Atesz-ATI (37) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Az én - eladó - hibájából nem jött létre az adás-vétel. A termék árát elnéztem (sajnálom :-() Apukám volt otthon, így nem adta oda a terméket. Ugyan ajánlottam, hogy menjenek el érte újra, de a Vevő azt mondta így már neki nem éri meg, nem kell a termék neki. (A termék 200 Ft-ba került volna.)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az Eladó elvétette a termék árát és a Vevő nem akart még egyszer eljönni a termékért, amikor azt újra ajánlottam.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
istvan931 (79) (Eladó)
Semleges
2014.11.18. 20:15:43
1994717918
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
CseCsaba (391) (Eladó)
Semleges
2014.08.10. 12:45:54
1921660091
A vevőnek igaza van.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az èn hibámból nem jött össze az adásvètelAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
CseCsaba (391) (Eladó)
Semleges
2014.08.10. 12:44:50
1921349351
A vevőnek igaza van.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az èn hibámból nem jött össze az adásvètelAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
CseCsaba (391) (Eladó)
Semleges
2014.08.10. 12:44:10
1922434631
A vevőnek igaza van.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az èn hibámból nem jött össze az adásvètelAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
