)
Semleges
2011.11.07. 11:24:01
1499373734
Sajnálom hogy nem adhatok pozitívat de én FEKETE és FEHÉR zoknikat kértem,azt is ütöttem le nem a színes feliratosat.Ennek ellenére a 20db-ból 4 színes amit nem szerettem volna.E-mailben azt írtam mindegy hogy adidas vagy nike de a színhez ragaszkodtam "volna".De ennek ellenére jó minőségűek a zoknik és gyors volt az eladó.Köszönöm.
Másik fél: Még egyszer elnézésedet kérem.Fehér,fekete zokni mindig van készleten.Elírhattam a megrendelésedet.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Vásárlói kérdésekre adott válaszok
Összegyűjtöttünk az eladó legfrissebb válaszaiból véletlenszerűen néhányat, amiket a terméklapon feltett vásárlói kérdésekre adott. Így a vásárlást megelőzően több információ áll rendelkezésedre ahhoz, hogy alaposabban megismerhesd az eladót!
bartucz1966 (512) 99.81%
2026.05.24. 21:16:31
bartucz1966 (512) 99.81%
2026.05.17. 12:27:46
