eldorado (1979) 99.85% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 1981 | 7349 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 31 | 41 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 3 | 3 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 2015 | 7393 adásvétel |
| Az eladóként kapott 2421 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
A "figyelmetlen" vevőkből már nagyon elegem van. Ebben az esetben is a szállítási módot "véletlenül" a leütés után vette észre. A kényszerítő helyzeteket nem szeretem. Lehet, hogy másnál ez a kis ügyeskedés bejön. A semleges minősítés hízelgő rá nézve. A jövőben Mariann, alias István ne licitáljon a termékeimre!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: postáztatni akarta volnaAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
naszistvan106 (803) (Vevő)
Semleges
2017.04.11. 06:39:20
2447035565
bocsanat,de teljesen elfelejtettem ezt a nacit...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
vivaldi123_a (72) (Vevő)
Semleges
2016.11.11. 15:30:52
2352077894
Korrekt vásárló, kiváló minőségű termékkel.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem jött létre az adás-vétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem jött létre az adás-vétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
pappkatalin85 (21) (Vevő)
Semleges
2016.11.03. 16:49:15
2342906960
Nem jött létre késöi utalás miatt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos teljesen elfeledkeztem arról hogy licitáltam a termékre,azóta nem is léptem be a Vatera oldalára.Az emailek között most vettem észre az értesítéseket.Elnézést kérek az eladótól a kellemetlenségért.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
zsofihercegno6 (272) (Vevő)
Semleges
2016.10.18. 12:44:17
2342729300
Az adásvétel nem jött létre!
Másik fél: Nehéz lett volna neki így, hogy nem utaltál...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
zsofihercegno6 (272) (Vevő)
Semleges
2016.10.18. 12:43:26
2342531639
Az adásvétel nem jött létre!
Másik fél: Nehéz lett volna neki így, hogy nem utaltál...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
zsofihercegno6 (272) (Vevő)
Semleges
2016.10.18. 12:42:43
2342529458
Az adásvétel nem jött létre!
Másik fél: Nehéz lett volna neki így, hogy nem utaltál...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
scsipovics (116) (Vevő)
Semleges
2016.09.14. 10:45:39
2315988173
Eladó sajnos egy lényegi információt elfelejtett közölni,miszerint a cipzárat ki kell cserélni,mert nem volt használható.(Széldzsekinél ez elég kardinális kérdés)Ez nekem plusz 1000,-Ft-ot jelentett.
Ha tudom előre,lehet,hogy másként cselekszem....
Másik fél: Nem nagyon értem az értékelést hiszen nekem semmilyen problémát nem jeleztél :). Ha tudok róla nyilván orvosolni is tudom, hiszen a megjegyzésnél ott van hogy megtekintési garanciát vállalok a termékeimre.Kár hogy nem szóltál....
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben történt, ez a póló sajnos nem lett meg, de a többi holmit megkaptam, ezúton is köszönöm és ajánlom mindenkinek, mert kedves, rugalmas és megbízható eladó!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Külföldi tartózkodásom miatt meghíúsult
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Köszönöm az áru megérkezett,de a pólóra azt, hogy használt, de jó állapotú hát nem igazán mondanám! A használt igaz, de,hogy jó állapotú az nem! A színe fakó és a hátulja sajnos elég bolyhos amit nem láttam a leírásban feltüntetve! Ha ezt olvasom biztos,hogy ennyi pénzért nem veszem meg!Kérem legközelebb az áru leírásában legyen figyelmesebb,hogy más ne járjon így!Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A tranzakció az én hibámból nem jött létre. Egyszerűen elfelejtettem, hogy megnyertem a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
elcsúsztam az utalással, értékelt...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
elcsúsztam az utalással, értékelt...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
ildi1700 (1428) (Vevő)
Semleges
2016.03.30. 14:07:09
2202894698
Kedves, maximálisan korrekt partner, az én hibámból nem jött össze az adás-vétel, de az eladó ritka korrekten állt hozzá, mindenkinek szívből ajánlom!!! Sajnos a rendszer nem enged más értékelést adni, de hatalmas ++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
azoli1962 (2613) (Vevő)
Semleges
2016.03.23. 19:14:57
2198301500
szép árú köszi a türelemet
Másik fél: Mire fel a semleges? Vártam rád,pozitívval értékeltelek,kaptál egy újnak mondható terméket ami szerinted is szép és leértékelsz semlegesre? Nem értem....
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
basaba1 (2637) (Eladó)
Semleges
2016.03.19. 12:28:26
2211376445
Korrekt partner,gyorsan jelezte hogy eláll a vásárlástól,mivel félreolvasta a leírást: az 50-70 cm-t darabszámnak olvasta,de mivel nem ennyi traktor van a csomagban,így már neki nem érte meg megvenni. Ettől függetlenül,ajánlom a vevőt,mert szimpatikus,kedves,mindig gyorsan jelentkezik és az adás-vétel is mindig hamar lezajlik vele!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vásárló félreolvasta a leírást,így elállt a vásárlástólAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos miattam nem sikerült a tranzakció.Az eladó megértő volt és kedves.Csak ajánlani tudom!Remélem hogy máskor sikerül vásárolnom tőle.Amúgy Pozítiv csak nem engedte hogy azt üssem be.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem volt készleten a készülék. Mi hibáztunk, elnézést kérünk. A partner megértő volt, ajánlom mindenkinek. POZITIV+++!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos nem volt készleten a készülék.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
11003064.bogi67 (-3) (Vevő)
Semleges
2015.12.09. 18:13:35
2144630270
nem kelet áru mert nem kaptam bankszámlaszámot ahová utalhatam volna emailre nem válaszolt senkinek nem ajánlom töle ne vegyen senki
Másik fél: Réges-rég inaktívnak kellene lenned,komolytalan vagy ráadásul hazudsz is...remélem több embert nem bírsz itt becsapni.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
szupcsida (2266) (Vevő)
Semleges
2015.12.01. 15:25:53
2143974860
Az adásvétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a terméken olyan folt volt,amit nem lehetett kimosni.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos a termék lyukas volt, vissza postáztam,az eladó utalta a vételárat,csak épp a postát buktam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, korrekt partner. Bár az adásvétel nem jött létre (ezért csak semleges lehet az értékelés), mert az eladó a leütés után hibát vett észre a terméken, de ezt nagyon korrektül jelezte felém, nem küldte el hibásan a terméket. A termék vételárát a postaköltséggel együtt visszakaptam, tehát abszolút tisztességesen járt el. Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Csak azért adok egy semlegest,mert a csomagolásra egy kicsit jobban adhatnál. A zacskó itt ott kiszakadt. A fehér pulcsi inkább szürke-a leging és a bordó naci csupa szőr volt...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gabica49 (1042) (Vevő)
Semleges
2015.10.07. 21:16:51
2104797719
Kórházi kezelés miatt nem tudtam átvenni a terméket. Sajnálom!
Másik fél: Ezt teljesen komolyan gondoltad??? 1Ft-ért megnyersz két aukciót,nem jelentkezel,leértékellek pozitívval mondván jutalékot úgysem bukok minek rosszindulatúskodjak...erre te bevágsz nekem két semlegest....köszi,korrekt vagy mondhatom....
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gabica49 (1042) (Vevő)
Semleges
2015.10.07. 21:16:31
2103735128
Kórházi kezelés miatt nem tudtam átvenni a terméket. Sajnálom!
Másik fél: Ezt teljesen komolyan gondoltad??? 1Ft-ért megnyersz két aukciót,nem jelentkezel,leértékellek pozitívval mondván jutalékot úgysem bukok minek rosszindulatúskodjak...erre te bevágsz nekem két semlegest....köszi,korrekt vagy mondhatom....
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Beautysell (1980) (Vevő)
Semleges
2015.06.22. 18:02:24
2078639039
Adásvétel nem történt meg, korrekt Partner!
Másik fél: Annyira szeretem hogy a vevő általi visszalépésnél megengedi a rendszer hogy a "vevő" semlegest adjon az eladónak...nagyon nem fair...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Másik fél: Annyira szeretem hogy a vevő általi visszalépésnél megengedi a rendszer hogy a "vevő" semlegest adjon az eladónak...nagyon nem fair...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Másik fél: Annyira szeretem hogy a vevő általi visszalépésnél megengedi a rendszer a semleges értékelést az eladónak :/.... nagyon nem fair...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
6539616.vargazoli33 (9) (Vevő)
Semleges
2013.08.16. 15:20:22
1777603826
nem kaptam megkeresést
Másik fél: Több mailt is írtam,te viszont egyet sem. Gondolom a kapcsolatfelvétel egy adás-vétel során nem csak az egyik fél (eladó) feladata.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
SONNY001_a (51) (Vevő)
Semleges
2012.09.11. 15:23:37
1618822253
Sajnos nem jött létre...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sajnálom..
Másik fél: ???? mire fel a semleges,ha Te nem utaltál a megbeszélt határidőig???
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sajnálom--
Másik fél: ???? mire fel a semleges,ha Te nem utaltál a megbeszélt határidőig???
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnálom,,,
Másik fél: ???? mire fel a semleges,ha Te nem utaltál a megbeszélt határidőig???
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnálom de sajnos miattam nem jött össze a vásárlás...az eladó nagyon korrekt csak ajánnlani tudom mindenkinek,,,és elnézést
Másik fél: ???? mire fel a semleges,ha Te nem utaltál a megbeszélt határidőig???
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Megbízható,gyors,korrekt,kedves partner,jó szívvel ajánlom másoknak is!!!Maximálisan pozitív++++++++!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
BlondeBaby (401) (Eladó)
Semleges
2011.03.29. 13:32:48
1444955658
Szívem szerint pozitívat adnék, mert annak ellenére, hogy biztosan nem tudta volna hordani, felajánlotta, hogy kifizeti a cipőt! Máskor remélem még lesz alkalmunk üzletet kötni! Örültem a személyes találkozásnak! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
