tanita11_v (137) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 137 | 180 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 3 | 3 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 140 | 183 adásvétel |
| Az eladóként kapott 68 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
TSecuiesc (94) (Eladó)
Semleges
2013.05.27. 10:52:40
1752146240
Jó kommunikatív, kedves, jó kapcsolattartó. A termék méreténél fogva és a nagy távolság miatt meghiusult, a szállítási akadályok miatt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Szállítás és szállítási költségek nehézségekben ütköztek, így nem tudtuk összehozni a vásárt.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
babybogyo63 (1061) (Eladó)
Semleges
2011.08.31. 10:15:41
1467372212
Leütötte,de utána nem tartott rá igényt.
Másik fél: Még hogy én nem tartottam rá igényt??? Leütés után másnap közölted velem, hogy "Szia ma voltam áruért és sajnos pumát nem kaptam.
De hoztam egy Nike grafit-rózsaszínt." Én a Nike-ra nem tartottam igényt, mert nem ezt ütöttem le.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnálom, én rontottam el a licit beállitást, e miatt nem jött létre az eladás..
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos én voltam a hibás, elrontottam ...nem jól állitottam be a licitet...sajnálomAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
